Top 10 Trauerfliegen Bekämpfen – Produkty do zwalczania szkodników

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Neudorff

#ad

20 szt., Neudorff żółte naklejki przeciw insektom

#ad
Neudorff #ad - Atwe w użyciu naklejki można umieścić bezpośrednio w ziemi do kwiatów, wodoodporne i trwałe. Nie zawiera insektycydów i przyjazne dla środowiska żółte naklejki bez insektycydów, bezpieczne dla roślin i środowiska.

Skuteczne zwalczanie szkodników specjalnie do zwalczania latających szkodników roślin, skrzydlate mszyce, mączliki, takich jak komary, wciornastki i minatory liści. Nadaje się do różnych miejsc. Wytrzymały, specjalny klej, bezzapachowy klej, który nie wysycha ani nie kapie nawet przy wyższych temperaturach. Idealnie nadaje się do ławek kwiatowych, ogrodów zimowych i szklarni.
MarkaNeudorff #ad
ProducentNeudorff #ad
Wysokość2.36
Długość1.97
Szerokość0.79
Numer części1
Modelfly trasp

2. nemabest

#ad

Nemabest® 10 żółtych naklejek przeciw komarom żałobkowym, takie jak wciornastki, wtykane i wolne od trujących żółtych tabliczek / żółtych pułapek na inne latające owady, mączliki i in., mszyce

#ad
nemabest #ad - W ten sposób larwy komarów zostają usunięte z ziemi, a zarażenie komarów zostanie trwale zwalczone w bardzo krótkim czasie. Dostawa z reguły już po 1-2 dniach! produkt nietrujący: żółte naklejki nemabest są pokryte specjalnym klejem, który jest bezpieczny dla ludzi, roślin i kręgowców.

Te naklejki są obustronnie przyklejone do skutecznego przechwytywania i monitorowania latających szkodników. W przypadku ataku komarów należy równolegle rozprowadzić nicienie nemabest przeciwko komarom. Wysoka wydajność: żółte naklejki nemabest wyróżniają się wysoką i niezawodną wydajnością. Szybka dostawa: wysyłka tego samego dnia przy zamówieniu do godziny 12 poniedziałek-do. Idealnie nadaje się do stosowania w domu i szklarni. Stabilna żółta naklejka z papierem ochronnym do łatwego wkładania do garnka bez lepkich palców.
Markanemabest #ad
ProducentÖRE Bio-Protect #ad
Numer częściAMOVO

3. ARDAP

#ad

750 ml, Quiko Ardap spray na robaki

#ad
ARDAP #ad - Przed użyciem zawsze przeczytać etykietę i informacje o produkcie. Rodek do zwalczania robactwa optymalnie rozprowadza się w narożnikach i niszach – wystarczy spryskać wybrane powierzchnie, aby zapobiec uciążliwym owadom i robakom. Wszechstronny talent w każdej chwili: spray pomaga w przypadku ostrego ataku robactwa w gospodarstwie domowym, karaluchy, chrząszcze chlebowe, robaki, a dodatkowo utrzymuje wszystkie owady na długo z dala.

Spray ardap to praktyczny, uniwersalny preparat do zwalczania wszystkich rodzajów owadów i owadów o natychmiastowym i długotrwałym działaniu do sześciu tygodni – skuteczny środek do domu. Wyprodukowany i zarejestrowany w niemczech produkt pod numerem BAuA N-105454: ostrożnie używać produktów biobójczych.

Działanie zabijające na muchy następuje natychmiast po kontakcie z substancją czynną permetryną. Można ją rozłożyć na drewnie, tapicerce i w pomieszczeniu i wysycha bez plam. Działa bardzo skutecznie przeciwko robakom, pomieszczeniach gospodarczych lub środowisku zwierząt, muchy, owady, karaluchy, takim jak roztocza, kleszcze, mączki, mole, takim jak stajnia, pluskwy, pluskwy, karaluchy, komary, pchły, szczęki w piwnicy i wiele innych.
MarkaARDAP #ad
ProducentArdap Care GmbH #ad
Wysokość13.58
Długość2.56
Waga0.13
Szerokość2.56
Numer części077465
Model077465

4. Neudorff

#ad

Neudorff żółte naklejki przeciw insektom, 10 szt.

#ad
Neudorff #ad - Te naklejki zwalczają małe muchy, mączliki, mszyce, wciornastki, takie jak komary czarna mucha, muchy minierowe oraz cykadena. Naklejki wystarczy wetknąć w ziemię doniczkową roślin pokojowych.

