Top 10 Sony BRAVIA 65 Zoll – Telewizory

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Sony

#ad

Full Array LED, telewizor 65", Smart TV, HDMI 2.1, z ekskluzywnymi funkcjami PS5, Google, Sony BRAVIA XR, XR-65X90L, gwarancja 24 + 12 m, menu gier z ALLM + VRR, 4K HDR 120 Hz, współpracuje z Alexa

#ad
Sony #ad - Nigdy więcej szczegółów nałożonych przez cień lub zgubionych w wygaszonych światłach – tylko zapierający dech w piersiach kontrast, kolor i głębokość! Jakość dźwięku – dzięki technologii acoustic multi audio dźwięk jest odtwarzany tak, jakby pochodził z oryginalnego źródła dźwięku. Gra – x90l idealnie nadaje się do playstation 5 i jest wyposażony w tryb auto low latency mode w hdmi 2.

1 zapewniający płynną, szybką rozgrywkę oraz funkcję Auto HDR Tone Mapping, aby rozpoznać ważne szczegóły w najciemniejszych i najjaśniejszych obszarach ekranu. Wyłącznie w serwisie Amazon*. Szczegóły dotyczące rejestracji znajdują się na opakowaniu. Wzornictwo – gładka rama aluminiowa z bezszwowymi krawędziami pasuje do każdego wnętrza. Istnieje nawet specjalne menu do gier, które zawiera zupełnie nowe funkcje krzyża nitkowego i niestandardowego ekranu - mogą być tajemnicą następnego zwycięstwa! Jakość obrazu – uważajcie fani sportu, uważaj! full array led wprowadza jasność i kontrast do każdej zawodów.

Wielopozycyjna podstawa z aluminium zapewnia najwyższy komfort: można wybrać pomiędzy standardową pozycją, wąską pozycją dla mniejszych powierzchni mebli lub podwyższoną pozycją, aby schować soundbar pod spodem. Bravia core – setki filmów czekają w aplikacji bravia core ! wyłącznie dla posiadaczy telewizorów BRAVIA można wybierać i wykorzystywać 10 filmów w jakości do 4K HDR oraz nieograniczoną transmisję strumieniową przez 24 miesiące. W ten sposób można usłyszeć samochód pędzący po horyzoncie lub dźwięk wiwatującego tłumu z boków i poczuć atmosferę na stadionie.
MarkaSony #ad
ProducentSONY #ad
Wysokość32.72
Długość2.24
Waga53.35
Szerokość56.89
Numer częściXR65X90LPAEP
ModelXR65X90LPAEP
Gwarancja3 lata gwarancji producenta

2. Sony

#ad

4K HDR, menu gier z ALLM, współpracuje z Alexa, Smart TV, KD-65X75WL, LED, Google TV, BRAVIA CORE, HDMI 2.1, 65-calowy telewizor, Sony BRAVIA

#ad
Sony #ad - Jakość dźwięku – wyjątkowy głośnik x-balanced zapewnia wysokiej jakości dźwięk i mocne basy, zapewniając bogatsze, głębsze i bardziej satysfakcjonujące wrażenia dźwiękowe. Istnieje nawet specjalne menu do gier, które zawiera zupełnie nowe funkcje krzyża nitkowego i niestandardowego ekranu - mogą być tajemnicą następnego zwycięstwa! Bravia core – setki filmów czekają w aplikacji bravia core ! wyłącznie dla posiadaczy telewizorów BRAVIA można wybrać i wykorzystać 5 filmów w jakości do 4K HDR oraz nieograniczoną transmisję strumieniową przez 12 miesięcy.

Gra – x75wl to wspaniały telewizor do gier i jest wyposażony w tryb auto low latency mode w hdmi 2. 1 zapewniający płynną, szybką rozgrywkę oraz funkcję Auto HDR Tone Mapping, aby rozpoznać ważne szczegóły w najciemniejszych i najjaśniejszych obszarach ekranu.

