Top 10 Drk Erste Hilfe Set – Turystyczne zestawy pierwszej pomocy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. The Body Source

#ad

Koc ratunkowy do domu, The Body Source Zestaw pierwszej pomocy – 90-częściowy zestaw pierwszej pomocy premium – zawiera natychmiastowe chłodzenie, biura lub samochodu – czerwony, płukanie oczu

#ad
The Body Source #ad - Dodatkowa zawartość: akumulatory chłodzące, koc ratunkowy, opatrunki, bandaże, sterylne płukanie oczu, plastry na kostki i opuszki palców.

Z certyfikatem: zawartość posiada oznakowanie ce. Zestaw pierwszej pomocy: obszerna walizka pierwszej pomocy składa się z 90 części. Wytrzymała torba: wodoodporna torba nylonowa z wyjątkowo odpornym materiałem. Kompaktowy + przenośny: praktyczna i zajmująca niewiele miejsca konstrukcja umożliwia łatwe przechowywanie i bezpieczny transport. Idealny do gospodarstwa domowego, podróży, samochodu, przyczepy kempingowej, wędrówek, biura, sportów na świeżym powietrzu.
MarkaThe Body Source #ad
ProducentThe Body Source #ad
Wysokość2.6
Długość9.06
Waga1.37
Szerokość6.69
Numer częściFA-90R

2. HELDENWERK

#ad

Sprawdzona, DIN 13164:2022 zgodna z niemieckim prawem o ruchu drogowym, HELDENWERK Apteczka pierwszej pomocy zgodna z aktualną normą 2024 – do użytku w całej Europie – apteczka pierwszej pomocy

#ad
HELDENWERK #ad - Najlepsza ochrona – zawartość wytrzymałej torby samochodowej jest zabezpieczona przed kurzem i sterylnie zapakowana. W zestawie 2 x maska ochronna na usta dla maksymalnej ochrony. Zawsze pod ręką dzięki małej, łatwej do przechowywania torbie.

Bezpieczeństwo i ochrona – dzięki wielojęzycznej, ilustrowanej instrukcji pierwszej pomocy może nie być dostępna w języku polskim i czystemu sortowaniu materiałów opatrunkowych zawsze jesteś dobrze przygotowany. Unikaj grzywien – apteczka pierwszej pomocy zgodna z normą 2022 jest obowiązkowa w samochodzie zgodnie z §35h StVZO. Dzięki najnowszym przepisom 2023/2024 możesz bez obaw przejść kontrolę i awarię w całej UE. Nasza obietnica jakości – ponieważ jesteśmy przekonani o jakości naszego zestawu pierwszej pomocy i zadowolenie naszych klientów jest dla nas ważne, udzielamy 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy! Ciągłe i rygorystyczne kontrole jakości sprawiają, że apteka samochodowa stanie się w 100% niezawodnym towarzyszem.

Elastyczna i beztroska jazda samochodem dzięki pokrowcowi samochodowemu. Do użytku w całej europie – zestaw pierwszej pomocy spełnia najnowszą normę DIN 13164:2022 i tym samym jest dopuszczony do ruchu drogowego w całej UE.
MarkaHELDENWERK #ad
ProducentHELDENWERK #ad
Numer częściCSD66

3. HELDENWERK

#ad

Trójkątem ostrzegawczym i apteczką, torba kombi z kamizelką ostrzegawczą, HELDENWERK Zestaw pierwszej pomocy 3 w 1 do samochodu 2024 w całej Europie i sprawdzony zgodna z przepisami ruchu drogowego

#ad
HELDENWERK #ad - Trójkąt ostrzegawczy jest zgodny z normą ECE i zapakowany w osobne pudełko z tworzywa sztucznego. Najlepsza ochrona – zawartość wytrzymałej apteczki jest zabezpieczona przed kurzem i sterylnie zapakowana. Do użytku w całej europie – zestaw pierwszej pomocy 3 w 1 spełnia najnowsze normy 2024 i jest dopuszczony do ruchu drogowego w całej UE.

Dzięki oddzielnej komorze na trójkąt ostrzegawczy zawsze panuje porządek również w sytuacji awaryjnej. Unikaj grzywien – apteczka pierwszej pomocy z normą 2022 jest obowiązkowa zgodnie z §35h StVZO. Dzięki temu będziesz jeździć elastycznie i bez zmartwień. Bezpieczeństwo i ochrona – dzięki materiałowi opatrunkowemu wraz z 2 maskami na twarz i wysoce odblaskową kamizelką ostrzegawczą zestaw pomocy drogowej jest wszechstronny.

