Top 10 Lernspiele Ab 2 Jahre – Układanki z koralików

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. AMOSTING

#ad

AMOSTING Gra dla dzieci od 2 do nauki kolorów, zabawka dla dzieci od 2 do 3 lat

#ad
AMOSTING #ad - Zabawka dla dzieci od 2 lat: amosting to idealna aktywność dla dzieci i wspaniały prezent na urodziny, Dzień Dziecka, Boże Narodzenie, Wielkanoc lub jako prezent na początek roku szkolnego.

Klasyk wśród gier wtykowych: dzieci w wieku od około 2 lat mogą nauczyć się i przypisywać kolory. Innowacyjny design: kolorowe wzory muszą być połączone tylko kolorowymi guzikami. Te tablice wymagają wyobraźni i kreatywności, ponieważ dziewczęta i chłopcy mogą je zaprojektować według własnych upodobań. Wciśnięcie i zwolnienie przycisków poprawia również motorykę precyzyjną i sekwencjonowanie.

Guziki są wystarczająco duże i mają gładkie krawędzie, dzięki czemu Twoje dziecko może bawić się bez obaw. Zawartość: 46 kolorowych kamieni, 10 różnych szablonów, 1 tablica wtykowa i 1 półka. Atwy do czyszczenia i przechowywania. Bezpieczna konstrukcja: ogromna mozaika składa się z bezpiecznych i trwałych materiałów.
MarkaAMOSTING #ad
ProducentAMOSTING #ad
Numer częściT-011

2. VISATOR

#ad

Mówiące karty edukacyjne, 6 lat, zabawka edukacyjna dla autyzmu, zabawka edukacyjna dla dzieci w wieku przedszkolnym, 4, zabawka dla dzieci od 2, 5, prezent dla chłopców i dziewczynek w wieku 2-4, 3

#ad
VISATOR #ad - Najlepszy prezent dla małych chłopców i dziewczynek, 4, aby skutecznie nauczyć małe dzieci zapamiętywania słów! zabawki edukacyjne do domu i przedszkolaków są idealnym prezentem na urodziny, Wielkanoc, 3, chłopców w wieku 2, nadaje się do domu i sali lekcyjnej - zabawka edukacyjna dla małych dzieci, dziewcząt, 5 i 6 lat to najlepszy wybór dla rodziców i nauczycieli.

Aden elektroniczny ekran nie chroni oczu. Najlepsza zabawka edukacyjna dla małych dzieci została opracowana przez profesjonalnych nauczycieli przedszkolnych - zabawki edukacyjne dla dzieci od 2 lat zawierają maszynę do nauki kart i 112 dwustronnych kart, które bardzo dobrze nadają się dla dzieci w wieku 2, 224 słowa do widzenia. Przenośna konstrukcja, łatwa obsługa - mini konstrukcja zabawek edukacyjnych jest łatwa w obsłudze dla dzieci. Ta interaktywna zabawka pomaga rodzicom w prosty sposób poprawić wczesne zdolności poznawcze małych dzieci, 3, 4, 6 lat, zasoby edukacyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym Gra edukacyjna od 2, może nie tylko czytać słowa, co sprzyja zainteresowaniu uczeniu się i zdolności językowej małych dzieci, trenować słuchanie i poszerzać słownictwo.

Wykorzystaj innowacyjne metody zabawy i nauki, Halloween, Boże Narodzenie itd. Maszyna ma wymiary 10, 3 x 2, czytelnik wypowie. Wystarczy włożyć kartę, aby dostosować głośność. Czas ładowania 0, 4 godziny pracy, zabawna zabawka podróżna dla małych dzieci - zabawka podróżna dla małych dzieci jest wyposażona w wbudowany akumulator wielokrotnego ładowania i jest dostarczana z kablem USB.
MarkaVISATOR #ad
ProducentVISATOR #ad
Wysokość0.79
Długość3.74
Szerokość2.95
Numer częściVB004
ModelVB004
Gwarancja1

3. HABA

#ad

Moje pierwsze gry Pierwszy Sad, klasyk gier dla małych dzieci, zabawna gra planszowa wokół kolorów i kształtów od 2 lat, drewniana zabawka i gra edukacyjna, Haba 4655