Dzięki wykończeniu hairline i 2-drożnej podstawie TV Slim Blade X75WL pasuje do każdego wnętrza. Jakość obrazu – procesor x1 to siła tych jasnych, kolorowych obrazów. Analizuje treści w czasie rzeczywistym i w połączeniu z Dolby Vision poprawia wszystko, co widzisz. Wzornictwo – telewizor został zaprojektowany w charakterystycznym, minimalistycznym stylu Sony dzięki czemu można skupić się na tym, co najważniejsze - obraz.
MarkaSony #ad
ProducentSONY #ad
Wysokość33.15
Długość2.76
Waga44.97
Szerokość57.56
Numer częściKD65X75WLPAEP
ModelKD65X75WLPAEP
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

3. Sony

#ad

Smart TV, 4K HDR 120 Hz, BRAVIA CORE, Google TV, Full Array LED, Sony BRAVIA, HDMI 2.1, menu gier z ALLM + VRR, telewizor o przekątnej 65 cali, KD-65X85L, współpracuje z Alexa, TRILUMINOS PRO

#ad
Sony #ad - Istnieje nawet specjalne menu do gier, responsywną rozgrywkę, które zawiera zupełnie nowe funkcje krzyża nitkowego i niestandardowego ekranu - mogą być tajemnicą następnego zwycięstwa! . Jakość dźwięku – dolby atmos zapewnia niezrównany dźwięk, który widzisz i każdy komentarz, dźwiękiem przestrzennym, który podkreśla każdy sport, który słyszysz, podczas gdy nasze wyjątkowe głośniki X Balance maksymalizują jakość dźwięku.

Jakość obrazu – salon jak na stadionie. Gra – z prędkością do 120 klatek na sekundę 4k/120 kl. S dla niemal natychmiastowej akcji na ekranie x85l doskonale nadaje się również do gier. Procesor x1 to siła kryjąca się za tymi jasnymi obrazami. Czarna, jak i wąskich powierzchni mebli. Zawartość jest analizowana w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć więcej szczegółów i tekstur w każdej scenie. Tryb auto low latency Mode w HDMI 2. 1 zapewnia płynną, a funkcja auto hDR Tone Mapping ujawnia ważne szczegóły w najciemniejszych i najjaśniejszych obszarach ekranu.

Wyświetlacz led full array nadaje każdej scenerii jasność i kontrast oraz sprawia, że wszystko jest tak realne. Bravia core – setki filmów czekają w aplikacji bravia core ! wyłącznie dla posiadaczy telewizorów BRAVIA można wybrać i wykorzystać 5 filmów w jakości do 4K HDR oraz nieograniczoną transmisję strumieniową przez 12 miesięcy. Wzornictwo – nowoczesne i minimalistyczne, dzięki czemu można skupić się na tym, pasuje do każdego wnętrza, smukła podstawka pod telewizor zapewnia najwyższy komfort i została zaprojektowana tak, aby pasowała zarówno do szerokich, z bezszwową krawędzią, co najważniejsze - na zdjęciu.
MarkaSony #ad
ProducentSONY #ad
Wysokość32.76
Długość2.24
Waga52.03
Szerokość56.97
Numer częściKD65X85LPAEP
ModelKD65X85LPAEP
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

4. Sony

#ad

4K HDR, HDMI 2.1, telewizor 65 cali, menu gier z ALLM, współpracuje z Alexa, KD-65X80L, Google TV, LED, BRAVIA CORE, Smart TV, TRILUMINOS PRO, Sony BRAVIA

#ad
Sony #ad - Zawartość jest analizowana w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć więcej szczegółów i tekstur w każdej scenie. Nasza paleta kolorów triluminos pro x80l jest szeroka i oferuje odcienie i odcienie, których nie można znaleźć w innych telewizorach. Istnieje nawet specjalne menu do gier, które zawiera nasze nowe funkcje, szybką rozgrywkę oraz funkcję Auto HDR Tone Mapping, regulowany rozmiar obrazu i różne krzyże nitkowe – mogą one być tajemnicą Twojego następnego zwycięstwa!.

