Top 10 sofa U Form – Sofy i kanapy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Traumnacht

#ad

Indywidualnie łączona zestaw wypoczynkowy składający się z elementu siedziska z podłokietnikiem po lewej i prawej stronie + element siedziska bez podłokietnika –, Genua modułowa sofa 3-osobowa

#ad
Traumnacht #ad - Powierzchnia siedziska jest wspierana przez trwale elastyczny rdzeń sprężynowy bonell z nakładką z zimnej pianki, co zapewnia wygodny i trwały komfort siedzenia. Indywidualne zestawianie – wybierz poszczególne elementy oddzielnie i zaprojektuj swoją wymarzoną sofę zgodnie z własnym życzeniem.

Atwy montaż – montaż w kilku prostych krokach. Opis modułu – 3-osobowa sofa składająca się z sofy z lewej strony, element sofy bez podłokietnika + element sofy z prawej strony – szerokość całkowita: 269 cm, wysokość: 66 cm, głębokość całkowita: 73 cm, wysokość siedziska: 44 cm.

Optymalny komfort siedzenia – wysokiej jakości sofa modułowa o nowoczesnym wzornictwie. Dzięki markowym szybkozłączkom poszczególne moduły można łatwo złożyć w indywidualny zestaw mebli do siedzenia. Zrównoważony rozwój – sofa modułowa genua została w całości zaprojektowana w Niemczech i produkowana w certyfikowanych, szczególnie zrównoważonych zakładach produkcyjnych w UE.
MarkaTraumnacht #ad
ProducentBadenia Bettcomfort GmbH & Co. KG #ad
Wysokość25.98
Długość38.58
Waga246.92
Szerokość105.91
Numer części03898698010
Model03898698010

2. CAVADORE

#ad

Kolor czekoladowy, otomana, 363 x 76 x 227 cm, Cavadore 478 zestaw wypoczynkowy Scoutano, szezlong PR, antyk, sofa 3-częściowa

#ad
CAVADORE #ad - Możliwość dowolnego ustawienia w pomieszczeniu; wymiary: 363 x 76 x 227 cm szer. Zestaw xxl na kanapę w stylu industrialnym o wyglądzie brązowej skóry z dużą ilością miejsca do relaksu; duży fotel długi.

Zakres dostawy: cavadore 478 - zestaw wypoczynkowy scoutano, wyżej: otomana z lewej strony, 3-osobowa i długi fotel po prawej stronie bez poduszek ozdobnych/nóżki w kolorze drewna orzecha antycznego. Mogą być dostarczane w różnych punktach czasowych. Ten produkt jest wysyłany w kilku paczkach. Miękka w dotyku tkanina obiciowa o wyglądzie antycznej skóry: mikrofibra antyczna, kolor: Chocco brązowy. X gł. Głębokość siedziska: 62 cm, wysokość siedziska: 42 cm. X wys. Wysoki komfort siedzenia i leżenia dzięki wygodnej sprężynie falistej i oddychającej wyściółce z pianki poliuretanowej.
MarkaCAVADORE #ad
ProducentCavadore #ad
Wysokość39.37
Długość43.31
Waga218.26
Szerokość70.87
Numer części478
Model478

3. CAVADORE

#ad

CAVADORE Lexi w kształcie litery U z długim krzesłem XXL / w zestawie łóżko, miejsce do przechowywania i funkcja zagłówka/łatwe usuwanie plam dzięki Soft Clean / 329 x 82-99 x 224, skrzynia na pościel

#ad
CAVADORE #ad - Powierzchnia do leżenia: 256 x 124 cm, przestrzeń do przechowywania: 78 x 48 x 16 cm / głębokość siedziska: 55 cm, skrzynia na pościel: 152 x 48 x 16 cm, wysokość siedziska: 41 cm, szerokość siedziska: 256 cm / nóżki: 6 cm. Zakres dostawy: cavadore 5683 – zestaw wypoczynkowy lexi z rdzeniem sprężynowym, powyżej: otomana lewa, skrzynią na pościel, 2-osobowa, XXL długi fotel po prawej stronie / z funkcją łóżka, miejscem do przechowywania i regulacją zagłówka / nóżki: buk lity czarny.