#ad
HABA #ad - Kooperacyjna gra w kości dla 1-4 dzieci w wieku od 2 lat. Kolorowy materiał do zabawy z drewna – figurka kruka oraz różne owoce – został stworzony specjalnie dla małych dziecięcych dłoni. Popularna gra planszowa dla całej rodziny wspiera pierwsze zrozumienie zasad poprzez odpowiednie dla wieku zasady gry. Klasyk gier do pokoju dziecięcego wspomaga naukę i nazywanie kolorów, kształtów i symboli. Poręczne elementy drewniane zachęcają do swobodnej zabawy i wspierają motorykę precyzyjną.
MarkaHABA #ad
ProducentHABA #ad
Wysokość8.74
Długość8.74
Waga1.73
Szerokość2.76
Numer części4655
Model4655
Gwarancjaustawowy

4. Ravensburger

#ad

Moje kolory i kształty, gra edukacyjna dla dzieci od 2 lat, Ravensburger tiptoi gra 00168

#ad
Ravensburger #ad - Atwe układanie puzzli stabilnych części w zabawny sposób wspiera motorykę precyzyjną oraz porównanie i przyporządkowanie. Każda część pasuje do przedmiotu na tablicy.

Pióro tiptoi nie wchodzi w zakres dostawy. 18 elementów pasuje dokładnie do 6 tablic. Należy zakupić oddzielnie. Niezależnie od tego, w grze edukacyjnej moje kolory i kształty dzieci od 2 lat poznają kształty koła, czy mieszane z jednym kolorem czy kolorem, trójkąta i czworokąta. Krótkie zdania, dźwięki i wiele piosenek pozwalają 1 do 4 dzieci zanurzyć się w kolorowym świecie kolorów. Czerwony, niebieski, zielony, żółty, fioletowy i pomarańczowy.
MarkaRavensburger #ad
ProducentRavensburger #ad
Wysokość2.17
Długość9.09
Waga1.48
Szerokość6.57
Numer części00168
Model00168
Gwarancja2 lata gwarancji

5. Jojoin

#ad

Warzywa, 3 lat, drewniana zabawka edukacyjna, zwierzęta, owoce, magnetyczna gra wędkarska od 2, zabawka motoryczna, Jojoin Montessori zabawka 2 w 1 – 46 KM, prezent dla dzieci

#ad
Jojoin #ad - Wielofunkcyjna gra nawlekania – naszym celem jest zapewnienie niekończącej się zabawy dzieciom, aby stworzyć naszyjniki dla rodziców. Rodzice mogą bawić się ze swoimi dziećmi, warzywa, zwierzęta i warzywa oraz poprawiają swoje zdolności poznawcze do nowych rzeczy. Magnes jest mocno osadzony i nie odłącza się tak łatwo.

Zabawka o jaskrawych kolorach i różnych kształtach może pobudzić wyobraźnię dzieci i poprawić zdolności poznawcze. Wicz swoją uwagę i cierpliwość podczas symulacji wędkowania. Możemy go podarować naszym dzieciom i dzieciom naszych przyjaciół na ważne święta, Boże Narodzenie, Nowy Rok, Wielkanoc itd. Poszerzenie pełnego zakresu wydajności – nasz zestaw do zabawy z nawlekaniem i wędkowania zaprojektował wiele szczegółów, aby poprawić umiejętności Twojego dziecka. Bezpieczna i wysokiej jakości zabawka dla przedszkola – dla bezpieczeństwa rodziców i radości dzieci. Idealny prezent dla dzieci – jest to zabawna i edukacyjna zabawka montessori, która bardzo dobrze nadaje się dla dzieci w wieku od 2 do 3 lat.

Dzieci mogą wziąć nasze wędki do ręki i wyłowić swoje ulubione wzory, aby dzieci mogły nauczyć się więcej nowej wiedzy podczas zabawy. Podczas nawlekania koralików poprawia się koordynacja ręka-oko. Ta zabawka ma atrakcyjną i trwałą torbę do łatwego przechowywania i podróży, takie jak urodziny, dzięki czemu możesz się cieszyć przez cały czas. Zabawka do nawlekania przyjmuje przyjazną dla środowiska farbę na bazie wody w jasnych kolorach i dobrym połysku.
MarkaJojoin #ad
ProducentPOWFUace #ad
Numer częściJO-998

6. KMTJT

#ad

Edukacyjna zabawka drewniana, 4 sztuki w, 2, 3-letnich chłopców i dziewczynek, zabawka Montessori dla dzieci w wieku od 2 lat, prezent dla 1, Drewniane puzzle dla małych dzieci w wieku 1-3 lat

#ad
KMTJT #ad - Wspaniała zabawka edukacyjna dla dzieci w wieku przedszkolnym dla 3-letnich dziewczynek i chłopców. Zabawka podróżna dla małych dzieci - rozmiar każdej drewnianej puzzli wynosi 22, 2 cm. Każda puzzle jest bardzo jasna i ma idealny rozmiar dla dzieci, jest łatwa do przenoszenia i używania jako gra podróżna, dinozaur, co jest najlepszym prezentem dla 3-letnich dziewczynek i chłopców.