Ramka równo z powierzchnią sprawia, co najważniejsze - na zdjęciu. Nasze wyjątkowe głośniki x-balance zapewniają wysoką jakość dźwięku i mocne basy, zapewniając bogatsze, głębsze i bardziej dynamiczne wrażenia dźwiękowe. Czarna, jak i wąskich powierzchni mebli. Sam telewizor jest nowoczesny i minimalistyczny, że możesz skupić się na tym, smukła podstawa pod telewizor zapewnia najwyższy komfort i pasuje zarówno do szerokich, dzięki czemu pasuje do każdego wnętrza.

W aplikacji bravia core czekają na ciebie setki filmów! wyłącznie dla posiadaczy telewizorów BRAVIA możesz wybrać 5 filmów w jakości do 4K HDR i cieszyć się nieograniczoną transmisją strumieniową przez 12 miesięcy. Nasz procesor x1 to siła kryjąca się za tymi jasnymi obrazami. X80l to wspaniały telewizor do gier i jest wyposażony w tryb auto low latency mode w hdmi 2. 1 zapewniający płynną, aby rozpoznać ważne szczegóły w najciemniejszych i najjaśniejszych obszarach ekranu.
MarkaSony #ad
ProducentSONY #ad
Wysokość32.91
Długość2.83
Waga47.84
Szerokość57.17
Numer częściKD65X80LPAEP
ModelKD65X80LPAEP
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

5. Sony

#ad

4K HDR 120 Hz, telewizor 65", HDMI 2.1, gwarancja 24 + 12 m, Google, Smart TV, mini LED, menu gier z ALLM + VRR, Sony BRAVIA XR, Works with Alexa, z ekskluzywnymi funkcjami PS5, XR-65X95L

#ad
Sony #ad - 3-drożna aluminiowa podstawa pod telewizor zapewnia najwyższy komfort: istnieje możliwość wyboru pomiędzy standardową pozycją, wąską pozycją dla mniejszych powierzchni mebli lub podwyższoną pozycją, aby schować soundbar pod spodem. Istnieje nawet specjalne menu do gier, które zawiera zupełnie nowe funkcje krzyża nitkowego i niestandardowego ekranu - mogą być tajemnicą następnego zwycięstwa! .

Obrazy są bardziej dynamiczne, z niewiarygodnie połyskującymi światłami, głęboką czernią i cudownie naturalnymi odcieniami średnimi. Jakość dźwięku – zaawansowana technologia acoustic multi audio+ wytwarza dźwięk, że moment jest słyszalny, co dzieje się na ekranie, który wydaje się wydobywać bezpośrednio z tego, gdy piłka tenisowa uderza w rakietę, aby w pełni zanurzyć się w akcji. Bravia core – setki filmów czekają w aplikacji bravia core ! wyłącznie dla posiadaczy telewizorów BRAVIA można wybierać i wykorzystywać 10 filmów w jakości do 4K HDR oraz nieograniczoną transmisję strumieniową przez 24 miesiące.

Oznacza to, wyścig samochodu wyścigowego lub kibicowanie widzów z boków - jakbyś był w środku stadionu. Wzornictwo – gładka aluminiowa rama z bezszwowymi krawędziami pasuje do każdego wnętrza, a pilot zdalnego sterowania premium z podświetleniem jest zawarty w zakresie dostawy. Gra – idealna do playstation 5: x95l jest wyposażony w tryb auto low latency mode w hdmi 2. 1 zapewniający płynną, szybką rozgrywkę oraz funkcję Auto HDR Tone Mapping, aby rozpoznać ważne szczegóły w najciemniejszych i najjaśniejszych obszarach ekranu. W przypadku tego telewizora nie widać żadnych refleksów świetlnych.
MarkaSony #ad
ProducentSONY #ad
Wysokość32.87
Długość2.44
Waga70.99
Szerokość56.81
Numer częściXR65X95LPAEP
ModelXR65X95LPAEP
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

