Top 10 Herren Uhr Smartwatch – Smartwatche

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Asmoda

#ad

Monitorem snu, z funkcją telefonu, Asmoda Smartwatch damski i męski, ekran dotykowy 2,01 cala, krokomierz, kompatybilny z systemem, zegarek fitness z pulsometrem, wodoszczelność IP68, zegarek sportowy

#ad
Asmoda #ad - 2. 01-calowy ekran dotykowy hd i płynna obsługa zapewniają niezrównane wrażenia użytkownika. Monitorowanie ćwiczeń i zdrowia: km15 oferuje kilka codziennych trybów treningu, całkowity czas aktywności i inne dane w czasie rzeczywistym, które mogą rejestrować tętno, przebieg, kalorie, aby pomóc Ci w odpowiednim czasie dostosować rytm treningu.

Sterowanie muzyką przez połączenia: zegarek jest wyposażony w mikrofon i głośnik. Monitorowanie tętna i tlenu we krwi: km15 obsługuje dynamiczne monitorowanie tętna, tlenu we krwi i ciśnienia krwi w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możesz lepiej zrozumieć kondycję fizyczną i dostosować kondycję fizyczną w dowolnym momencie do wyników monitorowania. Km15 więcej niż 100 trybów zegara, dzięki czemu można zmienić w każdej chwili. Wydajne funkcje i inteligentne powiadomienia: km15 posiada wiele przydatnych funkcji, sterowanie multimedialne, budzik, przypomnienie o siedzeniu, regulacja jasności, Facebook, stoper, Messenger, w tym powiadomienia SMS i aplikacji Twitter, Viber.

Sterowanie aparatem, wyświetlanie pogody, zdalne zdjęcia i znajdź swój telefon.2, 01-calowy ekran dotykowy hd: metalowa obudowa i silikonowa bransoletka zapewniają doskonałe wrażenia podczas noszenia. Zastosowanie fitness: km15 jest dostarczany z zastosowaniami. Kontakty alarmowe sos: km15 można skonfigurować za pomocą kontaktów awaryjnych, dzięki czemu w razie potrzeby można skontaktować się bezpośrednio z zegarkiem i szukać pomocy.
MarkaAsmoda #ad
ProducentAsmoda #ad
Wysokość0.07
Długość0.59
Szerokość0.37
ModelKM15Pro

2. Asmoda

#ad

Monitorem snu, zegarek fitness z pulsometrem, zegarek sportowy, kompatybilny z systemem, wodoszczelność IP68, ekran dotykowy 2,01 cala, krokomierz, Asmoda Smartwatch damski i męski, z funkcją telefonu

#ad
Asmoda #ad - Czas pracy baterii i kompatybilność: do 3-6 dni normalnego użytkowania i 15 dni w trybie czuwania. Wydajne funkcje i inteligentne powiadomienia: km15 posiada wiele przydatnych funkcji, sterowanie aparatem, Messenger, Facebook, w tym powiadomienia SMS i aplikacji Twitter, wyświetlanie pogody, stoper, budzik, Viber. Przypomnienie o siedzeniu, regulacja jasności, sterowanie multimedialne, zdalne zdjęcia i znajdź swój telefon.

Kontakty alarmowe sos: km15 można skonfigurować za pomocą kontaktów awaryjnych, dzięki czemu w razie potrzeby można skontaktować się bezpośrednio z zegarkiem i szukać pomocy. 2. 01-calowy ekran dotykowy hd i płynna obsługa zapewniają niezrównane wrażenia użytkownika. Zegarek działa ze smartfonami z systemem iOS i Android. Sterowanie muzyką przez połączenia: zegarek jest wyposażony w mikrofon i głośnik. 2, 01-calowy ekran dotykowy hd: metalowa obudowa i silikonowa bransoletka zapewniają doskonałe wrażenia podczas noszenia. Km15 więcej niż 100 trybów zegara, dzięki czemu można zmienić w każdej chwili.