Praktyczne paski na rzepy – zestaw pierwszej pomocy posiada 2 praktyczne paski na rzepy do mocowania w samochodzie. Konsekwentne kontrole jakości sprawiają, że apteka samochodowa stanie się w 100% niezawodnym towarzyszem. Dzięki najnowszym przepisom 2023/2024 możesz przejść przez każdą kontrolę i awarię w całej UE.
MarkaHELDENWERK #ad
ProducentGAUKE Healthcare #ad
Wysokość3.54
Długość17.13
Szerokość5

4. HELDENWERK

#ad

HELDENWERK Apteczka pierwszej pomocy 2024 w całej Europie i sprawdzona zgodna z przepisami ruchu drogowego – apteczka pierwszej pomocy z certyfikatem DIN 13164 – apteczka pierwszej pomocy

#ad
HELDENWERK #ad - Do użytku w całej europie – zestaw pierwszej pomocy spełnia najnowszą normę DIN 13164:2022 i tym samym jest dopuszczony do ruchu drogowego w całej UE. Ciągłe i rygorystyczne kontrole jakości sprawiają, że produkt jest w 100% niezawodnym towarzyszem.

Zawsze pod ręką dzięki małej, łatwej do przechowywania torbie. W zestawie 2 x maska ochronna na usta dla maksymalnej ochrony. Dzięki najnowszym przepisom 2023/2024 z torbą pierwszej pomocy możesz bez obaw przejść kontrolę i awarię w całej UE. Nasza obietnica jakości – ponieważ jesteśmy przekonani o jakości naszego zestawu pierwszej pomocy i zadowolenie naszych klientów jest dla nas ważne, udzielamy 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy! Unikaj grzywien – apteczka pierwszej pomocy z normą 2022 jest w samochodzie obowiązkowa zgodnie z § 35 h o ruchu drogowym.

Najlepsza ochrona – zawartość wytrzymałego zestawu awaryjnego jest zabezpieczona przed kurzem i sterylnie zapakowana. Elastyczna i beztroska jazda samochodem dzięki apteczce pierwszej pomocy Heldenwerk! Bezpieczeństwo i ochrona – dzięki wielojęzycznej, ilustrowanej instrukcji pierwszej pomocy może nie być dostępna w języku polskim i czystemu sortowaniu materiałów opatrunkowych, zawsze jesteś dobrze przygotowany.
MarkaHELDENWERK #ad
ProducentGAUKE Healthcare #ad
Numer częściCN1003
Model1100052

5. PETEX

#ad

Kolor czerwony, Petex 43930012 apteczka samochodowa z zawartością zgodną z normami Niemieckiego Instytutu Normalizacyjnego DIN 13164

#ad
PETEX #ad - Torba apteczki wykonana jest z nylonyu. Zawartość zgodnie z normą DIN 13164. Posiada rzep dla łatwego przymocowania. Czerwona. W komplecie z broszurą ze wskazówkami dotyczącymi pierwszej pomocy może nie być dostępna w j. Polskim.
MarkaPETEX #ad
ProducentPetex #ad
Wysokość2.56
Długość8.86
Szerokość5.12
Numer części43930012
Model43930012
GwarancjaBrak

6. FLEXEO

#ad

Apteczka samochodowa 2024 obowiązująca w całej Europie zgodnie z niemieckim prawem o ruchu drogowym | aktualny certyfikat DIN 13164:2022 | w zestawie 2 medyczne maski na twarz | zestaw pierwszej

#ad
FLEXEO #ad - Z tego powodu dołożyliśmy szczególnych starań, co zrobić również w nagłych przypadkach. Z tego powodu przy wyborze zamka błyskawicznego i torby postawiliśmy na najlepsze materiały. Dzięki temu każdy wie, który jest już częściowo na kilka lat wstecz. Walizkę można nadal używać, co jest korzystne dla środowiska.

Dlatego nasza apteczka pierwszej pomocy / apteczka pierwszej pomocy / apteczka pierwszej pomocy / apteczka pierwszej pomocy jest tak mała, a mimo to w sytuacji awaryjnej jest szybko pod ręką. W zestawie instrukcja: jeśli potrzebujesz szybko, niestety niestety niewielu pamięta kurs pierwszej pomocy, aby stworzyć przejrzystą i pouczającą instrukcję może nie być dostępna w języku polskim. Przy wyborze materiałów zawsze zwracaliśmy uwagę na najwyższą jakość, dzięki czemu elementy zawartości również pod koniec okresu trwałości mają optymalną jakość.

Zawartość zgodnie z normą din 13164:2022: nasza apteczka samochodowa odpowiada oczywiście aktualnej normie DIN 13164:2022 i tym samym spełnia wszystkie wymogi i obowiązki dotyczące samochodów wszelkiego rodzaju. Dzięki temu możesz używać swojej apteczki przez długi czas. Niemiecki nie jest twoim językiem ojczystym? Wystarczy zeskanować kod QR na instrukcji obsługi i znaleźć instrukcję w wielu językach! Trwałość 4 – 5 lat: wszystkie sterylne elementy naszej torby mają trwałość od 4 do 5 lat. Tej apteczki pierwszej pomocy nie może zabraknąć w żadnym samochodzie.
MarkaFLEXEO #ad
ProducentFLEXEO #ad
Wysokość2.76
Długość8.86
Waga0.71
Szerokość5.91
Numer części3774

7. Walser

#ad

Apteczka pierwszej pomocy, zestaw pierwszej pomocy, torba pierwszej pomocy, zestaw awaryjny, czerwona 44283, DIN 13164:2022, WALSER Apteczka samochodowa pierwszej pomocy

#ad
Walser #ad - Sprawdzona apteczka samochodowa – zawartość poręcznej apteczki na opatrunek samochodowy 2023 minimalna trwałość 4 lata jest sprawdzona zgodnie z aktualnie obowiązującą normą UE DIN 13164:2022 dla apteczki pierwszej pomocy B.