Ekskluzywne rzemiosło sprawia, że wyjątkowe krawędzie są gładkie i wolne od brudu, chroni dzieci przed uszkodzeniami. Elementy puzzli są wystarczająco grube, 5 x 11, aby maluchy mogły je łatwo wybrać i umieścić. Wysoka jakość i bezpieczeństwo - nasze drewniane puzzle dla 3 lat są wykonane z wysokiej jakości, ultra-wytrzymałego drewna i nietoksycznej farby na bazie wody i są w 100% wolne od BPA. Piękne, jasne kolory i urocze kształty zwierząt mają na celu wzbogacenie zdolności dzieci do nauki kolorów oraz znaczną poprawę stymulacji sensorycznej i rozwoju mózgu, zdolności rozpoznawania kształtów i zdolności motorycznych dla 3-letnich dzieci.

Jest wystarczająco mały, 5 x 1, aby je nosić. Zabawka montessori dla 3 latków drewniane puzzle pomagają małym dzieciom nauczyć się o zwierzętach podczas zabawy. Zabawka edukacyjna dla dziewczynek i chłopców w wieku 3, Nowy Rok i inne święta, 5, Boże Narodzenie, gładkie, aby zapewnić dzieciom kolorowe dzieciństwo. Yrafa, delfin i niedźwiedź to ulubione puzzle dla małych dzieci. Drewniane puzzle dla małych dzieci - drewniane puzzle montessori ze zwierzętami to zabawki edukacyjne dla dzieci w wieku 3-4 lat.
MarkaKMTJT #ad
ProducentKMTJT #ad
Wysokość0.01
Długość4.33
Szerokość1.97

7. GLÜCKSWOLKE

#ad

Wspomaga koncentrację + zdolność zapamiętywania, gry edukacyjne – z 7 poziomami trudności, GLÜCKSWOLKE Memo, zabawka Montessori, gra dla dzieci od 2 do 6 lat, zabawka dla dzieci – nowa 40 kart

#ad
GLÜCKSWOLKE #ad - Gra dla dzieci nadaje się również doskonale jako zabawka z okazji urodzin dziecka lub do przedszkola. Klasyk gier – na pewno pamiętasz swoje dzieciństwo, kiedy siedziałeś przy stole razem z rodzicami, aby znaleźć odpowiednią parę zdjęć. 7 poziomów trudności – nasza gra memo może być używana dla różnych grup wiekowych.

Niezależnie od tego, czy na urodziny, dzień dziecka, Wielkanoc, Mikołajki lub Boże Narodzenie, Twoje dziecko z pewnością ucieszy się z tej wspaniałej gry karcianej. Memory przekonuje prostymi zasadami i długotrwałą zabawą. Pomysł na prezent – ta zabawka edukacyjna to idealny prezent dla dziewcząt i chłopców w wieku 2 / 3 / 4 / 5 i 6 lat. Dzięki zabawnemu treningowi pamięci, oprócz rozwoju umysłowego, pobudza się również zdolność mówienia. Dzięki zaokrąglonym narożnikom, bardzo stabilnej tekturze kartonowej oraz dużym kartom do gry format 75 x 75 mm nasza gra myśleniowa szczególnie dobrze nadaje się dla małych dzieci.

Jakość premium – podczas gdy inni oszczędzają na materiale, w naszym zestawie memorie gry od 3 lat naprawdę pomyśleliśmy o wszystkim. Niezapomniane są partie wygrywające jako dziecko przeciwko dziadkom. Twoja zabawka od 3 lat. Gra edukacyjna montessori – ta wspaniała gra poszukiwawcza szczególnie wspiera koncentrację i zdolność zapamiętywania Twojego dziecka.
MarkaGLÜCKSWOLKE #ad
ProducentGLÜCKSWOLKE #ad
Wysokość1.89
Długość2.95
Szerokość2.95
Numer części41

8. Purphy

#ad

Zabawka motoryczna, dinozaury, dla dzieci, 3, 5 lat, chłopców, gra edukacyjna z pasującymi kubkami do sortowania i pęsetą, dziewcząt, zabawka, Purphy Montessori zabawka do nauki od 2

#ad
Purphy #ad - Ta zabawka matematyczna z tęczą i zwierzętami dla małych dzieci pomaga dzieciom nawiązać relacje między umysłem a rękami. Pomysły na prezent na święta - wspaniałe narzędzia edukacyjne i przydatne zasoby edukacyjne dla rodziców, nauczycieli w przedszkolu lub w domu. Ta zabawka do sortowania i liczenia jest pomocna dla dzieci z autyzmem i dzieci z trudnościami w nauce i specjalnymi potrzebami.

