Top 10 WC Sitz Bahamabeige – Deski sedesowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. BENAVITA

#ad

W zestawie z mechanizmem wolnoopadającym – obciążenie do 175 kg, BenaVita Podwyższenie siedziska WC 5 cm z duroplastu – podwyższona deska sedesowa zapewnia wygodne siedzenie

#ad
BENAVITA #ad - Bardzo stabilna i antybakteryjna – dzięki montażowi od dołu nasza podwyższona deska sedesowa zapewnia maksymalną stabilność, a dzięki antybakteryjnemu materiałowi duroplastowemu nasza deska sedesowa zawsze pozostaje promiennie biała.

Bezgłośne zamykanie – dzięki innowacyjnemu wolnoopadającemu pokrywa i okulary deski sedesowej zamykają się bezgłośnie, zapewniając tym samym niezakłócone korzystanie z toalety. Jest to szczególnie nieocenione dla seniorów i osób o ograniczonej sprawności ruchowej. Atwe sprawdzenie kształtu – nasza podwyższenie WC zostało zaprojektowane tak, aby pasowało do większości toalet.

Atwy montaż w 5 krokach – dzięki BenaVita montaż podwyższenia deski sedesowej jest dziecinnie prosty w zaledwie pięciu prostych krokach. Wystarczy sprawdzić dopasowanie na zdjęciu 4 w trzech prostych krokach. Podwyższone siedzisko toaletowe 5 cm – dzięki podwyższonej pozycji siedzącej o 5 cm ta deska sedesowa znacznie zwiększa komfort.
MarkaBENAVITA #ad
ProducentBENAVITA #ad
Wysokość0.99
Długość17.32
Waga7.39
Szerokość14.57

2. LUVETT

#ad

Kolor: biały pergamon, antybakteryjna duroplast, wolnoopadająca, zdejmowana, LUVETT® D100 deska sedesowa wolnoopadająca, 3 możliwości montażu, kształt litery D

#ad
LUVETT #ad - Urea duroplast – antybakteryjnie higieniczny 99, 9% materiał premium spełniający najwyższe wymagania jakościowe z powierzchnią przypominającą ceramikę - wytrzymały, odporny na zarysowania i łatwy do czyszczenia.

Opatentowana, wolnoopadająca podwójna funkcja softclose – oryginalny produkt z funkcją wyjmowania TakeOff EasyClean zapewnia wygodne czyszczenie: podwójne wolnoopadające do deski sedesowej i pierścienia siedziska dla delikatnego i cichego zamykania. Najlepsza obsługa klienta przez e-mail lub telefon. Wzornictwo i opracowanie w niemczech zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi / obciążenie do 175 kg testowane zgodnie z normą DIN.

Zestaw mocujący składający się z trzech wariantów zawiasów do wszystkich rodzajów ceramiki: 'kołki rozporowe' od góry, 'kołki składane" od góry i "nakrętki nasadkowej" od dołu – jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie firmy LUVETT dla łatwego mocowania i niezawodnego trzymania, wszystko w zestawie, koniec z chwiejącym się i ślizganiem. Deska sedesowa, różne warianty kolorystyczne.
MarkaLUVETT #ad
ProducentLUVETT WC Sitze #ad
Wysokość0.99
Długość17.17
Waga4.85
Szerokość14.45
Numer części539722

3. LUVETT

#ad

Z antybakteryjnego duroplastu, LUVETT® Deska sedesowa wolnoopadająca C770 owalna, kolor: biały, deska sedesowa z 3 wariantami mocowania do wyboru

#ad
LUVETT #ad - Wzornictwo i rozwój w niemczech, produkcja w Europie zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi / obciążenie do 175 kg testowane zgodnie z normą DIN. Zestaw mocujący składający się z trzech wariantów zawiasów do wyboru do wszystkich ceramiki: "kołki rozporowe" od góry, wszystko w zestawie, "kołek rozporowy" od góry i "nakrętka wtykowa" od dołu – jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie LUVETT zapewnia łatwe mocowanie i niezawodne trzymanie, nie chwieje się i nie ślizga się.

Urea duroplast – antybakteryjnie higieniczny 99, 9% materiał premium spełnia najwyższe wymagania jakościowe z powierzchnią ceramiczną: wytrzymały, odporny na zarysowania i łatwy do czyszczenia.