Pokrowiec soft clean tkanina płaska "olympia" / kolor: ciemnoszary / Szczególnie nadaje się do gospodarstw domowych z dziećmi i zwierzętami domowymi koty, psy – plamy można łatwo usunąć wodą. Duża sofa z funkcją spania w wyjątkowo łatwym w pielęgnacji pokrowcu soft clean, skrzynią na pościel, modny zestaw wypoczynkowy z długim fotelem XXL po prawej stronie i rdzeniem sprężynowym, w zestawie z funkcją łóżka, dodatkowym miejscem do przechowywania i regulowanymi zagłówkami.

Wysoki i trwały komfort siedzenia dzięki sprężynowemu i wysokiej jakości tapicerce. Made in europe: aby zapewnić wysoką jakość i krótkie trasy transportowe, wszystkie meble tapicerowane CAVADORE produkujemy wyłącznie w naszych polskich zakładach. X gł. Możliwość dowolnego ustawienia w pomieszczeniu/wymiary: 329 x 82-99 x 224 cm szer. X wys.
MarkaCAVADORE #ad
ProducentCavadore #ad
Wysokość32.28
Długość129.53
Waga218.26
Szerokość88.19
Numer części5683
Model5683

4. CAVADORE

#ad

Regulowane oparcie i 2 zagłówki / kanapa w kształcie litery L w stylu wiejskim / 281 x 86 x 178 cm / mikrofibra szara, Cavadore Sofa narożna Puccino z rdzeniem sprężynowym

#ad
CAVADORE #ad - Wysokiej jakości i łatwy w pielęgnacji materiał obiciowy: mikrofibra "Florence" z tłoczeniem, kolor: antracyt szary / misternie wykończony szew kontrastowy w kolorze beżowym. Oparcie: tapicerowane oparcie / wymiary: 281 x 86 x 178 cm szer.

X gł. Głębokość siedziska: 52 x -66 cm *2 x regulacja głębokości siedzenia w sofie 3-osobowej, wysokość siedziska: 45 cm. Wysoki i długotrwały komfort siedzenia i leżenia dzięki rdzeniowi sprężynowemu na sprężynie falistym. Duża kanapa w stylu wiejskim z rdzeniem sprężynowym, regulacją głębokości siedziska i dwoma elastycznymi zagłówkami.

Zakres dostawy: cavadore 5328 – sofa narożna puccino, wystająca: sofa 3-osobowa z 2 x regulacja głębokości siedzenia po lewej stronie, szezlong po prawej stronie bez poduszek ozdobnych / 2 zagłówki / drewniane nóżki z litego dębu bianco. X wys. Model puccino jest dostępny jako sofa narożna z otomaną lub jako zestaw wypoczynkowy.
MarkaCAVADORE #ad
ProducentCavadore #ad
Wysokość39.37
Długość43.31
Waga218.26
Szerokość70.87
Numer częściPuccino 5328
ModelPuccino 5328

5. CAVADORE

#ad

Cavadore Ammerland zestaw wypoczynkowy z rdzeniem sprężynowym, z regulacją zagłówka, sofa z funkcją spania z otomaną po lewej stronie i szezlong po prawej stronie, imitacja skóry koniak, 317 x 84 x 193

#ad
CAVADORE #ad - Zakres dostawy: 5432 – zestaw wypoczynkowy ammerland z rdzeniem sprężynowym, 5-osobowa z łóżkiem, sofa 2, wystający: otomana po lewej stronie, szezlong prawy/z regulacją zagłówka / metalowa podstawa niklowa czarna.

Możliwość dowolnego ustawienia w pomieszczeniu / wymiary: 317 x 84 x 193 cm szer. Atwa w pielęgnacji i wysokiej jakości poszewka z mikrofibry "Taurus" z tłoczeniem o wyglądzie skóry, kolor: koniak brązowy. Wysoki i długotrwały komfort siedzenia dzięki rdzeniowi sprężynowemu w połączeniu z sprężynami falistymi. X wys. Nowoczesny i przytulny krajobraz sofy z rdzeniem sprężynowym i elastycznie regulowanymi zagłówkami. X gł. Głębokość siedziska: 51 cm, wysokość siedziska: 48 cm / powierzchnia do leżenia: 117 x 251 cm.
MarkaCAVADORE #ad
ProducentCavadore #ad
Wysokość39.37
Długość43.31
Waga218.26
Szerokość70.87
Numer części5900984228153
Model5432

