Top 10 Wrummer Sound OBD – Akcesoria do elektroniki pojazdowej

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Wrumer

#ad

Wymaga wejścia AUX dla minimalnego delay, Wrumer, Engine Sounds Through Your Speakers

#ad
Wrumer #ad - Uniwersalny kabel aUX na USB C + Lightning w zestawie. Współpracuje ze wszystkimi samochodami nieelektrycznymi z portem OBD2. Podczas korzystania z wrumer, lawn mower, możesz wybrać następujące dźwięki: German V8, british v12, tractor, farting, rotary, Italian V10, Muscle, Spaceship, Airplane.

Must read: wrumer tylko działa najlepiej, jeśli połączysz swój telefon z głośnikami przez aux. Zapewnia to minimalne delays. Możesz dodać następujące efekty dźwiękowe: Turbo Whistle, Backfires. Jeśli połączysz swój telefon z głośnikami przez Bluetooth istnieje duża szansa, że chcesz doświadczyć wysokiej jakości rozległości. Obecnie nie działa z samochodami elektrycznymi.
MarkaWrumer #ad
ProducentWrumerSound #ad
Numer częściWRU

2. MMOBIEL

#ad

IPhone, MMOBIEL Wtyczka OBD II – urządzenie diagnostyczne OBD kompatybilne z systemem iOS, iPad i Android – skaner OBD2 – adapter Bluetooth – skaner samochodowy – Mini V2.1

#ad
MMOBIEL #ad - Sposób użycia wtyczki obd ii – 1. W ten sposób można uzyskać informacje o silniku, dlaczego lampa silnika świeci i samodzielnie rozwiązuje proste problemy. Uruchom zainstalowaną aplikację - 5. Poczekaj, aż połączenie z jednostką sterującą Twojego samochodu zostanie pomyślnie nawiązane – 7.

Kompatybilny z systemem android i ios – skaner współpracuje z aplikacjami obd innych firm, auto doctor, four stroke lub OBD Fusion. Podłącz urządzenie do złącza obd2 w samochodzie – 2. Wyszukaj "obdii" i połącz je z urządzeniem za pomocą aplikacji Pin 1234 lub 0000 - 6. Amerykańskie samochody wyprodukowane po 1996 roku nie powinny mieć żadnych problemów, podczas gdy europejskie samochody mogą być kompatybilne tylko wtedy, a etykieta musi zawierać informację, gdy zostały wyprodukowane po 2003 roku.

Po zakończeniu pracy zawsze wyjmij skaner z samochodu. Kompatybilność z samochodem – zawsze zwracaj uwagę na kompatybilność. Mini bluetooth obd2 urządzenie diagnostyczne – ten kompaktowy skaner bluetooth obd2 v2. 1 umożliwia dostęp do wewnętrznych informacji o pojeździe za pomocą urządzenia Bluetooth, emisji i innych istotnych danych. Uruchom samochód – 3. Jeśli skaner nie działa, Torque, przejście na inne oprogramowanie może rozwiązać problem.
MarkaMMOBIEL #ad
ProducentMMOBIEL #ad
Numer częściOBD2 Bluetooth
ModelOBD2 Bluetooth

3. Edasion

#ad

Czytnik kodów do systemu Android, adapter OBD do wszystkich pojazdów z protokołem OBDII, skaner kodów, OBD2 urządzenie diagnostyczne Bluetooth, urządzenie diagnostyczne do samochodu

#ad
Edasion #ad - Uniwersalna kompatybilność: współpracuje zarówno z pojazdami, które od 1996 roku w USA, dieslem 12 V, 2000 w Europie, nowy czy stary, czy twój pojazd jest zasilany benzyną, wszystkie protokoły OBDII są pojazdami. W przypadku iphone'ów i iPadów prosimy o zapoznanie się z naszymi adapterami Bluetooth 4. 0 obd2! obsługuje wszystkie 9 protokołów obdii: j1850 pwm, j1850 vpw, iso14230-4 KWP, iso9141-2, ISO15765-4 Can-BUS.

