Top 6 Bremsen Set Hinten – Klocki hamulcowe do samochodu

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Brembo

#ad

Liczba 4, Brembo P06071 Tylne okładziny hamulcowe

#ad
Brembo #ad - Układ hamulcowy OE: Teves. Zgodność z normą ece – r90, w jakości OE. Ze wskaźnikiem zużycia. Nr wva: 25307-25308.
MarkaBrembo #ad
ProducentBrembo S.p.A. #ad
Wysokość3.39
Długość5.98
Waga2.12
Szerokość3.54
Numer częściP06071
ModelP06071

2. Bosch Automotive

#ad

Bosch BP1484 klocki hamulcowe – oś przednia – certyfikat ECE-R90 – cztery klocki hamulcowe w zestawie

#ad
Bosch Automotive #ad - Zakres dostawy: cztery klocki hamulcowe na zestaw, akustyczne czujniki zużycia. Klocki hamulcowe z certyfikatem ECE-R90 Należy zwrócić uwagę na wszystkie ograniczenia.

Proszę użyć identyfikatora pojazdu, aby potwierdzić kompatybilność z pojazdem. Optymalna wydajność i bezpieczeństwo już od pierwszych procesów hamowania dzięki zastosowaniu technologii Bosch okładzin hamulcowych. Wszystkie prace powinny być wykonywane wyłącznie przez przeszkolonych specjalistów. Opracowany i wyprodukowany zgodnie ze specyfikacjami i standardami produkcji pojazdu. Klocki hamulcowe bez miedzi
MarkaBosch Automotive #ad
ProducentBosch #ad
Wysokość3.1
Długość7.84
Waga3.4
Szerokość5.67
Numer części0 986 494 563
Model0 986 494 563

3. Generic

#ad

W 100% pasuje do Twojego pojazdu, Pakiet inspekcyjny ATE zestaw hamulców wraz z tarczami hamulcowymi i okładzinami hamulcowymi do przodu Ø 312 mm i z tyłu Ø 282 mm, w zestawie rękawice montażowe

#ad
Generic #ad - W tym celu wystarczy kliknąć na naszą nazwę sprzedawcy "oelshop24-de". Ate stawia wyłącznie na sprawdzoną i stosowaną na całym świecie jakość, na której można w 100% polegać. Jeśli jednak wystąpi jakiś problem, nasza obsługa klienta jest zawsze do Twojej dyspozycji. Ale nie u nas: jeśli twój pojazd jest na górze listy pojazdów Amazon jako odpowiedni, skontaktuj się z nami, części będą w 100% pasować.

Duży zakres dostawy: w pakiecie inspekcyjnym znajduje się oryginalny zestaw hamulców ATE wraz z tarczami hamulcowymi i okładzinami hamulcowymi z przodu i z tyłu oraz rękawicami montażowymi Priner. JakoŚĆ ate ? marka ate producenta continental posiada ponad 100-letnie doświadczenie w produkcji hamulców i wyznacza standardy jakości, innowacyjności i zrozumienia systemu. Jeśli nie jesteś pewien, klikając na naszą nazwę sprzedawcy "oelshop24-de".

Skorzystaj z doświadczenia jednego z najważniejszych na świecie dostawców samochodów i specjalistów od hamulców. Do: audi a3 8p, audi a3 8v, seat leon, seat Altea, Audi A3 Cabrio, Seat Toledo i wielu innych. Bezpłatna usługa kontrolna ? w branży części samochodowych użytkownicy końcowi często trudno jest znaleźć odpowiednie części. Doskonała obsługa klienta? artykuły mają absolutną jakość premium, dzięki czemu ty i twój pojazd będziecie w pełni zadowoleni z dostarczonego towaru. Artykuł pasuje do zdjęć m.
MarkaGeneric #ad
ProducentATE #ad
Numer części100091

4. Bosch

#ad

Tył, Bosch BC1498 QuietCast Premium ceramiczny zestaw okładzin hamulcowych do: Dodge Durango; Jeep Grand Cherokee

#ad
Bosch #ad - Bosch koncentruje się na opracowaniu specjalnych materiałów klasy premium, które zapewniają wyjątkową siłę hamowania i cichą pracę przy niskim kurzu.