6. Robin

#ad

Narożna, zagłówki, meble do salonu, Robin Grand sofa narożna z funkcją spania, 2 taborety, zestaw, do spania, wolnostojąca, skrzynią na pościel, funkcja relaksu, sofa w kształcie litery L

#ad
Robin #ad - Funkcja spania: dzięki funkcji spania sofę można łatwo przekształcić w wygodne łóżko, co jest szczególnie praktyczne dla gości nocujących lub dla osób, które nie mają oddzielnego pomieszczenia dla gości. Stylowy i nowoczesny: duża sofa do spania w kształcie litery l to atrakcyjny zestaw wypoczynkowy, który sprawia, że pomieszczenie wygląda stylowo i nowocześnie.

Sofa z funkcją spania jest wyposażona w skrzynię na pościel. Wyprodukowano w ue: wyprodukowana w ue z wysokiej jakości materiałów sofa narożna z funkcją spania i zgodnie z europejskimi standardami zapewnia wysoką jakość i trwałość. Kanapa może stać również w środku pokoju, co jest idealne dla rodzin lub gości. Sofa narożna jest bardziej przyjazna dla środowiska i produkowana w sposób zrównoważony niż produkty z innych regionów. Dzięki kształtowi litery l możliwe jest optymalne wykorzystanie przestrzeni, ponieważ jej tylna część jest również pokryta.

Różnorodność kolorów i materiałów w naszych meblach do salonu umożliwia indywidualne dopasowanie do własnego stylu i gustu. Po rozłożeniu: 200 x 126 cm. Komfort: sprężyna falista, szerokość: 180 cm, funkcja relaksu i zagłówki zapewniają doskonałe wsparcie dla ciała i idealnie dopasowują się do kształtu ciała. Mechanizm rozkładania: DELFIN. Więcej miejsca w mieszkaniu: sofa narożna z funkcją relaksu i funkcją spania zapewnia dużo miejsca dla kilku osób, umieszczając sofę w rogu i całkowicie wypełniając przestrzeń.
MarkaRobin #ad
ProducentRobin #ad
Wysokość39.37
Długość70.87
Szerokość109.06

7. Mirjan24

#ad

Sofa w kształcie litery U, Lux 06 + Lux 06 + Lux 05, designerska sofa z funkcją spania, duży wybór kolorów sofa narożna po prawej stronie, Mirjan24 Sofa narożna Niko

#ad
Mirjan24 #ad - Absolutnie równa powierzchnia spania: 290 x 125 cm. Duży wybór kolorów i materiałów. Meble tapicerowane są wprowadzane do mieszkania. Cznie z zestawem poduszek z zamkiem błyskawicznym. Klient musi wykonać nieskomplikowany montaż. Sofa narożna z funkcją spania.
MarkaMirjan24 #ad
ProducentMirjan24 #ad
Wysokość29.92
Długość80.71
Waga317.47
Szerokość137.01
ModelNiko

8. All4All

#ad

Skrzynia na pościel, All4All Sofa narożna Picanto z funkcją spania, niebieska, czarna, 26 prawa, fioletowa, duża sofa XXL, szara, w kształcie litery U, Sawana 14 + Ekj 5, sztuczna skóra

#ad
All4All #ad - Prosimy o przesłanie nam tylko informacji, jakie kolory Cię interesują, a my wyślemy Ci próbki pocztą pocztą. Zastosowanie: duża sofa narożna xxl idealnie pasuje do każdego pomieszczenia, zarówno do salonu, pokoju gościnnego, ale również do gabinetu i ogrodu zimowego.

2 dni przed planowaną dostawą nasz zespół wysyłkowy skontaktuje się z Tobą w sieciach stowarzyszeniowych w celu potwierdzenia terminu dostawy. Zestaw wypoczynkowy wykonany na solidnej ramie, gwarantuje długotrwałe użytkowanie mebli. Czas dostawy liczony jest od momentu potwierdzenia materiału. Po zamówieniu sofy prosimy o przesłanie nam właściwego numeru telefonu. Produkt: oferujemy państwu wielofunkcyjną sofę: z funkcją spania, skrzynią na pościel, regulowanymi zagłówkami i miejscem do odstawiania.