Nie można go używać z urządzeniami z systemem iOS, takimi jak iPhone'y. Niezależnie od tego, nasz czytnik OBD2 będzie z nim działać. Wyświetlanie aktualnych danych czujników prędkość obrotowa silnika, absolutna pozycja przepustnicy, temperatura płynu chłodzącego, czujnik tlenu. Różne bezpłatne aplikacje: obsługa wszystkich urządzeń z systemem android i komputerów z systemem windows dla samsung lg 2 google Nexus itd. Oszczędzaj pieniądze, czy twój pojazd jest gotowy do kontroli smogu, szybki odczyt kodów błędów silnika, zresetować lampkę kontrolną silnika CEL, sprawdzić, kasuje kody, szybko i precyzyjnie rozwiązując problemy z samochodem.

Monitor i analizator: adapter v1. 5 top bluetooth obd2, wyłącz mil, wyświetl wartości czujników w czasie rzeczywistym za pomocą telefonu lub tabletu. Inteligentne funkcje diagnostyczne: odczyt i usuwanie kodów błędów, temperatura powietrza wlotowego, ciśnienie kolektora dolotowego, trymowanie paliwa, światła czasowe/przepływ powietrza, obliczona wartość obciążenia, prędkość pojazdu, stan układu paliwowego, natychmiast pokazują ich znaczenie ponad 3000 ogólnych definicji kodów w bazie danych.
MarkaEdasion #ad
ProducentSanCla EU #ad
Wysokość0.75
Długość2.95
Szerokość1.65
Numer częściBluetooth OBD2 Scanner
ModelBluetooth OBD2 Scanner
Gwarancja24 Miesięcy

4. Veepeak

#ad

Veepeak Mini Bluetooth OBD II skaner adapter samochodowy EOBD urządzenie diagnostyczne Check Engine, czytnik kodów silnika dla systemu Android

#ad
Veepeak #ad - Zabezpieczone 12-miesięczną bezproblemową gwarancją wymiany. Uzyskaj dostęp bezpośrednio na swoim telefonie lub tablecie do zupełnie nowego świata informacji o pojeździe. Prius i Inforcar. Zamień swój telefon lub tablet z systemem Android w zaawansowane narzędzie diagnostyczne.

Wyświetlanie danych czujników temperatura płynu chłodzącego i oleju, czujnik O2, monitorowanie zużycia paliwa, trimatura paliwa itd. Strumień masowy powietrza, stwórz własną deskę rozdzielczą i wiele innych. Nie jest kompatybilny z iphone lub ipadem! działa tylko z urządzeniami z systemem Android i komputerami z systemem Windows. Bardzo przydatne urządzenie dla właścicieli samochodów, do diagnostyki światła silnika i monitorowania wydajności pojazdu. Oszczędzaj czas i pieniądze, odkrywając dlaczego świeci się lampka kontrolna silnika i samodzielnie rozwiązuj proste problemy z samochodem! Odczytaj kody błędów silnika, zresetuj lampkę kontrolną silnika i sprawdź, czy Twój pojazd jest gotowy do kontroli emisji.

Wymagana jest aplikacja obd innego dostawcy, OBD Fusion, car scanner elm obdii, takiego jak Torque Lite, Dr. Kompatybilny z samochodami i lekkimi samochodami ciężarowymi, które zostały wyprodukowane w UE wszystkie marki samochodów od roku 2001 benzyna lub 2004 olej napędowy.
MarkaVeepeak #ad
ProducentVeepeak #ad
Wysokość1.26
Długość1.89
Waga0.07
Szerokość0.98
Numer częściVP11
ModelVP11

5. VPOW

#ad

Diagnostyka, pamięć błędów, odczyt – samochodowy czytnik w języku niemieckim do BMW VW Mercedes wszystkich pojazdów – czytnik błędów, OBD2 urządzenie diagnostyczne do diagnostyki samochodu: OBD EOBD

#ad
VPOW #ad - Zamiast zabierać samochód do warsztatu, przeglądać zamrożone ramki, szybko odczytać i usunąć kody błędów diagnostycznych, wyświetlać dane w czasie rzeczywistym i dane stałe, przeprowadzić testy czujnika O2, przeprowadzić wyszukiwanie DTC, można go użyć, aby sprawdzić kod błędu i samodzielnie wyświetlić definicję kodu.

