Top 10 LEGO City Feuerwehr – Zestawy zabawek do budowania

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. LEGO

#ad

Zabawka dla dzieci od 2 lat z jarmarkiem i pociągiem dla dziewcząt i chłopców, LEGO 10956 DUPLO Park rozrywki, kamienie do budowania i mini figurki

#ad
LEGO #ad - Szczególną atrakcją parku rozrywki jest tęczowe światło o wielu zmieniających się kolorach trzy baterie LR44 wchodzą w zakres dostawy. W zestawie znajduje się również zabawka pociągu i inne akcesoria, lody, babeczki, takie jak hot dogi, balony, aparat, miotła i pluszowy miś.

Jarmark lego to kolorowa i szczegółowa zabawka edukacyjna dla małych dzieci, wzmacnia motorykę precyzyjną i jest idealnym prezentem dla dzieci w wieku przedszkolnym. Dzięki siedmiu figurek duplo – 2 kobiety, 1 mężczyzna i 4 dzieci oraz kamienie LEGO DUPLO mogą naśladować kreatywne odgrywanie ról, a ponadto poszerzać swoje umiejętności społeczne. Lego zabawka dla dzieci duplo town dla dziewczynek i chłopców od 2 lat jest wyposażona w 2 zjeżdżalnie, mechaniczną karuzelę i obracające się gigantyczne koło z trzema kolorowymi kabinami.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość14.88
Długość4.65
Waga4.53
Szerokość22.91
Numer części10956
Model10956
GwarancjaJeśli w Twoim nowym zestawie LEGO brakuje części lub są wadliwe, wymienimy części bezpłatnie za pośrednictwem naszego działu obsługi klienta dla kamieni i części. Staramy się oferować bezpłatną wymianę we wszystkich krajach, zastrzegamy sobie jednak prawo do zmiany dostępności tej usługi w dowolnym momencie bez wcześniejszego powiadomienia.

2. LEGO

#ad

LEGO 60351 City Centrum Kosmiczne zabawka z serii NASA z 7 minifigurkami astronautów i rakietą, od 7 lat

#ad
LEGO #ad - Dzięki bezpłatnej aplikacji lego może nie być dostępna w języku polskim dzieci mogą powiększać, obracać i oglądać swoje modele serii kosmicznej LEGO pod każdym kątem.

Zainspirowana lego nasa zabawka do centrum kosmicznego zawiera rakietę, wierne obserwatorium, rampę startową, centrum kontrolne. Ta zabawka kosmiczna lego city dla dzieci od 7 lat to wyjątkowy prezent urodzinowy dla wszystkich fanów kosmosu. Ta zabawka kosmiczna dla dzieci od 7 lat zawiera pojazd serwisowy, dron i 6 mini figurek do kreatywnej zabawy. Dzieci mogą obsługiwać windę wieży startowej, aby doprowadzić astronautów LEGO do mostu wejściowego w celu uruchomienia rakiety. Jest zapakowany w akcesoria leGO – model Planeten-Rover z udawanym laserem świecącym bateria w zestawie.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość3.43
Długość22.91
Waga4.65
Szerokość14.88
Numer części60351
Model60351
GwarancjaTBD

3. LEGO

#ad

Minifigurka i akcesoria, zabawny prezent dla chłopców i dziewczynek 60404, zestaw do budowy z zabawkowym samochodem dla 5-letnich dzieci, wózek z jedzeniem, LEGO City Burger Truck

#ad
LEGO #ad - Lego zabawka dla ciężarówki do kreatywnej zabawy: gdy dzieci podnoszą luk sprzedaży, pojawia się szyld burgera vana; można również zdjąć dach, aby przygotować burgery w kuchni i podać jedzenie klientom.

Zabawka na przekąski z burgerami: lego city burger to zabawka dla 5-letnich dziewcząt i chłopców, dzięki której mogą udawać, że prowadzą wózek z jedzeniem. Zawartość tego zestawu do zabawy i budowy: zestaw do budowy samochodu do burgerów, 2 mini figurki – sprzedawca i klient z aparatem słuchowym – oraz składniki LEGO i akcesoria do przekąsek.