Jakość: klienci są dla nas bardzo ważni i oferujemy wyłącznie sofy najlepszej jakości. Wybór strony: strona jest określona przez stanowisko przed meblem. Dane techniczne: długość: 358 cm, wysokość: 95 cm, szerokość: 182 cm – 227 cm, wysokość siedziska: 42 cm, kształt litery u, powierzchnia spania: 127 cm x 284 cm. Materiał i kolor: przed zakupem możemy wysłać próbki materiału. Wybór strony: lewa lub prawa, wypełnienie: rdzeń sprężyny falistej + płyta piankowa T 35. Dostawa do krawężnika.
MarkaAll4All #ad
ProducentAll4All #ad
Wysokość14.72
Długość35.19
Waga220
Szerokość55.49

9. Modernes

#ad

Duża sofa XXL, funkcja łóżka, 19, regulowany zagłówek, Modernes Geri U sofa narożna z funkcją spania

#ad
Modernes #ad - Sofa może być jednokolorowa, wykonana w całości z jednego materiału, dwukolorowa, ale w całości ze sztucznej skóry nie. Siedzisko ma sprężynę falistą i piankę T30 Nowoczesne materiały: przed zakupem możemy bezpłatnie przesłać próbki tkanin.

Czas dostawy liczony jest od momentu potwierdzenia materiału. Prosimy o przesłanie nam tylko informacji, jakie kolory Cię interesują, a my wyślemy Ci próbki pocztą pocztą. Regulowane zagłówki: innowacyjny system regulacji zagłówka umożliwia wygodne siedzenie i relaks po stresującym dniu. Sofa narożna jest wyposażona w dwie duże i podniesione skrzynie na pościel z mechanizmem, który ułatwia rozkładanie i wygodne pakowanie pościeli. Skrzynia na pościel.

Narożnik jest wyposażony w funkcję spania i regulowane pięciostopniowe zagłówki. Na zdjęciu sofa jest połączona z materiałem i sztuczną skórą. Narożnik jest zbudowany na ramie z drewna bukowego, płyty laminowanej i sklejki. Sofa narożna ma następujące wymiary: szerokość – 310 cm, głębokość – 183 cm, wysokość z opuszczonym zagłówkiem – 80 cm, wysokość z podniesionym zagłówkiem – 100 cm; powierzchnia spania: 128 x 270 cm, waga z opakowaniem: 190 kg.
MarkaModernes #ad
ProducentAll4All #ad
Wysokość39.37
Długość122.05
Waga352.74
Szerokość72.05

10. riess-ambiente.de

#ad

Sofa narożna z funkcją spania | sofa w kształcie, riess-ambiente.de Nowoczesny zestaw wypoczynkowy Kent 220 cm szary aksamit | sofa narożna z rdzeniem sprężynowym w zestawie z taboretem i poduszkami

#ad
riess-ambiente.de #ad - Wysokiej jakości sofa do spania: kanapa i sofa do spania w jednym, idealna dla gości lub spontanicznych noclegów. Ponadczasowe wzornictwo: wysokiej jakości aksamitny materiał obiciowy jest przyjemny w dotyku i umożliwia wkomponowanie sofy w każde otoczenie.

Przestronne miejsce do siedzenia: duża sofa narożna zapewnia wystarczająco dużo miejsca dla całej rodziny i jest tym samym idealnym zestawem mebli do Twojego salonu. Prawdziwy hit również dla osób śpiących na stałe. Stylowa i nowoczesna: sofa narożna jest nie tylko funkcjonalna, ale również z powrotem pokryta prawdziwym oparciem, dzięki czemu można ją swobodnie umieścić w pomieszczeniu – naprawdę przyciąga wzrok. Najwyższy komfort siedzenia: wysokiej jakości sprężynowe obicie sofy narożnej zapewnia przyjemne uczucie siedzenia i leżenia oraz zachęca do przyjemnego odpoczynku.
Markariess-ambiente.de #ad
ProducentInvicta Interior #ad
Wysokość74.8
Długość86.61
Szerokość33.46
Numer części41411