Top 10 Regendusche Mit Ablage – Systemy do wanien i pryszniców

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. hansgrohe

#ad

Raindance Select S 120 deszczownica 0,90 m z półką, wąż, drążek prysznicowy, 3 rodzaje strumienia chrom, hansgrohe System prysznicowy słuchawka prysznicowa

#ad
hansgrohe #ad - Gwarancja producenta: 5 i 15 lat gwarancji po zakupie części zamiennych. Zestaw prysznicowy składa się z następujących elementów: słuchawka prysznicowa Ø 120 mm, drążek prysznicowy 0, 60 m, 90 m, wąż prysznicowy 1, drążek prysznicowy, półka na szampon 1x.

Potrójnie piękny prysznic: dzięki delikatnemu deszczowi typu Rain, bujnemu, miękkiemu deszczowi RainAir lub dynamicznemu strumieniowi masażu 3jet. Atwa obsługa jedną ręką: w pełni chromowana, z metalową blokadą do nachylenia kąta prysznica o 90 stopni i obracania w górę, w dół, w lewo i w prawo. Wysokiej jakości szkło bezpieczne: przednia chromowana osłona z zaokrąglonymi narożnikami charakteryzuje się eleganckim, nowoczesnym wzornictwem i jest łatwa do czyszczenia.

Duża przyjemność z kąpieli: słuchawka prysznicowa raindance select S 125 3jet z głowicą prysznicową o wielkości 120 mm zapewnia zróżnicowane doznania podczas kąpieli wydajność XXL. Wspaniała przyjemność z wody: natężenie przepływu przez przyłącze prysznica przy 3 barach: 15 l/min. Warunki gwarancji można znaleźć w sekcji Dalsze informacje techniczne Twoje ustawowe prawa gwarancyjne pozostają nienaruszone.
Markahansgrohe #ad
Producenthansgrohe #ad
Wysokość37.2
Długość9.41
Waga4.55
Szerokość12.56
Numer części27648000
Model27648000
Gwarancja5 lat gwarancji producenta.

2. JOHO

#ad

Deszczownica z głowicą prysznicową, Joho 304 zestaw prysznicowy ze stali nierdzewnej, system prysznicowy

#ad
JOHO #ad - Wysokość drążka regulowana od 74 cm do 114 cm. Przy regulacji wysokości wystarczy wsunąć górny drążek lub wyciągnąć i zamocować. Obsługa klienta 24/7 przez całą dobę. Drążek prysznicowy - regulowana wysokość kolumny prysznicowej ze stali nierdzewnej, dolny drążek śr. Metalowy uchwyt ściennyGórny uchwyt ścienny jest ruchomy, chromowane wykończenie zapewnia łatwe czyszczenie.

Wąż prysznicowy o długości 150 cm, bez względu na to, jak się obraca, węże nie zginają się, wąż do armatury prysznicowej o długości 80 cm. Uwagasystem prysznicowy jest dostarczany bez armatury / armatury termostatycznej/armatury prysznicowej. Ze względu na to, jak się obraca. Podgrzewacz wody i bojler niskociśnieniowy - nasz system prysznicowy nadaje się do podgrzewaczy wody i bojlerów niskociśnieniowych. Ciśnienie wody w naszym systemie prysznicowym musi wynosić co najmniej 3 do 4 barów! Deszczownica xxlgłowica prysznicowa z efektem lustrzanym ze stali nierdzewnej z łatwymi w pielęgnacji dyszami zapobiegającymi osadzaniu się kamienia 3 rodzaje strumienia Głowica prysznicowa z przyciskiem do wyboru 3 rodzaje strumienia: strumień deszczu, miękki masaż, masaż power.

Oba uchwyty ścienne są mocowane za pomocą jednej śruby. W słuchawce prysznicowej lub 16 l/m w przypadku deszczownicy Odległość między ścianą a środkiem głowicy prysznicowej - 39 do 40 cm GwarancjaGwarancja nie dotyczy zużycia/uszkodzenia produktu podczas użytkowania. 12 l/min.
MarkaJOHO #ad
ProducentDylin #ad
Wysokość47.24
Długość13.39
Szerokość1.18
Numer częściVC-R-3030CP
ModelCarré 3030
Gwarancja2 lata.

