Top 10 Drucker Mit Tintentank Nachfüllbar – Atramentowe drukarki wielofunkcyjne

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Brother

#ad

średni, kolor biały, kaseta na 250 arkuszy, 50 arkuszy ADF, Brother MFC-J5340DW urządzenie wielofunkcyjne 4 w 1

#ad
Brother #ad - Doskonała prędkość drukowania do 28 stron/min. Twoje ustawowe prawa gwarancyjne pozostają nienaruszone. Warunki można znaleźć w sekcji "Więcej informacji technicznych".

Zamknięta kaseta na 250 arkuszy i podajnik pojedynczych arkuszy zapewniają miejsce na dokumenty o formacie do DIN A3. Kabel do transmisji danych nie wchodzi w zakres dostawy. Technologia łączności: USB. 375 stron zgodnie z iso/iec 24711, instrukcja instalacji może nie być dostępna w języku polskim. Zakres dostawy: brother mfc-j5340dw, kabel sieciowy, 4 x wkłady rozruchowe bk/c/m/y po ok. Zgodnie z normą iso/iec 24734 oraz wysokiej jakości wydruki dzięki atramentowi pigmentowemu. Producent : 3 lata. Biznesowe urządzenie wielofunkcyjne 4 w 1 z automatycznym drukiem dwustronnym do DIN A4. Kompatybilne urządzenia: tablety.
MarkaBrother #ad
ProducentBrother #ad
Wysokość4.73
Długość6.17
Waga37.48
Szerokość8.22
Numer częściMFCJ5340DWRE1
ModelMFCJ5340DW
Gwarancja3 lata gwarancji producenta

2. Epson

#ad

USB 2.0,, WiFi, wyświetlacz, skanowanie, 5 kolorów, kopiowanie, druk fotograficzny, Epson EcoTank ET-8500 urządzenie wielofunkcyjne 3 w 1 12 GB, format A4, drukowanie, Ethernet, druk dwustronny

#ad
Epson #ad - 6-kolorowy atrament epson claria et premium Drukuj kolorowe obrazy DIN A4 bez obramowania i imponujące zdjęcia w czerni i bieli. Bardzo tanie drukowanie drukuje do 2300 wysokiej jakości zdjęć za pomocą jednego zestawu butelek z atramentem. Idealna łączność wi-fi, wi-fi direct, Ethernet i Apple AirPrint są obsługiwane. Do pracy i w czasie wolnym, kaseta A4 i papier fotograficzny oraz dwa tylne podajniki na grubsze nośniki.
MarkaEpson #ad
ProducentEpson #ad
Wysokość6.38
Długość14.53
Waga17.64
Szerokość15.87
Numer częściC11CJ20401
ModelC11CJ20401
GwarancjaGwarancja producenta

3. Epson

#ad

Epson EcoTank ET-8550 urządzenie wielofunkcyjne 3 w 1 kopiowanie, pojemnik na, WiFi, USB 2.0, druk dwustronny, Ethernet, format A3, 5 kolorów, drukowanie, wyświetlacz, druk fotograficzny, skanowanie

#ad
Epson #ad - Tace na papier a4 i fotograficzny oraz dwa podajniki z tyłu na grubsze nośniki sprawiają, że ta drukarka jest dobrym wyborem zarówno do pracy, jak i do kreatywnych hobby.

Bardzo niski koszt jednej strony dzięki innowacyjnemu systemowi uzupełniania tuszu z zasadą zamka na klucze. 6-kolorowe atramenty pigmentowe epson claria Premium tworzą piękne kolorowe obrazy A3+ i imponujące czarno-białe zdjęcia za pomocą nowego szarego atramentu fotograficznego. Może wywoływać reakcje alergiczne. Zawiera 2, 7-diol; 1, 9-tetramethyldec-5-yne-4, 4, 2-benzotiazol-32h-on; 1, 7, 2-benzotiazolino-3-on. Czność: za pomocą wi-fi, wi-fi Direct, Ethernet i Apple Airprint ze smartfona lub tabletu.
MarkaEpson #ad
ProducentEpson #ad
Wysokość6.65
Długość14.92
Waga24.25
Szerokość20.59
Numer części8715946676722
ModelC11CJ21401
GwarancjaGwarancja producenta