Opatentowany, podwójny mechanizm wolnoopadający SoftClose – oryginalny produkt z funkcją zdejmowania TakeOff EasyClean, podwójny mechanizm opuszczania deski sedesowej i pierścienia do siedzenia zapewnia delikatne i ciche zamykanie. Funkcja zdejmowania takeoff EasyClean: łatwy sposób zdejmowania deski sedesowej z ceramiki w celu wygodnego czyszczenia jednym ruchem. Najlepsza obsługa klienta przez e-mail lub telefon.
MarkaLUVETT #ad
ProducentLUVETT WC Sitze #ad
Wysokość1.97
Długość17.36
Waga4.63
Szerokość14.57
Numer części536173

4. SANFINO

#ad

Wiele kolorowych motywów, łatwy montaż łącznie z instrukcją montażu może nie być, SANFINO® Deska sedesowa wolnoopadająca premium – wysokiej jakości deska sedesowa z drewna, wysoki komfort siedzenia

#ad
SANFINO #ad - Wyjątkowo delikatna powierzchnia i owalny kształt deski sedesowej zapewniają wysoki komfort siedzenia. 1 x deska sedesowa + zestaw montażowy do mocowania. Atwe w użyciu: drewniane deski sedesowe sanfino mają standardowy rozmiar i pasują do prawie wszystkich dostępnych na rynku muszli klozetowych.

Wysoka jakość: ta wysokiej jakości deska sedesowa z drewnianym rdzeniem, chromowanymi metalowymi zawiasami o wysokim połysku i zintegrowanym mechanizmem wolnego opadania zapewnia delikatne i bezgłośne zamykanie deski sedesowej i okularów toaletowych. Wyjątkowo odporna na pękanie, wolnoopadająca, zarysowania płyta mdf, wysokiej jakości powłoka i wytrzymałe metalowe zawiasy gwarantują długą żywotność. Kreatywne motywy nadają Twojej toalecie piękny wygląd.

Ponadto antybakteryjna powierzchnia deski sedesowej, przekonuje łatwym czyszczeniem i zapewnia maksymalną higienę. Dołączony zestaw do szybkiego mocowania zapewnia szybki i łatwy montaż deski sedesowej z mechanizmem wolnoopadającym. Stabilne elementy dystansowe pod toaletą wytrzymują obciążenia do 200 kg. Wymiary: 43, 5 x 5 cm – otwory montażowe w toalecie mogą znajdować się w odległości od 10, 5 do 20 cm, 5 x 37, aby idealnie zamocować siedzisko.
MarkaSANFINO #ad
ProducentSanfino #ad
Wysokość1.97
Długość17.13
Waga7.41
Szerokość14.76
Numer częściW1043C

5. Sanilo

#ad

Sanilo deska sedesowa wolnoopadająca drewniana, wysoka jakość, różne modele do wyboru

#ad
Sanilo #ad - 47, 0/37, 7 cm. Deska sedesowa wolnoopadająca zamyka się delikatnie i cicho. Dł. Szer. Ok. Powierzchnia wysokiej jakości, łatwa w utrzymaniu w czystości. Wykonana z drewna z solidnymi zawiasami. Pasuje do wszystkich rodzajów muszli klozetowych dostępnych na rynku wiszących oraz stojących.
MarkaSanilo #ad
ProducentSanilo #ad
Wysokość1.97
Długość18.5
Szerokość14.84
Numer częściHU-XI-201

6. SANFINO

#ad

Wysoka jakość; komfort siedzenia, Sanfino deska sedesowa wolno opadająca, łatwy montaż.

#ad
SANFINO #ad - Deska sedesowa z drewna, automatycznie opadająca, długi okres eksploatacji. Gładka powierzchnia - komfort siedzenia i proste czyszczenie. Dł. Szer. Ok. 43, 5/37, 5 cm - pasuje do wszystkich standardowych muszli klozetowych wiszących i stojących. Deska sedesowa ze stabilnymi zawiasami ze stali nierdzewnej, wykończenie na wysoki połysk. W zestawie szczegółowa instrukcja montażu może być niedostępna w języku polskim.
MarkaSANFINO #ad
ProducentSanfino #ad
Wysokość1.97
Długość17.13
Waga7.5
Szerokość14.76
Numer częściW1003C