Możesz sterować odtwarzaniem muzyki na telefonie komórkowym za pomocą zegarka. Monitorowanie tętna i tlenu we krwi: km15 obsługuje dynamiczne monitorowanie tętna, tlenu we krwi i ciśnienia krwi w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możesz lepiej zrozumieć kondycję fizyczną i dostosować kondycję fizyczną w dowolnym momencie do wyników monitorowania. Monitorowanie ćwiczeń i zdrowia: km15 oferuje kilka codziennych trybów treningu, kalorie, przebieg, które mogą rejestrować tętno, całkowity czas aktywności i inne dane w czasie rzeczywistym, aby pomóc Ci w odpowiednim czasie dostosować rytm treningu.
MarkaAsmoda #ad
ProducentAsmoda #ad
Wysokość0.07
Długość0.59
Szerokość0.37
ModelKM15Pro

3. Donerton

#ad

Smartwatch dla mężczyzn i kobiet, krokomierzem, zegarek do, 1,85", zegarek sportowy z monitorem snu, 112+ trybami sportowymi, wodoszczelność IP68, z funkcją telefonu / przypomnieniem o wiadomościach

#ad
Donerton #ad - Męskie zegarki sportowe są kompatybilne z systemem Android 5. 0 / ios 9. 0 lub nowszym. Aplikacja oferuje raport z analizy zdrowia z ostatniego tygodnia, stan czuwania, lekki sen, który może monitorować tętno 24 godziny na dobę przez całą dobę. Zegarek sportowy może również rejestrować kalorie i kroki podczas treningu, joga, bieganie, skakanka, aby pomóc Ci lepiej osiągnąć cele treningowe.

Zegarki męskie mają ponad 200+ unikalnych cyferblatów online do wyboru, możesz również wybrać dowolny obraz na swoim telefonie jako tapetę, aby pokazać swój osobisty styl. Nie należy używać tego smartwatcha do celów medycznych. Należy nosić smartwatch t50 prawidłowo, nie zapinać paska zbyt mocno lub zbyt luźno i pozostawić skórze wystarczająco dużo miejsca, aby zapewnić przyjemne noszenie i normalną pracę czujników. Regulowana 4-stopniowa jasność ekranu, umożliwia bezproblemowe wyświetlanie danych również w ciągu dnia.

Wszystkie powiadomienia są wyświetlane na zegarku fitness i przypominane wibracjami. Uwaga: 1. Ponadto ten inteligentny zegarek może mierzyć zapis snu w po, aby pomóc Ci dostosować styl życia. 112+ trybów sportowych i wodoszczelność ip68: ten fitness tracker obsługuje 112+ trybów sportowych od: chodzenie, wspinaczka górska itd. Ekran dotykowy 1, 85 cala i spersonalizowany cyferblat: smartwatch t50 dla kobiet i mężczyzn z kolorowym ekranem hd i metalową obudową zapewniają doskonałą jakość obrazu i wrażenia wizualne.
MarkaDonerton #ad
ProducentDonerton #ad
ModelT50HX
Gwarancja2

4. Donerton

#ad

Donerton Smartwatch męski i damski z funkcją telefonu/przypomnieniem o wiadomościach, 1,85", wodoszczelność IP68, 112 + trybami sportowymi, zegarek fitness z monitorem tętna, zegarek sportowy, snu,

#ad
Donerton #ad - Ledzenie danych w czasie rzeczywistym pomaga dostosować intensywność treningu w celu uzyskania optymalnych rezultatów. 112+ trybów sportowych i wodoszczelność ip68: ten fitness tracker obsługuje 112+ trybów sportowych od: chodzenie, skakanka, wspinaczka górska itd. Ekran dotykowy 1, umożliwia bezproblemowe wyświetlanie danych również w ciągu dnia.

Wszystkie powiadomienia są wyświetlane na zegarku fitness i przypominane wibracjami. Obsługuje również synchronizację kontaktów mobilnych i przypomnień informacyjnych z mediów społecznościowych WhatsApp, Instagram, Twitter itd. 2. Połączenia i przypomnienia o połączeniach telefonicznych przez bluetooth: smartwatch posiada wbudowany głośnik i mikrofon o wysokiej rozdzielczości. Regulowana 4-stopniowa jasność ekranu, możesz również wybrać dowolny obraz na swoim telefonie jako tapetę, aby pokazać swój osobisty styl. Aplikacja oferuje raport z analizy zdrowia z ostatniego tygodnia, stan czuwania, lekki sen, który może monitorować tętno 24 godziny na dobę przez całą dobę.