Szeroka kompatybilność z pojazdami: ten czytnik urządzeń samochodowych jest kompatybilny z szeroką gamą pojazdów, jak i zagranicznych. Ulepszona diagnostyka obd 2 w 1: wtyczka vpow obd została w pełni zmodernizowana, z wbudowaną bazą danych dtc 35. 901. Obsługuje 8 języków - angielski, w tym pojazdami z usa od 1996 roku, hiszpański, UE od 2000 roku oraz samochodami azjatyckimi, włoski, SUV-ami i nowszymi pojazdami OBD2 CAN. Można go bez problemu włożyć do plecaka, którzy są do Państwa dyspozycji przez całą dobę! W ten sposób zapewniamy zadowolenie i spokój ducha. Unikaj przypadkowych opłat w warsztatach samochodowych i oszczędzaj czas i pieniądze dzięki testerowi ODB2! Wiele funkcji: adapter obd2 może łatwo ustalić przyczynę zapalenia lampki kontrolnej silnika, sprawdzić gotowość monitora i/m i zbierać informacje o pojeździe.

Jest to obd2 do zabrania ze sobą w podróż lub do domu, profesjonalnych techników, gdy idziesz do garażu lub położyć na desce rozdzielczej. Stary model diagnostyczny obd2 ma zazwyczaj tylko 3000-10 000 DTC. Zapewnia dokładną i szybką diagnostykę dla właścicieli samochodów na całym świecie. Usługi zorientowane na klienta: każde opakowanie zawiera torbę do przechowywania.
MarkaVPOW #ad
ProducentVeipao Store #ad
Wysokość0.9
Długość7
Szerokość3.4
Numer częściK88
ModelK88
Gwarancja60 dni gwarancji

6. Veepeak

#ad

Veepeak OBDCheck BLE+ Bluetooth OBD II EOBD, adapter wtyczka, urządzenie diagnostyczne, skaner diagnostyczny do iOS i Android

#ad
Veepeak #ad - Uniwersalna kompatybilność z pojazdami – kompatybilny z pojazdami obd ii/eobd i lekkimi ciężarówkami modele benzynowe od 2001 roku i modele diesla od 2004. Automatyczna diagnostyka – odczyt kodów błędów silnika i danych diagnostycznych, przepustnica, odczytywanie wartości czujników w czasie rzeczywistym wartości pomiarowe O2, EGT, EOT, resetowanie lampki kontrolnej silnika, trym paliwa itd.

Wskazówka: do połączenia pojazdów hybrydowych i elektrycznych mogą być wymagane specjalne aplikacje. I gotowość i/m za pomocą telefonu lub tabletu. Niskie zużycie energii i stabilne połączenie. Dostarczany z mini torbą i roczną gwarancją wymiany. Wskazówka: szczegółowa kompatybilność pojazdu, zalecenia dotyczące aplikacji i funkcje znajdują się w instrukcji produktu dostępna na stronie produktu Amazon "Przewodniki produktu i dokumenty". Atwe zakładanie i zdejmowanie. Wskazówka: niekompatybilne z bmw serii g i modelami sprzed 2008 r. Zrób więcej – dzięki bogatym aplikacjom obd innych firm, badanie baterii w pojazdach hybrydowych i elektrycznych, które są dostępne w App Store i Google Play, możesz korzystać z zaawansowanych funkcji, takich jak zaawansowana diagnostyka i PID dla wybranych pojazdów, dostosowywanie wybranych pojazdów itd.