Otwory i fazowanie zapewniające jakość, dopasowanie i funkcjonalność; zestaw sprzętowy jeśli są dostępne i syntetyczny smar, aby wykonać kompletne prace hamowania. Cicha praca z gumowym rdzeniem, wielowarstwowa podkładka zapewnia zwiększoną wytrzymałość i izolację przed hałasem. Zaawansowany stop lotnictwa i kosmicznego, który jest stosowany w opatentowanej ceramice niezawierającej miedzi i półmetalicznej formule tarcia, jest zgodny z przepisami prawa 2025 roku. Ochronna warstwa transferowa wydłuża żywotność padów i wirnika.
MarkaBosch #ad
ProducentBosch #ad
Wysokość3.25
Długość8.25
Waga2.8
Szerokość5.25
Numer częściBC1498
ModelBC1498

5. Generic

#ad

W tym rękawice montażowe Priner, zestaw hamulców, AN154., Pakiet inspekcyjny ATE, w tym tarcze hamulcowe Ø 253 mm i okładziny hamulcowe tylne, doskonale pasują do pojazdu

#ad
Generic #ad - Skorzystaj z doświadczenia jednego z najbardziej znaczących na świecie dostawcy motoryzacyjnego i specjalisty w dziedzinie hamulców. Ate stawia wyłącznie na dobrą i stosowaną na całym świecie jakość, na której można polegać w 100%. Przeznaczenie artykułu, vw caddy 3, vw beetle, m. In.

Doskonała obsługa klienta artykuły mają zdecydowanie najwyższą jakość, dzięki czemu na pewno poprawią stan samochodu. W przypadku jakichkolwiek problemów można zwracać się do naszego działu obsługi klienta. W tym celu wystarczy kliknąć naszą nazwę sprzedawcy „oelshop24-de”. Do modeli: vw golf 5, vw golf 6, vw beetle cabrio, vw golf 6 cabrio, VW Golf Plus, VW EOS, VW Golf 7, patrz ilustracje, VW Jetta itp. Duży zakres dostawy w pakiecie inspekcyjnym znajduje się oryginalny zestaw hamulców ATE, w tym tarcze hamulcowe i okładziny hamulcowe tylne oraz rękawice montażowe Priner.

Jeśli jednak nie jesteś pewien, skontaktuj się z nami pod naszą nazwą sprzedawcy „oelshop24-de”. Jakość ate marka ate producenta continental ma ponad 100 lat doświadczenia w produkcji hamulców i ustanawia standardy pod względem jakości, zakresu innowacji oraz zrozumienia systemów. Bezpłatny serwis kontrolny w branży samochodowej użytkownikowi końcowemu często trudno jest znaleźć pasujące części. Ale nie u nas: jeżeli pojazd na powyższej liście pojazdów Amazon jest oznaczony jako przystosowany, wszystkie części będą całkowicie pasować.
MarkaGeneric #ad
ProducentATE #ad
Numer części100085

6. ATE

#ad

ATE 13.0460-2764.2 Zestaw klocków hamulcowych, hamulec tarczowy

#ad
ATE #ad - Wskaźnik zużycia hamulców: w zestawie czujnik zużycia. Długość styku ostrzegawczego mm: 185. Układ hamulcowy: Lucas / TRW. Grubość mm: 20 Szerokość mm: 175. Artykuł uzupełniający/informacja uzupełniająca 2: ze śrubami do zacisków hamulcowych. Liczba śrub: 4. Wysokość mm: 70 Liczba wskaźników zużycia na oś: 1.
MarkaATE #ad
ProducentContinental Aftermarket & Services GmbH #ad
Wysokość3.1
Długość7.84
Waga0.28
Szerokość5.67
Numer części602764
Model602764
Gwarancja24 Miesiące