6. Sony

#ad

Google, Sony BRAVIA XR, XR-65A80L, Smart TV, Works with Alexa, 4K HDR 120 Hz, menu gier z ALLM + VRR, gwarancja 24 + 12 m, telewizor 65", z ekskluzywnymi funkcjami PS5, OLED, HDMI 2.1

#ad
Sony #ad - Istnieje nawet specjalne menu do gier, szybką rozgrywkę oraz funkcję Auto HDR Tone Mapping, które zawiera zupełnie nowe funkcje krzyża nitkowego i niestandardowego ekranu - mogą być tajemnicą następnego zwycięstwa! W a80l zapierający dech w piersiach nowy panel oled został sparowany z XR OLED Contrast Pro, zapewniając wyjątkowo czystą czerń i imponujące szczyty jasności, aby poprawić kolor i kontrast jak nigdy dotąd! Gra – a80l idealnie nadaje się do playstation 5 i jest wyposażony w tryb auto low latency mode w hdmi 2.

1 zapewniający płynną, aby rozpoznać ważne szczegóły w najciemniejszych i najjaśniejszych obszarach ekranu. Wzornictwo – wyrafinowane wzornictwo a80l jest wyposażone w metalową osłonę, wąską pozycję dla mniejszych powierzchni mebli lub podwyższoną pozycję, która harmonijnie wpasowuje się w każde wnętrze. Jakość dźwięku – technologia acoustic surface audio+ sprawia, która porusza się wraz z dziejem, przekształcając ekran A80L w głośnik – tak jak ekran kinowy. Jakość obrazu – oled to szczyt jakości obrazu, zapewniając głębię i teksturę, która jest prawdziwa w dotyku.

3-drożny stojak na telewizor z wąskim klinem z aluminium zapewnia najwyższy komfort: opcjonalnie można wykorzystać standardową pozycję, aby schować soundbar pod spodem. Duże siłowniki przenoszą ekran w niewidoczne wibracje, aby wytworzyć potężną akustykę, że wszystko jest jeszcze bardziej intensywne, podczas gdy wbudowane subwoofery po lewej i prawej stronie wzmacniają bas. Bravia core – setki filmów czekają w aplikacji bravia core ! wyłącznie dla posiadaczy telewizorów BRAVIA można wybierać i wykorzystywać 10 filmów w jakości do 4K HDR oraz nieograniczoną transmisję strumieniową przez 24 miesiące.
MarkaSony #ad
ProducentSONY #ad
Wysokość32.91
Długość2.09
Waga53.35
Szerokość57.01
Numer częściXR65A80LPAEP
ModelXR65A80LPAEP
Gwarancja2

7. Sony

#ad

Gwarancja 24 + 6 m, HDMI 2.1, z ekskluzywnymi funkcjami PS5, OLED, 4K HDR 120 Hz, Smart TV, Google, telewizor 65", Sony BRAVIA XR, XR-65A75K, menu gier z ALLM + VRR, Works with Alexa

#ad
Sony #ad - Acoustic surface audio łączy w sobie dwa siłowniki i głośniki szerokopasmowe, który porusza się wraz z obrazem, aby stworzyć imponujący dźwięk, z wyraźnymi i naturalnymi dialogami i wzmocnionym basem. X wys. 30, 0 cm. Dzięki wyjątkowym kolorom, 0 x 30, czystej czerni zapewniającej realistyczną głębię i teksturę oraz doskonałym kątom widzenia, Sony OLED zapiera dech w piersiach.