Witamy w fantazyjnym świecie gry: aby uzyskać więcej ekscytujących przygód, musisz połączyć tę zabawkę z wózkiem z jedzeniem tylko z innymi dostępnymi oddzielnie modelami LEGO City. Zabawny prezent na każdą okazję: ten samochód legO City to miła spontaniczna nagroda lub fajny prezent dla 5-letnich chłopców i dziewczynek na Boże Narodzenie lub urodziny.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość7.52
Długość2.4
Waga0.79
Szerokość10.31
Numer części60404
Model60404
Gwarancjatbd

4. LEGO

#ad

Dekoracja biura i pokoju, do montażu w telewizorze lub kamerze wideo, LEGO Creator 3 w 1 kamera retro z 3 modelami dla dziewcząt i chłopców, prezent dla małych fotografów od 8 lat 31147

#ad
LEGO #ad - Zestaw 3 w 1 z wieloma funkcjami: kamera do zabawy ma ruchomy obiektyw, przyciski obsługowe na górze, wkładany film z tyłu i pasek do noszenia; kamerę wideo można otworzyć do filmowania, a telewizor ma antenę. Jeszcze więcej zabawy z budowaniem z zestawami 3 w 1: zapewnij sobie jeszcze więcej ekscytujących wrażeń z gry, również inne dostępne oddzielnie zestawy LEGO Creator 3 w 1, które zawierają między innymi fantastyczne zwierzęta, fajne pojazdy i bogate w szczegóły scenerie miasta.

Prezent w stylu retro dla małych fotografów: ta zabawka retro 3 w 1 zapewnia chłopcom i dziewczętom od 8 lat fascynujące wrażenia z budowania i zabawy i nadaje się jako kreatywny prezent dla dzieci lub spontaniczna nagroda. Niezliczone możliwości kreatywnej zabawy: twoje dziecko może wymyślić fascynujące historie dzięki 3 różnym zabawkom retro – aparatowi fotograficznemu, kamerze wideo i telewizorowi.

Modele do ekspozycji: wszystkie 3 aparaty LEGO retro to samodzielne modele, które po zabawie w pokoju dziecięcym mogą być wystawione jako dekoracja biurka lub biurka. 6 naklejek do każdego aparatu w stylu retro: 6 naklejek przedstawia zdjęcia, żyrafę, autobus kempingowy, które może wykorzystać Twoje dziecko; zdjęcia przedstawiają bukiet kwiatów, psa, wrotki i motocykl.3 aparaty retro w 1 pudełku: kamera retro lego creator to zabawka 3 w 1 dla dziewcząt i chłopców, która pozwala dzieciom od 8 lat zbudować 3 różne modele retro z tymi samymi kamieniami LEGO.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość7.52
Długość1.81
Waga0.83
Szerokość10.31
Numer części31147
Model31147
Gwarancjatbd

5. LEGO

#ad

Prezent dla 7-letnich chłopców i dziewczynek 31146, samolotem i ciężarówką, Hot Rod i SUV, LEGO Creator 3 w 1 niskopodwoziowa z helikopterem, zestaw pojazdów z helikopterem i zabawką ciężarówką

#ad
LEGO #ad - Lego zabawki creator: każdy zestaw 3 w 1 pozwala dzieciom zbudować 3 różne modele z najważniejszych obszarów zainteresowań, które przedstawiają między innymi zwierzęta, pojazdy i szczegółowe sceny z życia miejskiego. Modele do wystawy: wszystkie 3 pary pojazdów LEGO są samodzielnymi zabawkami i mogą być wystawione w pokoju dziecięcym po zabawie.

3 x 2 pojazdy lego w 1 pudełku: lego creator niskopodwoziowa z zabawką helikopterową pozwala dzieciom od 7 lat budować 3 x 2 różne pojazdy LEGO z tymi samymi częściami i ciągle je przebudowywać. Niezliczone możliwości zabawy: 3 różne pary pojazdów zapewniają dzieciom mnóstwo zabawy akcji: wyciąg siodłowy z helikopterem, samolot zabawkowy z klasterem zbiorników lub 2 samochody LEGO – Hot Rod i SUV.

Pojazdy z ruchomymi częściami: na każdym z modeli coś się kręci, na przykład koła w samochodach zabawkowych, śmigło w samolocie LEGO i łopatki wirnika w helikopterze LEGO. Prezenty dla 7-letnich dzieci: ta zabawka 3 w 1 zapewnia fascynujące wrażenia z budowania i zabawy, jest świetną spontaniczną nagrodą i zaprasza Twoje dziecko do wielu fantazyjnych odgrywania ról, idealny prezent dla małych miłośników samochodów.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość7.52
Długość1.81
Waga0.88
Szerokość10.31
Numer części31146
Model31146
Gwarancjatbd

6. LEGO

#ad

LEGO City Space Rover z kosmitami, prezent urodzinowy dla chłopców i dziewczynek od 6 lat, zestaw samochodowy z figurkami robota i obcych, z 2 mini figurkami i planetarną scenerią 60431

#ad
LEGO #ad - Lego zabawka rover: lego city space rover z kosmitami to zestaw do budowy dla chłopców i dziewczynek od 6 lat, który pozwala dzieciom zbudować zabawkę samochodu terenowego LEGO do odkrywania innych planet.