4. Epson

#ad

EcoTank ET-2820 wielofunkcyjna drukarka atramentowa A4, Wi-Fi, z zapasem atramentów do 3 lat

#ad
Epson #ad - Nowoczesna elastyczność – kompaktowa konstrukcja i pełna łączność przez Wi-Fi i Wi-Fi Direct umożliwiają łatwą integrację drukarki z domem i drukowanie z telefonów komórkowych, tabletów i laptopów*. Pełne funkcje – kolorowy wyświetlacz lcd o przekątnej 3, 7 cm, kaseta na 100 arkuszy z tyłu, drukowanie zdjęć bez obramowania do 10 x 15 cm i szybkości drukowania do 10 stron na minutę* umożliwiają łatwe i szybkie wykonywanie różnych zadań.

Patrz przypisy 1-15 na stronie internetowej Epson EcoTank. Oszczędzaj dalej - dzięki tej oszczędnej drukarce możesz obniżyć koszty atramentu nawet o 90%* - W zakres dostawy wchodzi zapas atramentu na okres do 3 lat* - Jeden zestaw butelek wystarcza na wydrukowanie do 4500 stron w czerni i 7, 500 stron w kolorze* - Odpowiada to imponującej liczbie do 72 wkładów atramentowych! *. Technologia heat-free – dzięki naszej przyszłościowej technologii micro piezo heat-free drukarki atramentowe Epson są mniej wymagające konserwacji, co zmniejsza liczbę interwencji użytkownika – ponadto korzystasz z znacznie zmniejszonego zużycia energii – głowica drukująca jest również wstępnie zainstalowana, dzięki czemu drukarka może być łatwo skonfigurowana.

Epson aplikacja smart panel – dzięki tej aplikacji możesz obsługiwać drukarkę za pomocą urządzenia inteligentnego* - Możesz drukować, kopiować i skanować dokumenty i zdjęcia, konfigurować i sterować drukarką, rozwiązywać błędy i puścić wodze fantazji dzięki wielu szablonom. Wreszcie drukowanie bez wkładów - ecotank umożliwia wygodne drukowanie w domu - Pojemne zbiorniki atramentowe umożliwiają łatwe napełnianie - Ponieważ butelki z atramentem działają na zasadzie zamka na klucz, można napełnić tylko odpowiedni atrament.
MarkaEpson #ad
ProducentEpson #ad
Wysokość5.38
Długość2.77
Waga13.23
Szerokość5.81
Numer częściC11CJ66404
ModelC11CJ66404
Gwarancja12 miesięcy carry-in, 30 000 stron

5. Epson

#ad

EcoTank ET-2850 A4 wielofunkcyjna drukarka atramentowa Wi-Fi, z zapasem atramentów do 3 lat

#ad
Epson #ad - Patrz przypisy 1-15 na stronie internetowej Epson EcoTank. Naboje! *. Wreszcie drukowanie bez wkładów - ecotank umożliwia wygodne drukowanie w domu - Pojemne zbiorniki atramentowe umożliwiają łatwe napełnianie - Ponieważ butelki z atramentem działają na zasadzie zamka na klucz, można napełnić tylko odpowiedni atrament. Nowoczesna elastyczność – kompaktowa konstrukcja i pełna łączność przez Wi-Fi i Wi-Fi Direct umożliwiają łatwą integrację drukarki z domem i drukowanie z telefonów komórkowych, tabletów i laptopów*.

Epson aplikacja smart panel – dzięki tej aplikacji możesz obsługiwać drukarkę za pomocą urządzenia inteligentnego* - Możesz drukować, konfigurować i sterować drukarką, kopiować i skanować dokumenty i zdjęcia, rozwiązywać błędy i puścić wodze fantazji dzięki wielu szablonom. Oszczędzaj dalej - dzięki tej oszczędnej drukarce możesz zmniejszyć koszty atramentu nawet o 90%* - w zestawie znajduje się dodatkowa butelka z tuszem czarny, która zapewnia zapas atramentu na okres do 3 lat* - Jeden zestaw butelek z atramentem wystarcza na wydrukowanie do 14 000 stron w czerni i 5200 stron w kolorze* - Odpowiada to imponującej liczbie do 72 atramentów.