Dzięki wąskiej ramce możesz skupić się na tym, co najważniejsze - na zdjęciu. Dzięki procesorowi kognitywnemu xr telewizory BRAVIA analizują treści i przywracają je tak, jak ludzie widzą i słyszą je w prawdziwym świecie. Telewizory bravia xr idealnie nadają się do playstation 5 i innych konsol, a dzięki trybowi Auto Low Latency Mode w HDMI 2.

1 i zmiennej częstotliwości odświeżania VRR zapewniają niezwykle responsywną i płynną rozgrywkę. Odstęp między otworami szer. Przemyślana konstrukcja metal flush surface została starannie zaprojektowana, aby umożliwić naprawdę intensywne wrażenia wizualne. Steruj telewizorem za pomocą głosu, przeglądaj ponad 700 000 filmów i odcinków telewizyjnych ze wszystkich swoich usług strumieniowych i wiele więcej na tym Google TV. Ekran to głośnik.
MarkaSony #ad
ProducentSONY #ad
Wysokość35.83
Długość13.31
Waga50.49
Szerokość57.01
Numer częściXR65A75KPAEP
ModelXR65A75KPAEP
Gwarancja2

8. Hisense

#ad

Hisense Telewizor 65E7KQ PRO 164 cm 65", Dolby Atmos, 4K UHD, Dolby Vision IQ, Game Mode PRO, HDR, Smart TV, ciemnoszary 2023, HDMI 2.1, QLED, Triple Tuner, Alexa Built-In, 144 Hz VRR

#ad
Hisense #ad - Zamiast po prostu przeliczać każdy piksel, technologia Hisense UHD AI Upscaling analizuje spektrum kolorów sąsiadujących pikseli i optymalizuje kolorystykę sceny. Game mode pro 144 hz, freesync premium & game bar – dla graczy game mode pro zapewnia czystą przyjemność z gry z obsługą hdmi 2.

1 144 hz @ 4k. Za pomocą dolby atmos telewizor może symulować efekt, że dźwięk dochodzi nie tylko z przodu i z dołu, ale również z góry: zapewnia doskonałe wrażenia dźwiękowe. Uhd ai upscaler – technologia uhd ai upscaling optymalizuje sygnał fhd do jakości prawie 4K. Dolby atmos – zanurz się w środku akcji i daj się otoczyć mocnym dźwiękiem. Idealne połączenie silnika hi view oparte na procesorze quad core i technologii Quantum Dot zapewnia zwiększoną objętość kolorów, bogactwo szczegółów i najwyższą jasność.

Quantum dot color - quantum dot color oznacza precyzyjny kontrast i najwyższą ostrość kolorów. I najwyższą ostrość kolorów. Idealne połączenie silnika hi view oparte na procesorze quad Core i technologii Quantum Dot zapewnia zwiększoną objętość kolorów, bogactwo szczegółów i najwyższą jasność. Dzięki iq telewizor oblicza jasność w pomieszczeniu i zapewnia zapierające dech w piersiach wrażenia filmowe. Za pomocą allm telewizor w połączeniu z konsolą do gier automatycznie przełącza się w tryb gry z najmniejszym opóźnieniem.
MarkaHisense #ad
ProducentHisense #ad
Wysokość35.24
Długość11.81
Waga41.67
Szerokość57.05
Numer części65E7KQ PRO
Model65E7KQ
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

9. LG

#ad

120 Hz model 2023, LG OLED65C37LA telewizor OLED evo o przekątnej 165 cm 65", wzmacniacz jasności, Smart TV

#ad
LG #ad - Obraz i dźwięk: dolby vision, 4k ai super upscaling, tryb filmowy; oled dynamic tone mapping pro, 4k high frame rate; system dźwiękowy 2.2 z funkcją dolby atmos o mocy 40 w, bluetooth surround ready, HLG, HDR10 Pro, Auto Volume Leveling & Auto Balance Control; Wow Orchestra & WOW.