Futurystyczna zabawka samochodowa: model kosmicznego samochodu terenowego jest wyposażony w szczegółowy kokpit na 2 mini figurki oraz 6 kółek z dużymi oponami i najnowocześniejszym zawieszeniem do przekraczania obcych planet. Zawartość pudełka: ta kosmiczna zabawka zawiera wszystko, aby zbudować kosmiczny łazik, tło gejzera; plus, czego dzieci potrzebują, 4 minifigurki LEGO w tym 2 figurki Astroauta, figurkę robota i figurkę obcych.

Fajny prezent lego dla fanów kosmosu: ten lego Space Explorer to wspaniały prezent na Boże Narodzenie lub urodziny dla entuzjastów kosmosu dzieci od 6 lat. Zabawa bez ograniczeń: zabawki kosmiczne i kosmiczne LEGO City zawierają prawdziwe statki kosmiczne, szczegółowe stacje kosmiczne i inspirujące figurki robotów, zapewniające fantazyjne wrażenia z gry bez ograniczeń.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość10.31
Długość2.99
Szerokość11.1
Numer części60431
Model60431
Gwarancjatbd

7. LEGO

#ad

świetny pomysł na prezent dla chłopców i dziewczynek od 6, zestaw strażacki z zabawką samolotu dla dzieci, LEGO City 60413 samolot gaśniczy, zestaw do budowania z 3 figurkami strażaka i tłem pożaru

#ad
LEGO #ad - Zawartość pudełka: ta zabawka strażacka lego city zawiera zestaw do samolotu gaśniczego i tła pożaru lasu, w tym pilot, a także 3 minifigurki, operator armaty gaśniczej i zabawkowy strażak z plecakiem rakietowym. Prezent samolotowy dla dzieci, które kochają straż pożarną: ta zabawka strażacka LEGO City to wspaniały prezent bożonarodzeniowy lub urodzinowy dla chłopców i dziewczynek od 6 lat.

Kreatywna zabawa bez ograniczeń: dla dalszych ekscytujących przygód Twoje dziecko musi połączyć ten zestaw LEGO tylko z innymi dostępnymi oddzielnie modelami LEGO City. Zabawka lotnicza z interaktywną instrukcją montażu: w aplikacji lEGO Builder Twoje dziecko może odkrywać i zapisywać wirtualne zestawy do zabawy, śledzić postępy w budowie oraz powiększać i obracać widoki modeli 3D podczas budowania.

Zabawka samolotowa straży pożarnej: samolot gaśniczy LEGO City posiada wiele funkcji, które sprawiają, że dzieci od 6 lat reprezentują wierne działania gaśnicze. Funkcje do odgrywania ról: twoje dziecko może korzystać z funkcji zrzucania wody i pistoletów gaśniczych z elementami wodnymi LEGO Water, a także wysłać strażaka z plecakiem rakietowym w futurystyczne wkłady gaśnicze.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość11.1
Długość2.4
Waga1.59
Szerokość17.95
Numer części60413
Model60413
Gwarancjatbd

8. LEGO

#ad

LEGO 10698 Classic duże pudełko z klockami, drzwi itp. w 33 kolorach, zawiera kolorowe kamienie, opony, zabawka konstrukcyjna dla dziewcząt i chłopców z pudełkiem do przechowywania, prezent dla dzieci

#ad
LEGO #ad - Duża liczba okien i drzwi wspiera klasyczne budownictwo LEGO i zapewnia nieskończoną kreatywność dzięki klockom LEGO. Zestaw jest zapakowany w praktyczne pudełko do przechowywania z tworzywa sztucznego. Instrukcje montażu z pierwszymi pomysłami znajdują się w zestawie i można je znaleźć online na stronie LEGO.

Com/classic. Pudełko lego classic 10698 z dużymi klockami jest dostarczane w praktycznym pudełku do przechowywania z tworzywa sztucznego; wszystkie przedstawione na zdjęciu modele mogą być montowane jednocześnie. W instrukcji montażu dołączonej do zestawu oraz na LEGO. Com/classic znajdziesz pomysły, które ułatwią Ci rozpoczęcie.