Pełne funkcje – kolorowy wyświetlacz lcd o przekątnej 3, drukowanie zdjęć bez obramowania i prędkość drukowania do 10, automatyczne drukowanie dwustronne, 5 stron na minutę*, 7 cm, możesz łatwo i szybko wykonywać różne zadania. Technologia heat-free – dzięki naszej przyszłościowej technologii micro piezo heat-free drukarki atramentowe Epson są mniej wymagające konserwacji, co zmniejsza liczbę interwencji użytkownika – ponadto korzystasz z znacznie zmniejszonego zużycia energii – głowica drukująca jest również wstępnie zainstalowana, dzięki czemu drukarka może być łatwo skonfigurowana.
MarkaEpson #ad
ProducentEpson #ad
Wysokość1.97
Długość1.97
Waga11.9
Szerokość6.3
Numer częściC11CJ63405
ModelC11CJ63405
Gwarancja12 miesięcy carry-in, 30 000 stron

6. Epson

#ad

Z zapasem atramentów do 3 lat, Wi-Fi, EcoTank ET-2826 wielofunkcyjna drukarka atramentowa A4

#ad
Epson #ad - Technologia heat-free – dzięki naszej przyszłościowej technologii micro piezo heat-free drukarki atramentowe Epson są mniej wymagające konserwacji, co zmniejsza liczbę interwencji użytkownika – ponadto korzystasz z znacznie zmniejszonego zużycia energii – głowica drukująca jest również wstępnie zainstalowana, dzięki czemu drukarka może być łatwo skonfigurowana.

Wreszcie drukowanie bez wkładów - ecotank umożliwia wygodne drukowanie w domu - Pojemne zbiorniki atramentowe umożliwiają łatwe napełnianie - Ponieważ butelki z atramentem działają na zasadzie zamka na klucz, można napełnić tylko odpowiedni atrament. Pełne funkcje – kolorowy wyświetlacz lcd o przekątnej 3, 7 cm, kaseta na 100 arkuszy z tyłu, drukowanie zdjęć bez obramowania do 10 x 15 cm i szybkości drukowania do 10 stron na minutę* umożliwiają łatwe i szybkie wykonywanie różnych zadań. Patrz przypisy 1-15 na stronie internetowej Epson EcoTank. Oszczędzaj dalej - dzięki tej oszczędnej drukarce możesz obniżyć koszty atramentu nawet o 90%* - W zakres dostawy wchodzi zapas atramentu na okres do 3 lat* - Jeden zestaw butelek wystarcza na wydrukowanie do 4500 stron w czerni i 7, 500 stron w kolorze* - Odpowiada to imponującej liczbie do 72 wkładów atramentowych! *.

Nowoczesna elastyczność – kompaktowa konstrukcja i pełna łączność przez Wi-Fi i Wi-Fi Direct umożliwiają łatwą integrację drukarki z domem i drukowanie z telefonów komórkowych, tabletów i laptopów*. Epson aplikacja smart panel – dzięki tej aplikacji możesz obsługiwać drukarkę za pomocą urządzenia inteligentnego* - Możesz drukować, kopiować i skanować dokumenty i zdjęcia, konfigurować i sterować drukarką, rozwiązywać błędy i puścić wodze fantazji dzięki wielu szablonom.
MarkaEpson #ad
ProducentEpson #ad
Wysokość2.77
Długość5.81
Waga9.04
Szerokość5.38
Numer częściC11CJ66406
ModelET2826
Gwarancja12 miesięcy carry-in, 30 000 stron

7. Epson

#ad

EcoTank ET-2810 A4 wielofunkcyjna drukarka atramentowa Wi-Fi, z zapasem atramentów do 3 lat

#ad
Epson #ad - Technologia heat-free – dzięki naszej przyszłościowej technologii micro piezo heat-free drukarki atramentowe Epson są mniej wymagające konserwacji, co zmniejsza liczbę interwencji użytkownika – ponadto korzystasz z znacznie zmniejszonego zużycia energii – głowica drukująca jest również wstępnie zainstalowana, dzięki czemu drukarka może być łatwo skonfigurowana.