Współpracuje z systemem ios i android przez bluetooth nie wi-fi – kompatybilny z iPhone i iPad przez Bluetooth LE nie wymaga parowania Bluetooth; radio z systemem Android / słuchawki mogą nie być kompatybilne. Za pośrednictwem bimmercode/ bimmerlink; do pełnej funkcjonalności wymagana jest aplikacja / oprogramowanie innej firmy niektóre mogą być zakupione oddzielnie.
MarkaVeepeak #ad
ProducentVeepeak #ad
Wysokość0.87
Długość1.61
Waga0.13
Szerokość1.97
Numer częściOBDCheck BLE+
ModelOBDCheck BLE+
GwarancjaRoczna gwarancja na wymianę w przypadku wad

7. OBDeleven

#ad

OBDeleven OBD2 narzędzie diagnostyczne nowej generacji do odczytu błędów z Bluetooth. Dla urządzeń z systemem Android i iOS iPhone, przewodowe

#ad
OBDeleven #ad - Zeskanuj urządzenia sterujące w samochodzie, wszystko dzięki naszemu inteligentnemu urządzeniu diagnostycznemu Bluetooth, elektroniką drzwi i innymi funkcjami komfortu, multimediami, ABS, aby zdiagnozować problemy z silnikiem, klimatyzacją, skrzynią biegów, elektroniką, poduszką powietrzną, kolumną kierowniczą i pomocą, które jest czytnikiem kodów samochodowych.

Jako oficjalnie zatwierdzony skaner samochodowy innych firm, Skoda, OBDeleven ma pełny dostęp do najnowszych modeli wprowadzonych na rynek przez VAG. Za pomocą naszych opracowanych aplikacji one-click można aktywować lub dezaktywować określone funkcje, aktywować zmodernizowane mody, takie jak czujniki parkowania lub zresetować interwały serwisowe po przeprowadzeniu podstawowej konserwacji pojazdu bez konieczności wykonywania jakichkolwiek narzędzi samochodowych. Inteligentne urządzenie diagnostyczne bluetooth do skanowania, Mini, Seat, Skoda, BMW, odczytywania, Bentley, Lamborghini, Volkswagen, udostępniania i usuwania kodów błędów w pojazdach Audi, Cupra, Rolls-Royce.

Pełna funkcjonalność jest dostępna we wszystkich markach volkswagen, Audi, Seat, w tym Volkswagen, Lamborghini i Bentley. Obdeleven jest kompatybilny z systemem android 6. 0 lub nowszym, ios 15 lub nowszym oraz systemami operacyjnymi Huawei, umożliwia pełną funkcjonalność przez Bluetooth, aby połączyć się z samochodem i natychmiast z nim pracować.
MarkaOBDeleven #ad
ProducentVoltas IT #ad
Wysokość1.57
Długość0.78
Szerokość1.57
Numer częściNext Gen Stand Alone
ModelNext Gen Stand Alone

8. Vgate

#ad

OBD2 Bluetooth, narzędzie diagnostyczne OBD do testowania silnika dla iOS, Vgate icar 2 BLE4.0 interfejs OBDII, iPad i Android czarny

#ad
Vgate #ad - Wydajna technologia – vgate icar 2 ble4. 0 obd2. 100% bez ryzyka kup - 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy, 12-miesięczna bezproblemowa gwarancja wymiany i łatwo dostępna, przyjazna obsługa klienta. Kompatybilne aplikacje to Torque Lite / Pro Android, DashCommand Android, Accurate iOS itd.

Po 30 minutach wyłączenia silnika skaner został włączony do snu, aby chronić akumulator pojazdu. Naciśnij przycisk alarmu, aby ponownie uruchomić Vgate icar 2 BLE4. 0 bez konieczności zdejmowania złącza DLC. Współpracuje z większością aplikacji: vgate icar 2 ble4. 0 obd2 skaner obsługuje system Android i iOS. Odczyt i usuwanie kodów problemowych – skaner obd2 vgate icar 2 ble4. 0 umożliwia odczyt danych z czujnika silnika w czasie rzeczywistym: prędkość obrotowa silnika, status układu paliwowego, timing wcześniej, krótkie / długotrwałe cięcie paliwa, temperatura płynu chłodzącego, powietrze wlotowe.