Uwaga: 1. Zegarki męskie mają ponad 200+ unikalnych cyferblatów online do wyboru, 85 cala i spersonalizowany cyferblat: smartwatch T50 dla kobiet i mężczyzn z kolorowym ekranem HD i metalową obudową zapewniają doskonałą jakość obrazu i wrażenia wizualne. Nie należy używać tego smartwatcha do celów medycznych. Po połączeniu z telefonem przez bluetooth można odbierać lub wykonywać połączenia telefoniczne bezpośrednio z męskiego zegarka.
MarkaDonerton #ad
ProducentDonerton #ad
ModelT50H

5. Donerton

#ad

Do, zegarek fitness z monitorem snu, krokomierzem, zegarek sportowy, 1,85", Donerton Smartwatch damski z funkcją telefonu/przypomnieniem o wiadomościach, 112 + trybami sportowymi, wodoszczelność IP68

#ad
Donerton #ad - 2. Dzięki wodoodpornej funkcji IP68 można go nosić podczas mycia rąk lub deszczu. Obsługuje również synchronizację kontaktów mobilnych i przypomnień informacyjnych z mediów społecznościowych WhatsApp, Instagram, Twitter itd. Aplikacja oferuje raport z analizy zdrowia z ostatniego tygodnia, w tym głęboki sen, lekki sen, aby pomóc Ci dostosować styl życia.

Wszystkie powiadomienia są wyświetlane na Twoim zegarku fitness i przypominane wibracjami. Regulowana 4-stopniowa jasność ekranu, umożliwia bezproblemowe wyświetlanie danych również w ciągu dnia. Zegarki damskie mają do wyboru ponad 200+ unikalnych cyferblatów online. Po połączeniu z telefonem przez Bluetooth można odbierać lub wykonywać połączenia telefoniczne bezpośrednio z damskiego zegarka. Połączenia i przypomnienia o połączeniach telefonicznych przez bluetooth: smartwatch posiada wbudowany głośnik i mikrofon o wysokiej rozdzielczości.

Ledzenie danych w czasie rzeczywistym pomaga dostosować intensywność treningu w celu uzyskania optymalnych rezultatów. Damskie zegarki sportowe są kompatybilne z systemem Android 5. 0 / ios 9. 0 lub nowszym. Skrupulatny asystent życia: zegarek na rękę posiada wiele przydatnych funkcji, takich jak kalkulator, sterowanie muzyką, kalendarz, przypomnienie o siedzeniu itp.
MarkaDonerton #ad
ProducentDonerton #ad
ModelT50GP

6. Donerton

#ad

Zegarek sportowy, wodoszczelność IP68, 112 + trybami sportowymi, Donerton Smartwatch męski i damski z funkcją telefonu/przypomnieniem o wiadomościach, 1,85", zegarek fitness z monitorem snu,

#ad
Donerton #ad - Dzięki wodoodpornej funkcji IP68 można go nosić podczas mycia rąk lub deszczu. Zegarki męskie mają ponad 200+ unikalnych cyferblatów online do wyboru, 85 cala i spersonalizowany cyferblat: smartwatch T50 dla kobiet i mężczyzn z kolorowym ekranem HD i metalową obudową zapewniają doskonałą jakość obrazu i wrażenia wizualne.

2. Ekran dotykowy 1, umożliwia bezproblemowe wyświetlanie danych również w ciągu dnia. Ponadto ten inteligentny zegarek może mierzyć zapis snu w po, w tym głęboki sen, lekki sen, stan czuwania, aby pomóc Ci dostosować styl życia. Męskie zegarki sportowe są kompatybilne z systemem Android 5. 0 / ios 9. 0 lub nowszym. Zegarek sportowy może również rejestrować kalorie i kroki podczas treningu, joga, aby pomóc Ci lepiej osiągnąć cele treningowe. Ledzenie danych w czasie rzeczywistym pomaga dostosować intensywność treningu w celu uzyskania optymalnych rezultatów.