Oszczędzaj dalej - dzięki tej oszczędnej drukarce możesz obniżyć koszty atramentu nawet o 90%* - W zakres dostawy wchodzi zapas atramentu na okres do 3 lat* - Jeden zestaw butelek wystarcza na wydrukowanie do 4500 stron w czerni i 7, 500 stron w kolorze* - Odpowiada to imponującej liczbie do 72 wkładów atramentowych! *. Pełne funkcje – dzięki kasetce na 100 arkuszy papieru z tyłu, obsługa drukowania zdjęć bez obramowania do 10 x 15 cm i prędkości drukowania do 10 stron na minutę* możesz łatwo i szybko wykonywać różne zadania. Epson aplikacja smart panel – dzięki tej aplikacji możesz obsługiwać drukarkę za pomocą urządzenia inteligentnego* – można drukować, kopiować i skanować dokumenty i zdjęcia, konfigurować i sterować drukarką oraz usuwać błędy – wszystko za pomocą telefonu komórkowego lub tabletu.

Nowoczesna elastyczność – dzięki kompaktowej konstrukcji i łączności przez Wi-Fi i Wi-Fi Direct można bez problemu zintegrować tę drukarkę z domu i drukować z telefonów komórkowych, tabletów i laptopów*. Wreszcie drukowanie bez wkładów - ecotank umożliwia wygodne drukowanie w domu - pojemne zbiorniki atramentowe umożliwiają łatwe napełnianie - Ponieważ butelki z atramentem działają na zasadzie zamka na klucz, można wlać tylko odpowiedni atrament - Przedni wskaźnik poziomu atramentu pozwala łatwo sprawdzić, kiedy trzeba uzupełnić drukarkę. Patrz przypisy 1-15 na stronie internetowej Epson EcoTank.
MarkaEpson #ad
ProducentEpson #ad
Wysokość7.05
Długość13.66
Waga8.6
Szerokość14.76
Numer częściC11CJ67403
ModelC11CJ67403
Gwarancja12 miesięcy carry-in, 30 000 stron

8. Epson

#ad

EcoTank ET-2856 wielofunkcyjna drukarka atramentowa A4, z zapasem atramentów do 3 lat, Wi-Fi

#ad
Epson #ad - Ponadto można korzystać z znacznie zmniejszonego zużycia energii. Technologia heat-free – dzięki naszej przyszłościowej technologii micro piezo heat-free drukarki atramentowe Epson są mniej wymagające konserwacji, co zmniejsza liczbę interwencji użytkownika. Głowica drukująca jest również wstępnie zainstalowana, dzięki czemu drukarka może zostać skonfigurowana bez problemu.

Naboje! *. Pełne funkcje – kolorowy wyświetlacz lcd o przekątnej 3, automatyczne drukowanie dwustronne, drukowanie zdjęć bez obramowania i prędkość drukowania do 10, 7 cm, 5 stron na minutę*, możesz łatwo i szybko wykonywać różne zadania. Patrz przypisy 1-15 na stronie internetowej Epson EcoTank. Wreszcie drukowanie bez wkładów - ecotank umożliwia wygodne drukowanie w domu - Pojemne zbiorniki atramentowe umożliwiają łatwe napełnianie - Ponieważ butelki z atramentem działają na zasadzie zamka na klucz, można napełnić tylko odpowiedni atrament. Nowoczesna elastyczność – kompaktowa konstrukcja i pełna łączność przez Wi-Fi i Wi-Fi Direct umożliwiają łatwą integrację drukarki z domem i drukowanie z telefonów komórkowych, tabletów i laptopów*.

Epson aplikacja smart panel – dzięki tej aplikacji możesz obsługiwać drukarkę za pomocą urządzenia inteligentnego* - Możesz drukować, kopiować i skanować dokumenty i zdjęcia, konfigurować i sterować drukarką, rozwiązywać błędy i puścić wodze fantazji dzięki wielu szablonom. Oszczędzaj dalej - dzięki tej oszczędnej drukarce możesz zmniejszyć koszty atramentu nawet o 90%* - w zestawie znajduje się dodatkowa butelka z tuszem czarny, która zapewnia zapas atramentu na okres do 3 lat* - Jeden zestaw butelek z atramentem wystarcza na wydrukowanie do 14 000 stron w czerni i 5200 stron w kolorze* - Odpowiada to imponującej liczbie do 72 atramentów.
MarkaEpson #ad
ProducentEpson #ad
Wysokość7.36
Długość13.66
Waga17.02
Szerokość14.76
Numer częściC11CJ63406
ModelET-2856
Gwarancja2 miesiące carry-in, 30 000 stron