Ty odcień jest specjalnie dostosowany do szkodników roślin i przyciąga je. Neudorff - naturalne ogrodnictwo od 1854 roku. W przypadku naszego szerokiego wyboru przyjaznych dla środowiska produktów zawsze stosuje się substancje czynne, które w miarę możliwości pochodzą z natury i nie mają wpływu na środowisko lub mają niewielki wpływ na środowisko.

Jeśli szkodniki wejdą w kontakt z powierzchnią klejącą, pozostają one bezpiecznie i mocno przymocowane do pułapki na klej. Sprawdzony w rolnictwie ekologicznym. Specjalny klej naklejek nie wysycha i nie kapie nawet przy wyższych temperaturach. Współdziałanie ogrodu, natury i środowiska jest u nas zawsze na pierwszym planie.
MarkaNeudorff #ad
ProducentNeudorff #ad
Wysokość6.3
Długość4.53
Waga0.11
Szerokość0.79
Numer części4178108
Model4178108

5. Aeroxon

#ad

Na komary, mszyce, idealne na robaki, do domu i na balkonie, Aeroxon – Żółte naklejki, żółta pułapka, wciornastki, mączliki, mszyce, 20 podzielnych tabliczek klejowych

#ad
Aeroxon #ad - Atwe zastosowanie: Żółte tablice można włożyć w ziemię lub zawiesić bezpośrednio na roślinach za pomocą dostarczonych metalowych wtyczek i metalowych drutów.

Nie zawiera substancji trujących i bezzapachowych: pułapka na owady nie jest szkodliwa dla ludzi, roślin pokojowych i roślin i może być bezpiecznie używana. Szybka i skuteczna: nasze żółte pułapki pomagają w przypadku komarów, muszek żałobnych, skrzydlatych mszyc, muszek wiśniowych, wciornastków, mączlików i cykad. Długi okres działania: żółta pułapka żółta tablica, żółta kartka działa do 6 miesięcy, żółta naklejka, pułapka na klej, żółta kartka, naklejka na muchy, łącznie zawiera 20 żółtych kartek. Aby uzyskać więcej szczegółowych informacji, zapoznaj się z poniższym opisem produktu.
MarkaAeroxon #ad
ProducentAeroxon Insect Control GmbH #ad

6. Substral

#ad

Celaflor spray na szkodniki Careo Rose Spray – 750 ml

#ad
Substral #ad - Ochrona od wewnątrz – bezpieczna dla pszczół. Butelka z rozpylaczem o pojemności 750 ml. Zwalcza wszystkie gryzące i ssące szkodniki występujące na roślinach ozdobnych. Szybki i szeroki efekt działania - również skuteczny przeciwko przędziorkom. Produkt gotowy do użycia z pełnym efektem ogólnoustrojowym.
MarkaSubstral #ad
ProducentCelaflor #ad
Wysokość10.35
Długość2.56
Waga1.85
Szerokość4.49
Numer części66912
Model66912

7. OwnGrown

#ad

Żółte naklejki na komary żałobójcze: 60 x pułapka na owady do roślin pokojowych zwalczanie szkodników – zwalczanie komarów żałobnych – pułapka na muchy przeciw komarom OwnGrown

#ad
OwnGrown #ad - Idealnie nadaje się do wnętrz, nie używać na zewnątrz do ochrony pszczół itp. Praktyczne żółte kartki są idealne do wykrywania ataków oraz zwalczania latających szkodników, takich jak muszki małe muchy z ziemi kwiatowej, muszki owocówki i skrzydlate mszyce.

Ty kolor pułapki na kwiaty słoneczne w naturalny sposób przyciąga latające owady. Bezwonny klej bez insektycydów, ze specjalnym kolorem naklejek i dekoracyjnym kształtem. Uwielbiamy rośliny i mamy duży wybór w own grown: żółte wtyczki do roślin doniczkowych, niebieskie naklejki do zwalczania wciornastków, zestaw nasion ziół, ziemi do uprawy bez torfu, roślin ogrodowych i wielu innych.