Klocki do zabawy dla dzieci od 4 lat; zawiera dużą paletę klocków LEGO w 33 różnych kolorach, 8 różnych rodzajów okien i drzwi, 8 różnych ramek. Specjalne części obejmują 2 różnej wielkości zielone płyty podstawowe, 3 pary oczu, 6 opon i 6 felg – jako zachęta do budowania fantazyjnego. Duże pudełko z klocków firmy lego to zabawny pomysł na prezent dla dziewcząt i chłopców od 4 lat i sprawi wiele radości przez długi czas.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość10.31
Długość14.57
Waga3.51
Szerokość7.09
Numer części10698
Model10698
GwarancjaJeśli w Twoim nowym zestawie LEGO brakuje części lub są wadliwe, wymienimy części bezpłatnie za pośrednictwem naszego działu obsługi klienta dla kamieni i części. Staramy się oferować bezpłatną wymianę we wszystkich krajach, zastrzegamy sobie jednak prawo do zmiany dostępności tej usługi w dowolnym momencie bez wcześniejszego powiadomienia.

9. LEGO

#ad

LEGO 21034 Architecture London Set, majsterkowanie dla dorosłych, pomysł na prezent dla kolekcjonerów, mężczyzn i kobiet, Big Ben, dekoracja domu i biura, model Skyline z London Eye, Tower Bridge

#ad
LEGO #ad - Zbuduj szczegółowy model lego architecture londyńskiej panoramy z jej słynnymi zabytkami! Zestaw modelarski lego dla dorosłych i dzieci od 12 lat obejmuje National Gallery, London Eye, kolumnę Nelsona, Big Ben i Tower Bridge.

Tamiza londyńska jest reprezentowana przez przezroczyste kamienie LEGO na płycie podstawowej. Modele lego architecture są kompatybilne ze wszystkimi kreatywnymi zestawami modeli LEGO i są idealnym pomysłem na prezent na urodziny, Boże Narodzenie lub na każdą inną okazję. Cznie z zeszytem kolekcjonerskim z informacjami o designie, architekturze i historii budynków. Ten zestaw lego zapewnia satysfakcjonujące i relaksujące wrażenia podczas budowania oraz jest atrakcyjną dekoracją domu lub biura.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość7.52
Długość10.31
Waga0.44
Szerokość2.4
Numer części21034
Model21034
GwarancjaJeśli w Twoim nowym zestawie LEGO brakuje części lub są wadliwe, wymienimy części bezpłatnie za pośrednictwem naszego działu obsługi klienta dla kamieni i części. Staramy się oferować bezpłatną wymianę we wszystkich krajach, zastrzegamy sobie jednak prawo do zmiany dostępności tej usługi w dowolnym momencie bez wcześniejszego powiadomienia.

10. LEGO

#ad

Bogaty w szczegóły, LEGO 42122 Technic Jeep Wrangler, kreatywna zabawka dla dzieci, zabawkowy samochód 4 x 4, prezent dla chłopców i dziewczynek, zestaw modelarski samochodu terenowego

#ad
LEGO #ad - Ten zabawkowy samochód do samodzielnego montażu z kierownicą z przodu, wydajne zawieszenie koła do zwijania osi i wciągarka linowa zapewnia mnóstwo przygód w terenie. Cznie z autentycznymi detalami jeep wrangler takimi jak klasyczne okrągłe reflektory przednie, 7-punktowa kratka chłodnicy, pełnowartościowe opony zapasowe i składane tylne siedzenia.

Przycisk do przedniego kierownicy, które można otworzyć, drzwi i maski silnika, oraz słynna marka Jeep-Wrangler-Rubicon zachwycą dzieci. Ten samochód terenowy 4 x 4 firmy lego technic to wspaniały prezent na urodziny lub Boże Narodzenie dla młodych fanów LEGO, którzy są gotowi na kolejne wyzwanie.

Zabawkowe samochody i zestawy modelarskie LEGO Tech to świetny sposób na wprowadzenie dzieci do świata technologii. Zawiera zestaw modelarski jeep wrangler suv w rzucających się w oczy i realistycznych żółto-czarnych kolorach, który świetnie prezentuje się zarówno w akcji, jak i jako element wystawowy.
MarkaLEGO #ad
ProducentLEGO #ad
Wysokość10.31
Długość2.78
Waga1.95
Szerokość15.04
Numer części42122
Model42122
GwarancjaJeśli w Twoim nowym zestawie LEGO brakuje części lub są wadliwe, wymienimy części bezpłatnie za pośrednictwem naszego działu obsługi klienta dla kamieni i części. Staramy się oferować bezpłatną wymianę we wszystkich krajach, zastrzegamy sobie jednak prawo do zmiany dostępności tej usługi w dowolnym momencie bez wcześniejszego powiadomienia.