Monitorowanie stanu zdrowia w czasie rzeczywistym: zegarek damski wykorzystuje precyzyjny czujnik ruchu, aby pomóc ci lepiej zrozumieć jakość snu. Skrupulatny asystent życia: zegarek na rękę posiada wiele przydatnych funkcji, prognoza pogody, sterowanie muzyką, przypomnienie o siedzeniu itp. Stoper, timer, takich jak kalkulator, które są praktyczne do codziennego użytku. Wszystkie powiadomienia są wyświetlane na zegarku fitness i przypominane wibracjami.
MarkaDonerton #ad
ProducentDonerton #ad
Numer częściT50YB
ModelT50YB
Gwarancja2

7. Donerton

#ad

Zegarek sportowy, snu,, zegarek fitness z monitorem tętna, 112+ trybów sportowych, Smart Watch, Smartwatch damski i męski z funkcją telefonu/przypomnieniem o wiadomościach, wodoszczelność IP68, 1,85"

#ad
Donerton #ad - Ledzenie danych w czasie rzeczywistym pomaga dostosować intensywność treningu w celu uzyskania optymalnych rezultatów. Monitorowanie stanu zdrowia w czasie rzeczywistym: zegarek damski wykorzystuje precyzyjny czujnik ruchu, stan czuwania, w tym głęboki sen, lekki sen, który może monitorować tętno 24 godziny na dobę przez całą dobę.

Należy nosić smartwatch t50 prawidłowo, nie zapinać paska zbyt mocno lub zbyt luźno i pozostawić skórze wystarczająco dużo miejsca, aby zapewnić przyjemne noszenie i normalną pracę czujników. Wszystkie powiadomienia są wyświetlane na Twoim zegarku fitness i przypominane wibracjami. Skrupulatny asystent życia: zegarek na rękę posiada wiele przydatnych funkcji, timer, które są praktyczne do codziennego użytku.

Uwaga: 1. Możesz również wybrać dowolny obraz na swoim telefonie jako tapetę, aby pokazać swój osobisty styl. Obsługuje również synchronizację kontaktów mobilnych i przypomnień informacyjnych z mediów społecznościowych WhatsApp, Instagram, Twitter itd. Dzięki wodoodpornej funkcji IP68 można go nosić podczas mycia rąk lub deszczu. Nie należy używać tego smartwatcha do celów medycznych.
MarkaDonerton #ad
ProducentDonerton #ad
ModelT50P

8. Donerton

#ad

Snu,, 112 + trybami sportowymi, 1,85", wodoszczelność IP68, zegarek sportowy, Donerton Smartwatch męski damski z funkcją telefonu/przypomnieniem o wiadomościach, zegarek fitness z monitorem tętna

#ad
Donerton #ad - Aplikacja oferuje raport z analizy zdrowia z ostatniego tygodnia, lekki sen, aby pomóc Ci dostosować styl życia. Zegarek sportowy może również rejestrować kalorie i kroki podczas treningu, joga, bieganie, aby pomóc Ci lepiej osiągnąć cele treningowe. Ponadto ten inteligentny zegarek może mierzyć zapis snu w po, aby pomóc Ci lepiej zrozumieć jakość snu.

Nie należy używać tego smartwatcha do celów medycznych. Ledzenie danych w czasie rzeczywistym pomaga dostosować intensywność treningu w celu uzyskania optymalnych rezultatów. Monitorowanie stanu zdrowia w czasie rzeczywistym: zegarek damski wykorzystuje precyzyjny czujnik ruchu, stan czuwania, w tym głęboki sen, który może monitorować tętno 24 godziny na dobę przez całą dobę. Aplikację gloryfit można pobrać, przypomnienie o siedzeniu itp. Stoper, takich jak kalkulator, skanując kod QR na zegarku męskim lub pobierając aplikację GloryFit za pośrednictwem Google Play / iOS Store.

Skrupulatny asystent życia: zegarek na rękę posiada wiele przydatnych funkcji, prognoza pogody, sterowanie muzyką, kalendarz, timer, sterowanie aparatem, które są praktyczne do codziennego użytku. Połączenia i przypomnienia o połączeniach telefonicznych przez bluetooth: smartwatch posiada wbudowany głośnik i mikrofon o wysokiej rozdzielczości. Obsługuje również synchronizację kontaktów mobilnych i przypomnień informacyjnych z mediów społecznościowych WhatsApp, Instagram, Twitter itd.
MarkaDonerton #ad
ProducentDonerton #ad
ModelT50Z

9. aycy

#ad

112 trybów sportowych, kompatybilny, z połączeniami telefonicznymi, ekran dotykowy HD o przekątnej 1,85", wodoszczelność IP68, zegarek fitness z monitorem tętna, Smartwatch damski męski, krokomierzem

#ad
aycy #ad - Uwaga: 1. Oprócz podstawowych funkcji, takich jak budzik i stoper, prognoza pogody w czasie rzeczywistym, przypomnienie o dłuższym siedzeniu, takie jak sterowanie muzyką, funkcja wyszukiwania telefonu komórkowego i zdalne sterowanie aparatem. Trwałe użytkowanie maksymalnej jasności może skrócić czas pracy baterii.