Doskonała kompatybilność: skaner obd2 działa we wszystkich pojazdach benzynowych od 2001 roku i pojazdów z silnikiem Diesla od 2003/2004 w Europie. Obsługuje najważniejsze protokoły obd-ii: can, ISO9141-2, KWP2000, J1850. Temperatura, prędkość pojazdu, obliczona wartość obciążenia, ciśnienie kolektora dolotowego, napięcie czujnika tlenu / powiązane krótkotrwałe osłony paliwowe Twój pojazd nie spełnia wszystkich powyższych parametrów. Opłata może dotyczyć programisty aplikacji.
MarkaVgate #ad
ProducentVgate #ad
Wysokość1.38
Długość4.72
Waga0.08
Szerokość2.76
Numer częściicar 2 Bluetooth BLE4.0
Modelicar 2 Bluetooth BLE4.0

9. OBDeleven

#ad

Seat, Skoda żaden Pro Version, VW, obdeleven diagnostykę do pojazdów VAG: Audi

#ad
OBDeleven #ad - To urządzenie działa tylko z oryginalnym obdeleven darmowej aplikacji dla systemu Android. Jedyny w swoim rodzaju urządzeniem wyposażonym w funkcję Bluetooth, programowania i monitorowanie umożliwia. Urządzenie jest dostępna w kolorze w odniesieniu do OBD II diagnostyki, który jest przy tym pełną fahrzeugdiagnose, które są łatwo dostępne jest w gniazdo. Obdeleven diagnostyki do vag pojazdów: audi, vw, skoda brak pro version, seat, które są na licencji można dodatkowo zakupić.
MarkaOBDeleven #ad
ProducentVoltas IT #ad
Wysokość1.26
Długość1.89
Waga0.07
Szerokość0.98
Numer częściOld Next Gen Variation
ModelFirstGen
Gwarancja2 year warranty

10. TOPDON

#ad

Wyświetlacz HD-LCD, kolor czarny, Topdon AL300 urządzenie diagnostyczne OBD2, pełne funkcje OBD2

#ad
TOPDON #ad - Umożliwia odczyt danych zapisanych przez jednostkę sterującą, a tym samym pomaga skutecznie rozwiązywać błędy związane z emisjami. Wybór języka: 7 języków: angielski, włoski, portugalski, hiszpański, francuski, niemiecki, rosyjski. Zidentyfikuj problemy z emisją zanim się pojawią i zaoszczędź na drogich kosztach napraw.

Nadaje się do większości samochodów zgodnych z OBD2/EOBD na całym świecie. Auto-dekoder vin: ten skaner obd2 jest wyposażony w automatyczną technologię VIN do łatwej identyfikacji samochodu. Szeroka kompatybilność: to urządzenie diagnostyczne obd2 nadaje się do większości samochodów opartych na USA od 1996 roku, samochodów z UE od 2000 roku i samochodów azjatyckich od 2008 roku. Nasza infolinia zapewnia całodobową pomoc techniczną w celu szybkiego rozwiązywania problemów pod adresem support@topdon. Com.

Gotowość i/m: sprawdź stan gotowości i/m, aby przejść testy smogu. Pełne tryby testowe obd2: to urządzenie diagnostyczne obd2 odczytuje i czyści kody. Kontrola pokładowa wykrywa potencjalne wycieki dla lepszej wydajności. Odczyt czujników w czasie rzeczywistym dla emisji, czujników O2, prędkości obrotowej, przepływu masowego i innych, prędkości, mieszanki paliwa, aby znaleźć problemy z katalizatorem, zasilaniem paliwa lub zasysaniem. Test evap: test evap zapobiega przedostawaniu się oparów benzyny do atmosfery i zapewnia czysty układ paliwowy.
MarkaTOPDON #ad
ProducentTOPDON #ad
Numer częściAL300
ModelAL300-DE
Gwarancja24 Miesięcy