Wyświetlacz oled evo 4k z technologią brightness booster, 51 cm, ściemnianiem pikseli, wymiary zewnętrzne bez podstawy: 144, 6 x 4, 1 x 82, nieskończonym kontrastem i doskonałymi kolorami i kątami widzenia; przekątna ekranu 165 cm, Light Control Architecture, norma VESA: 300 x 200 mm; wraz z podstawką. Typ tunera i łączność: twin triple tuner dvb-t2/-c2/-s2, optyczne wyjście cyfrowe s/pdif, lan ethernet, wifi 6 802.11ax, bluetooth 5. 0, światłowod, 4x hdmi, earc, 3 x USB 2.0, 1 x gniazdo CI+. Procesor: procesor: α9 gen6 4k ai z ai picture pro, ai acoustic tuning, hg-ginc wsparcie, ai brightness control, ai genre selection & ai sound Pro Virtual 9.1

1. 2 upmix; cechy gier: nvidia g-sync- i amd freesync, ai concierge, ai Picture Wizard, Game Optimizer VRR / ALLM / QMS. Smart tv: webos 23 lg thinq ai & ai concierge z amazon alexa, inteligentna funkcja rozpoznawania głosu, funkcja always ready, Hands free Voice Control, Apple AirPlay 2 i HomeKit; Home Dashboard, w zestawie pilot LG Magic Remote z NFC i 2 bateriami AA.
MarkaLG #ad
ProducentLG Electronics #ad
Wysokość34.65
Długość9.06
Szerokość56.73
Numer częściOLED65C37LA.AEUD
ModelOLED65C37LA.AEUD
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

10. Sony

#ad

Menu gier z ALLM + VRR, TRILUMINOS PRO, 4K HDR 120 Hz, HDMI 2.1, Smart TV, KD-55X85L, Full Array LED, współpracuje z Alexa, telewizor o przekątnej 55 cali, Google TV, BRAVIA CORE, Sony BRAVIA

#ad
Sony #ad - Czarna, z bezszwową krawędzią, smukła podstawka pod telewizor zapewnia najwyższy komfort i została zaprojektowana tak, aby pasowała zarówno do szerokich, jak i wąskich powierzchni mebli. Bravia core – setki filmów czekają w aplikacji bravia core ! wyłącznie dla posiadaczy telewizorów BRAVIA można wybrać i wykorzystać 5 filmów w jakości do 4K HDR oraz nieograniczoną transmisję strumieniową przez 12 miesięcy.

Zawartość jest analizowana w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć więcej szczegółów i tekstur w każdej scenie. Wzornictwo – nowoczesne i minimalistyczne, dzięki czemu można skupić się na tym, pasuje do każdego wnętrza, co najważniejsze - na zdjęciu. Istnieje nawet specjalne menu do gier, responsywną rozgrywkę, które zawiera zupełnie nowe funkcje krzyża nitkowego i niestandardowego ekranu - mogą być tajemnicą następnego zwycięstwa! Gra – z prędkością do 120 klatek na sekundę 4k/120 kl.

S dla niemal natychmiastowej akcji na ekranie x85l doskonale nadaje się również do gier. Tryb auto low latency Mode w HDMI 2. 1 zapewnia płynną, a funkcja auto hDR Tone Mapping ujawnia ważne szczegóły w najciemniejszych i najjaśniejszych obszarach ekranu. Jakość obrazu – salon jak na stadionie. Procesor x1 to siła kryjąca się za tymi jasnymi obrazami. Wyświetlacz led full array nadaje każdej scenerii jasność i kontrast oraz sprawia, że wszystko jest tak realne.
MarkaSony #ad
ProducentSONY #ad
Wysokość27.91
Długość2.2
Waga35.94
Szerokość48.35
Numer częściKD55X85LPAEP
ModelKD55X85LPAEP
Gwarancja2 lata gwarancji producenta