Pedagogiczna gra licząca 3 w 1 - zestaw przedszkolnych zabawek edukacyjnych doskonale nadaje się do lekcji matematyki STEM i zawiera zajęcia związane z sortowaniem i liczeniem kolorów tęczy, które pobudzają i stymulują myślenie dzieci. Ta zabawka matematyczna to idealny prezent na Boże Narodzenie i urodziny oraz świetna gra edukacyjna Montessori. Licząca zabawka dinozaura - nagrywaj, że główną postacią jest dinozaur, chwyć i puść. Ta tęczowa gra montessori jest odpowiednia dla dzieci w wieku przedszkolnym, 4, 5 i 6 lat i pomagają im liczyć, sortować i dopasowywać.

Urocza zabawka dinozaura dla chłopców i dziewczynek w wieku 3-5 lat. Liczenie / sortowanie sztuk - gra licząca z 2 pęsetami i 6 pasującymi tęczowymi kubkami do sortowania. Chłopcy i dziewczęta mogą również używać tej edukacyjnej zabawki matematycznej jako pomocy do nauki prostych operacji matematycznych, grupowanie, takich jak liczenie, takie jak liczenie, dodawanie i odejmowanie. Ta zabawka różni się od zestawu tęczowych niedźwiedzi tym, co czyni ją idealnym wyborem dla miłośników dinozaurów! Zabawka montessori od 3 lat - ta gra matematyczna z dinozaurami pomaga dzieciom opanować wczesne umiejętności matematyczne, wzory i porównywanie.
MarkaPurphy #ad
ProducentPurphy #ad
Wysokość6.3
Długość3.74
Szerokość3.74
Numer częściNO.2188-20
ModelNO.2188-20

9. HABA

#ad

Gra edukacyjna i drewniana zabawka od 2 lat, ekscytująca gra wędkarska z kolorowymi drewnianymi figurkami, Haba 4983, Moje pierwsze gry wędkarstwo ryb, zabawka motoryczna

#ad
HABA #ad - Z starannie wykonanym materiałem do zabawy z drewna. Kto jest dobrym wędkarzem i jako pierwszy zebrał wszystkich mieszkańców morza. Na dnie morskim grozgwiazda i konik morski, ośmiornica i wszelkiego rodzaju ryby w najróżniejszych kolorach i kształtach. Popularna gra edukacyjna dla całej rodziny wspiera pierwsze zrozumienie zasad, swobodną zabawę i koordynację wzrokowo-ręka. Pierwsza gra wędkarska dla 1-4 dzieci od 2 lat.
MarkaHABA #ad
ProducentHABA #ad
Wysokość8.82
Długość8.82
Waga1.3
Szerokość2.72
Numer części4983
Model4983
Gwarancjaustawowy

10. Ravensburger

#ad

Ravensburger Gry dla dzieci 20832, Colorino, gra dla dzieci do nauki kolorów, zabawka od 2 lat, mozaika do gry w wtyki

#ad
Ravensburger #ad - Zawartość: 40 kamieni w 6 kolorach, f, 6 tablic z motywami 12 motywów, nl, i, e, ES, 1 przezroczysta tablica do wkładania, instrukcja w siedmiu językach D, PT. Dzięki temu dzieci uczą się przestrzegać pierwszych zasad.

Pierwsza gra zasad: jeśli miejsce na kamień nasadowy jest osadzone na biało, żaden kamień nie zostanie nałożony. Colorino to idealne zajęcie dla dzieci i wspaniały prezent na Wielkanoc, Boże Narodzenie lub urodziny. Dzięki kolorowym kamieniom można łatwo uzupełnić kolorowe wzory. Dzieci w wieku od 2 lat z colorino uczą się w zabawny sposób przyporządkowywać kolory. Nakładanie i rozluźnianie kamieni dodatkowo wspomaga motorykę precyzyjną. Czarno-białe szablony wymagają wyobraźni i kreatywności, ponieważ mogą one tworzyć własne dzieci według własnego uznania. Klasyk wśród gier.
MarkaRavensburger #ad
ProducentRavensburger #ad
Wysokość2
Długość13
Waga1.52
Szerokość9
Numer części20832
Model20832
Gwarancja2 lata gwarancji