3. JOHO

#ad

Chromowany, deszczownica, bez armatury, zestaw prysznicowy z półką głowica prysznicowa 30 x 30 cm, JOHO System prysznicowy ze stali nierdzewnej

#ad
JOHO #ad - Ciśnienie wody w naszym systemie prysznicowym musi wynosić co najmniej 3 do 4 barów! Deszczownica xxl - głowica prysznicowa z efektem lustra 30 x 30 cm ze stali nierdzewnej 304 z łatwą w pielęgnacji dyszami zapobiegającymi osadzaniu się kamienia, ultra cienka figura 2 mm.

Ze względu na to, jak się obraca. Przy regulacji wysokości wystarczy wsunąć górny drążek lub wyciągnąć i zamocować. Uchwyt ściennygórny uchwyt ścienny z metalu jest przesuwany, uniwersalne zastosowanie do istniejących otworów o minimalnym odstępie od 66 cm do maks. Odległości 105 cm. Obsługa klienta 24/7 przez całą dobę. Wysokość drążka regulowana od 74 cm do 114 cm. Ilość przepływudla ciśnienia wody co najmniej 3 bar 12 l/min. Uwagasystem prysznicowy jest dostarczany bez armatury / armatury termostatycznej/armatury prysznicowej.

Wąż prysznicowy o długości 150 cm, jak się obraca, węże nie zginają się, bez względu na to, wąż do armatury prysznicowej o długości 80 cm. Rednica górnego drążka wynosi 20 mm, średnica dolnego drążka wynosi 24 mm. W słuchawce prysznicowej lub 16 l/m w przypadku deszczownicy odległość między ścianą a środkiem głowicy prysznicowej - 39 do 40 cm GwarancjaGwarancja nie dotyczy zużycia/uszkodzenia produktu w wyniku użytkowania. Górny drążek można obracać o 360°, uniwersalne zastosowanie do małych przestrzeni/pomieszczeń.
MarkaJOHO #ad
ProducentDylin #ad
Wysokość2.76
Długość28.94
Waga9.26
Szerokość14.65
Numer częściE3030
ModelETAGERE

4. hansgrohe

#ad

Chrom, 0,65 m, Hansgrohe Croma 100 mm słuchawka prysznicowa z drążkiem prysznicowym

#ad
hansgrohe #ad - Gwarancja producenta: 5 lat w przypadku sprzedaży i wysyłki przez amazon. W przypadku sprzedaży i wysyłki przez podmioty trzecie obowiązują dane danego sprzedawcy.

Atwa w czyszczeniu słuchawka prysznicowa – pozostałości kamienia można łatwo zetrzeć palcem QuickClean. Cztery rodzaje strumienia: przyjemny strumień deszczu deszcz, mocny strumień do mycia włosów strumień szamponu, duży strumień prysznica normalny strumień, skoncentrowany i silny strumień wody strumień masażu. Zestaw prysznicowy składa się z następujących elementów: słuchawka prysznicowa 100 mm, drążek prysznicowy 0, wąż prysznicowy 1, półka prysznicowa, 90 m, 60 m. Szczegółowe warunki gwarancji można znaleźć w sekcji "Więcej informacji technicznych" na tej stronie, kliknij "Wskazówki dotyczące gwarancji".
Markahansgrohe #ad
Producenthansgrohe #ad
Wysokość39.25
Długość10.28
Waga2.65
Szerokość5.51
Numer części27771000
Model27771000
Gwarancja24 Miesięcy

5. hansgrohe

#ad

Biały matowy, do 1 funkcji, hansgrohe Ecostat Comfort natynkowy termostat prysznicowy

#ad
hansgrohe #ad - 5 lat dobrowolnej gwarancji na produkt, który został wyprodukowany zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Bateria natynkowa do wanny: z przyłączem do głowicy prysznicowej.

Większy komfort: termostat niezawodnie utrzymuje żądaną temperaturę i chroni również w przypadku wahań ciśnienia przed zbyt gorącą lub zbyt zimną wodą. Większe bezpieczeństwo: przycisk na uchwycie uwalnia gorącą wodę dopiero na życzenie i zapobiega zbyt wysokiej temperaturze SafetyStop. Fascynujący wygląd: wyrazista powierzchnia w kolorze matowej bieli przekonuje trwałą jakością i trwale pozostaje piękna. Nowoczesne wzornictwo softcube z delikatnie zaokrąglonymi krawędziami i wyraźnymi kształtami, które harmonijnie pasują do wszystkich stylów wzornictwa. Cicha praca: wbudowany tłumik redukuje hałas przepływu wody – zapewnia wyjątkowo cichą pracę.
Markahansgrohe #ad
ProducentHansgrohe #ad
Wysokość5.67
Długość3.74
Waga4.5
Szerokość11.97
Numer części13116700
Model13116700
Gwarancja5 lat gwarancji producenta.