3. Tryb na pulsie czasu: smart watch z ekranem dotykowym o przekątnej 1, 85 cala zapewnia zaawansowany interfejs obsługi, który zapewnia pierwszorzędne wrażenia podczas użytkowania. Inteligentna komunikacja: gdy smartwatch mt65 jest połączony ze smartfonem, możesz wykonywać i odbierać połączenia telefoniczne bezpośrednio z nadgarstka za pomocą wbudowanego mikrofonu i głośnika. Ten zegarek sportowy posiada certyfikat wodoszczelności ip68, w tym bieganie, jazdę na rowerze, obejmujący ponad 100 dyscyplin sportowych, tętno i spalone kalorie, koszykówkę i piłkę nożną. Zegarek informuje cię również poprzez delikatne wibracje o przychodzących wiadomościach i powiadomieniach z aplikacji takich jak Facebook, Twitter lub WhatsApp, dzięki czemu zawsze i wszędzie możesz być na bieżąco – nawet podczas wymagających treningów lub jazdy samochodem.

Dostosuj jasność w codziennym użytkowaniu, aby zapewnić dłuższy czas pracy baterii. Dzięki aplikacji "gloryfit" masz do wyboru ponad 200 ekskluzywnych cyferblatów. 2. Automatycznie monitoruje każdą chwilę nocnego odpoczynku w tym głęboki sen, lekki sen, stan czuwania i szczegółowo analizuje jakość snu, aby zapewnić spersonalizowane zalecenia dla lepszego snu.
Markaaycy #ad
Producentaycy #ad
Wysokość0.47
Długość9.84
Szerokość1.57
Numer częściMT65
ModelMT65
Gwarancja24 Miesięcy

10. AcclaFit

#ad

Krokomierz, monitorem snu, 1,85 cala, inteligentny zegarek z pulsometrem, AcclaFit Smartwatch damski i męski z Bluetooth, wodoszczelny zegarek fitness, tracker fitness z 147 trybami sportowymi,

#ad
AcclaFit #ad - Ledzenie snu: monitor fitness acclafit monitoruje jakość snu w 3 fazach: czuwanie, lekki sen i głęboki sen. Tlen we krwi i ciśnienie krwi są mierzone za pomocą odblaskowego czujnika światła na nadgarstku. Zachowaj spokój, gdy odczuwasz brak osłabienia lub zawroty głowy. Długi czas pracy baterii i duża kompatybilność: dzięki wbudowanemu akumulatorowi 250 mah o dużej pojemności opaska fitness ma normalny czas użytkowania wynoszący 7 dni i 30 dni w trybie czuwania, ale w pełni ładuje akumulator w ciągu zaledwie 2 godzin.

1, 85-calowy ekran dotykowy i 100+ niestandardowy cyferblat: zegarek acclafit jest wyposażony w 1, który zapewnia najwyższą jakość obrazu dla doskonałych efektów wizualnych. Całodniowy monitoring zdrowia: wbudowany precyzyjny czujnik ppg do monitorowania tętna przez 24 godziny na dobę. Zegarek fitness jest kompatybilny ze smartfonami z systemem iOS 100/android 5.

0 lub nowszym oraz Bluetooth 5. 3 lub nowszym. Rozmowy telefoniczne przez bluetooth i inteligentne powiadomienia: dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi hi-Fi smartwatch może bezpośrednio wykonywać/odbierać połączenia. Odtwarzacz muzyki i inne praktyczne gadżety: wbudowany głośnik umożliwia słuchanie muzyki bezpośrednio przez smartwatch i zgubienie się w muzyce. Może również zapisywać dane dotyczące tętna spoczynkowego przez 7 dni, aby monitorować długoterminowe zmiany tętna.
MarkaAcclaFit #ad
ProducentAcclaFit #ad
Wysokość0.39
Długość10.24
Waga0.18
Szerokość1.57
Numer części25060959350853
ModelP5
GwarancjaBezwarunkowa dożywotnia gwarancja