7. LUVETT

#ad

Owalna, C100, LUVETT® Deska sedesowa wolnoopadająca, z 3 rozwiązaniami montażowymi ze stali nierdzewnej, uniwersalna, kolor: bordowy czerwony, zdejmowana

#ad
LUVETT #ad - Zestaw mocujący składający się z trzech wariantów zawiasów do wszystkich rodzajów ceramiki: 'kołki rozporowe' od góry, 'kołki składane" od góry i "nakrętki nasadkowej" od dołu – jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie firmy LUVETT dla łatwego mocowania i niezawodnego trzymania, wszystko w zestawie, koniec z chwiejącym się i ślizganiem.

Deska sedesowa w 17 kolorach. Opatentowana, wolnoopadająca podwójna funkcja softclose – oryginalny produkt z funkcją wyjmowania TakeOff EasyClean zapewnia wygodne czyszczenie: podwójne wolnoopadające do deski sedesowej i pierścienia siedziska dla delikatnego i cichego zamykania. Projekt i rozwój w niemczech, produkcja w europie z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych/obciążenie do 175 kg testowane zgodnie z normą DIN.

Najlepsza obsługa klienta przez e-mail lub telefon. Urea duroplast – antybakteryjnie higieniczny 99, 9% materiał premium spełniający najwyższe wymagania jakościowe z powierzchnią przypominającą ceramikę - wytrzymały, odporny na zarysowania i łatwy do czyszczenia.
MarkaLUVETT #ad
ProducentLUVETT WC Sitze #ad
Wysokość0.99
Długość17.4
Waga5.34
Szerokość14.65
Numer części542283

8. Bullseat

#ad

Bullseat® Deska sedesowa prostokątna pasująca do Keramag Renova nr 1 Plan wolnoopadająca/Softclose zdejmowana biała click n' clean pokrywa sedesu nakładająca się deska sedesowa wysokiej jakości duroplast

#ad
Bullseat #ad - Zadowoleni klienci to nasz cel. Oryginalny produkt firmy Bullseat – mocne siedzenie z zatrzaskiem. Jeśli twoje oczekiwania nie zostaną spełnione, otrzymasz zwrot pieniędzy w ciągu pierwszych 30 dni.

Dobrze wiedzieć – pasuje do keramag renova nr 1 Plan, Renova nr 1 Comprimo NOWOŚĆ, Vitra Shift, S20. Zalety siodełka – hydrauliczny system wolnoopadający, antybakteryjny materiał, funkcja Click n' Clean; szybki i łatwy montaż od góry. Co otrzymasz: w zestawie otrzymują państwo deskę sedesową Bullseat i zestaw montażowy, broszurę informacyjną z instrukcją montażu i wskazówkami dotyczącymi pielęgnacji.
MarkaBullseat #ad
ProducentBullseat #ad
Wysokość0.99
Długość17.79
Waga5.51
Szerokość14.48

9. Sanilo

#ad

Produkt wykonany z drewna, duży wybór, piękne motywy, Deska sedesowa z mechanizmem powolnego zamykania, wysoka jakość i stabilność

#ad
Sanilo #ad - Dług. Szer. Ok. 47, 0 x 37, 7 cm. Pasuje do wszystkie rodzajów muszli klozetowych dostępnych na rynku muszle klozetowe wiszące oraz stojące. Deska sedesowa z mechanizmem powolnego zamykania delikatnie i ciche zamykanie. Powierzchnia o wysokiej jakości, łatwa w utrzymaniu czystości. Deska sedesowa wykonana z drewna, stabilne zawiasy.
MarkaSanilo #ad
ProducentSanilo #ad
Wysokość1.97
Długość18.5
Waga4.41
Szerokość14.84

10. VIGOUR GmbH

#ad

Deska sedesowa firmy Vigour | model: clivia | zawiasy ze stali nierdzewnej | do stojących muszli klozetowych | kolor: beż bahamowy

#ad
VIGOUR GmbH #ad - Vigour model derby basic poprzedni model derby Lux. Deska sedesowa z duroplastu. Nadaje się do ceramiki z rozstawem otworów 155 mm +/-3 mm i otworami o średnicy 15 mm. Atwy montaż.
MarkaVIGOUR GmbH #ad
ProducentVIGOUR GmbH #ad