6. Grohe

#ad

Grohe Rainshower system prysznicowy z termostatem

#ad
Grohe #ad - Gwarancja producenta: 5 lat. Twoje ustawowe prawa gwarancyjne pozostają nienaruszone. Zakres dostawy: system prysznicowy grohe składa się z następujących elementów: słuchawka prysznicowa, termostat, wąż prysznicowy, słuchawka prysznicowa, materiał mocujący, instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim.

Dzięki grohe ecojoy przez armaturę przepływa do 50% mniej wody – i to przy 100% mocy. Urządzenia niskociśnieniowe. Turbostat zapewnia, że woda błyskawicznie osiąga wybraną temperaturę i utrzymuje ją niezawodnie podczas całego procesu kąpieli.

Warunki gwarancji można znaleźć w sekcji Więcej informacji technicznych. Wskazówka: do stosowania z przepływowymi podgrzewaczami wody zamknięte podgrzewacze wody, termiczne, przechowywanie; nie nadaje się do stosowania z otwartymi podgrzewaczami wody tzw. Grohe ecojoy: funkcja oszczędzania zmniejsza zużycie wody.
MarkaGrohe #ad
ProducentGrohe #ad
Wysokość44.88
Długość5.67
Waga12.13
Szerokość12.6
Numer części27922000
Model27922000
Gwarancja24 Miesięcy

7. Görbach

#ad

Zestaw prysznicowy bez armatury, deszczownica, chrom, Görbach System prysznicowy ze stali nierdzewnej, zestaw prysznicowy nad głowicą SJ-E3030CP

#ad
Görbach #ad - Ciśnienie wodyw przypadku naszego systemu prysznicowego ciśnienie wody musi wynosić co najmniej 3 do 4 barów. Uchwyt ściennygórny uchwyt ścienny z metalu jest przesuwany, uniwersalne zastosowanie do istniejących otworów o minimalnym odstępie od 66 cm do maks. Górny drążek można obracać o 360°, chromowane wykończenie zapewnia odporność na zarysowania i łatwe czyszczenie.

Wąż prysznicowy ręczny i wąż prysznicowy - wąż jest wykonany ze stali nierdzewnej i pasuje do każdego przyłącza G1/2" bez adaptera, bez względu na to, jak się obraca, węże się nie zgina. Słuchawka prysznicowa z tworzywa sztucznegoWysokiej jakości głowica prysznicowa z 3 rodzajami strumienia: deszcz, miękki masaż. Drążek prysznicowy - regulowany drążek prysznicowy ze stali nierdzewnej, średnica dolnego drążka wynosi 24 mm.

Gwarancja: gwarancja nie dotyczy zużycia/uszkodzenia produktów w wyniku użytkowania. Obsługa klienta 24/7 przez całą dobę. Deszczownica xxl - głowica prysznicowa z efektem lustra 30 x 30 cm wykonana ze stali nierdzewnej z łatwą w pielęgnacji dyszami zapobiegającymi osadzaniu się kamienia, masaż power, ultra cienka figura 2 mm. Odległości 105 cm. Wąż do słuchawki prysznicowej o długości 150 cm. Przełącznik z litego mosiądzu z dźwignią do przełączania między deszczownicą a słuchawką prysznicową.
MarkaGörbach #ad
ProducentDylin #ad
Wysokość2.76
Długość24.02
Szerokość14.57
Numer częściG-Serie
ModelG-Serie

8. hansgrohe

#ad

Chrom, 3 rodzaje strumienia z tacką na mydło, hansgrohe Croma 100 zestaw prysznicowy 0,65 m

#ad
hansgrohe #ad - Atwa w czyszczeniu słuchawka prysznicowa – pozostałości kamienia można łatwo zetrzeć palcem QuickClean. Zestaw termostatu składa się z następujących elementów: drążek prysznicowy 0, zasuwa prysznicowa, 65 m, słuchawka prysznicowa 100 mm, półka na szampon, wąż prysznicowy 1, 60 m, termostat.