Podlewanie wody nie wpływa negatywnie na działanie. Wystarczy odkleić papier, złożyć wtyczkę pułapki i wsunąć do środka w ziemię kwiatową rośliny. Bezwonny klej bezpiecznie utrzymuje szkodniki i pomaga w znacznym stopniu zdziesiątkować szkodniki podczas żałoby. Obustronnie oklejone dla bardzo dużej powierzchni łapania małych much w roślinach.
MarkaOwnGrown #ad
ProducentOwnGrown #ad
Wysokość0.8
Długość6
Szerokość5.5
Numer częściVK-OWN-00896
ModelVK-OWN-00896

8. Naturen

#ad

15 szt., Naturen Gelbstecker żółty odstraszacz owadów – 15 szt.

#ad
Naturen #ad - Z 5 ozdobnymi motywami tulipanów. Metalowy patyczek zapewnia możliwość łatwego umiejscowienia odstraszacza nawet w suchej ziemi. Możliwość podzielenia jednej sztuki na dwie części dzięki perforacji dla mniejszych roślin. Opakowanie zawiera 15 sztuk odstraszaczy. Nie brudzi rąk dzięki dwustronnemu papierowi ochronnemu.
MarkaNaturen #ad
ProducentNaturen #ad
Wysokość7.28
Długość3.54
Waga0.01
Szerokość0.47
Numer części76200
Model76200

9. Fullsexy

#ad

Do roślin pokojowych, pułapka na muchy na muchy w ziemi do kwiatów, rozkładane bez komarów, Żółte naklejki 60 x zwalczanie komarów żałobnych, zwalczanie szkodników wielokrotnego użytku

#ad
Fullsexy #ad - Odpowiemy w ciągu 24 godzin z wyjątkiem weekendów i dni świątecznych i udzielimy Ci satysfakcjonującej odpowiedzi. Nadaje się do much, olejek z miodli indyjskiej, nicieni i innych owadów, skrzydlatych mszyc, komarów, aby chronić zdrowy wzrost roślin pokojowych, muszek owocowych, zwalczanie szkodników może być również stosowany w kuchni.

Gwarancja serwisu: jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej żółtej naklejki, prosimy o kontakt mailowy. Te naklejki na komary żałobne: muchołówka do zwalczania szkodników dla roślin pokojowych. 12 x 7 cm na pułapkę na muchy, jasnożółty i piękny wzór muchołówki nie tylko podnosi wartość ozdobną roślin pokojowych, ale także zwalcza komary, zwalcza małe muchy w ziemi kwiatowej i wykonuje dobrą robotę w zwalczaniu szkodników.

Oderwij biały papier ochronny na zewnątrz i umieść go wokół rośliny, zwalczać szkodniki roślin pokojowych, którą chcesz chronić, skutecznie zwalczać komary. Wysokiej jakości materiał: nasze żółte naklejki są wykonane z biodegradowalnej skrobi kukurydzianej, mogą ulec biodegradacji w środowisku naturalnym przez mikroorganizmy w ciągu 1-6 miesięcy i nie powodują żadnych szkód dla środowiska ani roślin podczas procesu. Te tablice wymiary: ok. Atwy w obsłudze: 60 żółtych tablic.
MarkaFullsexy #ad
ProducentFullsexy #ad
Numer części1

10. nutrist

#ad

Nutrist® 60 x żółtych naklejek pułapki na komary żałobne bez pestycydów do roślin pokojowych zwalczanie szkodników – zwalczanie komarów – przeciw muchom w ziemi kwiatowej

#ad
nutrist #ad - Naturalna atrakcja: kolor żółtych naklejek jest podobny do koloru słonecznika i przyciąga owady. Zwalczanie szkodników chroni przed atakiem i zwalcza osiedlenie się latających szkodników, takich jak komary i muchy w ziemi kwiatowej.

Zawsze zwracamy uwagę na to, aby etykiety odpowiadały najlepszym standardom jakości, aby zapewnić zrównoważony produkt wraz z opakowaniem. Używać tylko w pomieszczeniach, aby zapewnić ochronę gatunków. Podlewanie wody nie wpływa negatywnie na działanie. Te tabliczki po prostu wetknąć w ziemię do kwiatów i zdjąć folię i już jesteś gotowy do użycia! Podwójna powłoka w kształcie motyla zapewnia bardzo dużą powierzchnię do łapania małych much i roślin komarów.

Bezzapachowy klej służy do zwalczania szkodników i pozwala na przyklejenie się do niego! W 100% wolny od insektycydów klej z innowacyjnym kolorem naklejek i pięknym kształtem. Te naklejki nutrist przeciw komarom są produkowane z miłością i starannością.
Markanutrist #ad
Producentnutrist #ad
Waga0.44
Numer częścing-111