9. Epson

#ad

EcoTank ET-2856 wielofunkcyjna drukarka atramentowa A4, Wi-Fi, z zapasem atramentów do 3 lat

#ad
Epson #ad - Oszczędzaj dalej - dzięki tej oszczędnej drukarce możesz zmniejszyć koszty atramentu nawet o 90%* - w zestawie znajduje się dodatkowa butelka z tuszem czarny, która zapewnia zapas atramentu na okres do 3 lat* - Jeden zestaw butelek z atramentem wystarcza na wydrukowanie do 14 000 stron w czerni i 5200 stron w kolorze* - Odpowiada to imponującej liczbie do 72 atramentów.

Naboje! *. Głowica drukująca jest również wstępnie zainstalowana, dzięki czemu drukarka może zostać skonfigurowana bez problemu. Wreszcie drukowanie bez wkładów - ecotank umożliwia wygodne drukowanie w domu - Pojemne zbiorniki atramentowe umożliwiają łatwe napełnianie - Ponieważ butelki z atramentem działają na zasadzie zamka na klucz, można napełnić tylko odpowiedni atrament. Technologia heat-free – dzięki naszej przyszłościowej technologii micro piezo heat-free drukarki atramentowe Epson są mniej wymagające konserwacji, co zmniejsza liczbę interwencji użytkownika.

Nowoczesna elastyczność – kompaktowa konstrukcja i pełna łączność przez Wi-Fi i Wi-Fi Direct umożliwiają łatwą integrację drukarki z domem i drukowanie z telefonów komórkowych, tabletów i laptopów*. Patrz przypisy 1-15 na stronie internetowej Epson EcoTank. Ponadto można korzystać z znacznie zmniejszonego zużycia energii. Pełne funkcje – kolorowy wyświetlacz lcd o przekątnej 3, 5 stron na minutę*, automatyczne drukowanie dwustronne, 7 cm, drukowanie zdjęć bez obramowania i prędkość drukowania do 10, możesz łatwo i szybko wykonywać różne zadania.
MarkaEpson #ad
ProducentEpson #ad
Wysokość13.66
Długość14.76
Szerokość7.36
Numer częściC11CJ63406AM
ModelC11CJ63406AM
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

10. Canon

#ad

OLED, 4800 x 1200 dpi, Wi-Fi, USB, 5 oddzielnych tuszy, kopiarka, Canon PIXMA TS6350a drukarka atramentowa, urządzenie wielofunkcyjne DIN A4 drukarka fotograficzna, 2, druk dwustronny, skaner

#ad
Canon #ad - Oszczędność – niższe koszty i mniejsze zużycie papieru dzięki automatycznemu drukowi dwustronnemu, rozpoznawaniu szerokości papieru oraz opcjonalnie dostępnym atramentom XL i XXL. Praktyczny i kompaktowy – wielofunkcyjny system z 5 oddzielnymi zbiornikami z atramentem do wysokiej jakości drukowania, kopiowania i skanowania w domu.

Ostre – dokumenty tekstowe i pierwszorzędne kolorowe zdjęcia; system 5-atramentowy zapewnia imponujące zdjęcia, a specjalny czarny atrament pigmentowy zapewnia ostre wydruki tekstowe. Zakres dostawy – pixma ts6350; 5 tuszy konfiguracyjnych o takim samym zasięgu jak standardowy rozmiar; kabel sieciowy; konfiguracja CD-ROM do systemu Windows, skróconą instrukcję obsługi i inną dokumentację.

Wszechstronne zastosowanie – jedna kaseta na papier z przodu i podajnik papieru z tyłu do jednoczesnego przechowywania różnych typów papieru lub do 200 arkuszy zwykłego papieru.
MarkaCanon #ad
ProducentCanon #ad
Wysokość5.55
Długość14.13
Waga13.89
Szerokość14.8
Numer części3774C066
Model3774C066
Gwarancja2 lata gwarancji producenta