Gwarancja producenta: 5 lat w przypadku sprzedaży i wysyłki przez amazon. W przypadku sprzedaży i wysyłki przez podmioty zewnętrzne obowiązują dane danego sprzedawcy. Szczegółowe warunki gwarancji można znaleźć w sekcji "Dalsze informacje techniczne" na tej stronie, kliknij "Wskazówki dotyczące gwarancji". Trzy rodzaje strumienia: przyjemnie prasujący strumień deszczu Rain, silny strumień mono, skoncentrowany i pulsujący strumień wody strumień masażu.
Markahansgrohe #ad
Producenthansgrohe #ad
Wysokość39.72
Długość10.24
Waga6.06
Szerokość19.33
Numer części27086000
Model27086000

9. hansgrohe

#ad

System prysznicowy Hansgrohe Raindance Select E 360 3 rodzaje sprayu chromowany

#ad
hansgrohe #ad - Większy komfort: termostat utrzymuje żądaną temperaturę i niezawodnie chroni przed zbyt gorącą lub zbyt zimną wodą. Wygodne przełączanie: po naciśnięciu przycisku szybko i łatwo wybrać żądany rodzaj strumienia Select.

Dłuższy jak nowy: wapno można łatwo zetrzeć z silikonowych dysz na słuchawce prysznicowej QuickClean. Słuchawka prysznicowa elastycznie uzupełnia Rain, Whirl i RainAir. Atwa instalacja: pasuje do istniejących standardowych złączy S rozmiar G ½. Deszczownica: głowica prysznicowa odświeża dzięki strumieniowi RainAir. Większe bezpieczeństwo: przycisk na uchwycie uwalnia gorącą wodę dopiero na życzenie i zapobiega zbyt wysokiej temperaturze SafetyStop. Dn15. Przyjemność pod prysznicem: słuchawka prysznicowa o wymiarach 360 x 190 mm rozpieszcza równomiernym, bujnym strumieniem wody XXL-Performance.
Markahansgrohe #ad
Producenthansgrohe #ad
Wysokość49.96
Długość18.74
Waga23.1
Szerokość22.01
Numer części27112000
Model27112000
Gwarancja5 lat gwarancji.

10. Rainsworth

#ad

3 rodzaje strumienia, Rainsworth System prysznicowy bez armatury chromowanej – 25 cm okrągły zestaw prysznicowy z deszczownicą, zestaw prysznicowy z przełącznikiem

#ad
Rainsworth #ad - Okrągły deszczownica o średnicy 25 cm - zaprojektowany w celu oszczędzania wody. 3 rodzaje strumienia: deszcz, mieszanka. Deszczownica jest obracana o 360° i ma łatwe w pielęgnacji dysze zapobiegające osadzaniu się kamienia. Gwarancja producenta- 5 lat gwarancji.

Atwa i szybka wymiana strumienia. W razie problemów z użytkowaniem prosimy o kontakt z nami! Obsługa klienta 24/7 przez całą dobę. Odpowiedni dla osób o każdym wzroście. Uchwyt ścienny - górny uchwyt ścienny jest przesuwany, łatwy w instalacji. Wąż - wąż ze stali nierdzewnej, pasuje do każdego przyłącza G1/2". Regulowana wysokość w zależności od rzeczywistego środowiska instalacji. Dzięki konstrukcji odpornej na skręcanie węże nie zginają się, niezależnie od tego, jak są obracane.

Dzięki czystej, masaż, miękkiej silikonowej dyszy słuchawka prysznicowa jest łatwa do czyszczenia. Słuchawka prysznicowa 120 mm rozpieszcza moc XXL. Twoje ustawowe prawa gwarancyjne pozostają nienaruszone. Przełącznikprzełącznik z mosiądzu do przełączania między deszczownicą a słuchawką prysznicową. Głowica prysznicowa- zaprojektowana, aby oszczędzać wodę. Dysze i powierzchnię można łatwo wyczyścić ściereczką i wodą.
MarkaRainsworth #ad
ProducentRainsworth #ad
Wysokość4.13
Długość29.33
Szerokość13.58
Numer częściRW-TJ-CYABS10
ModelColonne de Douche sans Mitigeur
Gwarancja5 lat gwarancji.