Wyróżniony oceną bardzo dobrą* szczegóły na tabliczce. Vergleich. Org/xh8hsbb - test z 04. 11. 2022. Dzięki temu kompaktowa i mobilna skrzynka pierwszej pomocy zawiera najważniejsze przybory medyczne do fachowej pierwszej pomocy w razie wypadku. Uniwersalna apteczka pierwszej pomocy – wytrzymała apteczka pierwszej pomocy z nową normą 2023 jest niezawodnym towarzyszem na co dzień – niezależnie od tego, czy w samochodzie, podczas uprawiania sportu lub w czasie wolnym.

Kompaktowa apteczka pierwszej pomocy – 40-częściowy zestaw pierwszej pomocy zawiera oprócz 2 masek ochronnych na usta i nos m. In. Dzięki temu w sytuacji awaryjnej jesteś wyposażony i możesz zapewnić bezpieczną pierwszą pomoc. Ponadto zestaw pierwszej pomocy walser auto 2023 jest zwycięzcą porównawczym* w kategorii apteczki pierwszej pomocy *szczegóły na uszczelce. Vergleich. Org/xh8hsbb - test z 04. 11.
MarkaWalser #ad
ProducentWALSER #ad
Numer części44283
Model44283
Gwarancja24 Miesięcy

8. PURAHELP

#ad

PURAHELP Apteczka samochodowa zgodna z aktualną normą 2024 DIN 13164 zgodna z niemieckim prawem o ruchu drogowym – w zestawie ściereczka do oddychania – zestaw pierwszej pomocy, apteczka samochodowa

#ad
PURAHELP #ad - Bezpieczna i niezawodna – apteczka pierwszej pomocy na samochód 2024 z wbudowanym paskiem na rzep umożliwia mocowanie w różnych miejscach pojazdu, zwiększa bezpieczeństwo dzięki bezpiecznemu trzymaniu i zapobiega ślizganiu się podczas jazdy. Dlatego skrzynka do sanii do samochodów osobowych 2024 zawiera przejrzystą instrukcję dotyczącą ratujących życie środków pierwszej pomocy.

Dodatkowa ściereczka do oddychania jest optymalnym uzupełnieniem. Instrukcja pierwszej pomocy – w nagłych przypadkach najmniej pamięta Twój kurs pierwszej pomocy. Jesteś zawsze dobrze przygotowany, niezależnie od tego, czy podróżujesz w swoim kraju, czy też za granicą. Obowiązuje w całej europie – nasza apteczka samochodowa 2024 spełnia nie tylko przepisy krajowe, ale jest również ważna w całej Europie.

Spełnia wymogi prawne – nasza apteczka pierwszej pomocy na 2024 rok z certyfikatem TÜV zawiera dwie maski medyczne i tym samym odpowiada aktualnej normie DIN 13164:2022. Przejrzyste opakowanie – zawartość apteczki na opatrunki samochodowe. Nowa norma 2024 jest przejrzyście zapakowana w torebki foliowe i opatrzona ilustracjami, dzięki czemu w sytuacji awaryjnej można szybko znaleźć i wyjąć potrzebny artykuł.
MarkaPURAHELP #ad
ProducentPurahelp #ad
Wysokość2.36
Długość9.06
Waga0.88
Szerokość5.12
Numer części90019
ModelPH-KFZ-Tasche-13164 rot

9. BigDean

#ad

BigDean Apteczka pierwszej pomocy Made in Germany w kolorze czerwonym – apteczka pierwszej pomocy zgodnie z normą DIN 13164:2022 – zestaw pierwszej pomocy do samochodu w całej Europie – apteczka

#ad
BigDean #ad - 24 cm. Wytrzymała i kompaktowa: apteczka pierwszej pomocy jest wykonana z wytrzymałej tkaniny nylonowej, a dzięki swoim kompaktowym rozmiarom zawsze znajdzie swoje miejsce. Dlatego jest on dopuszczony do użytku w całej Europie. Szczegóły: szerokość: ok.

Również w domu, ciężarówek, samochodów osobowych, podczas uprawiania sportu lub w czasie wolnym nasza apteczka jest idealnym i kompaktowym towarzyszem. Wyprodukowano w niemczech: nasze apteczki pierwszej pomocy są produkowane w Niemczech i chronią zapakowane i sterylne zawartość przed kurzem i brudem. Głębokość: ok. Dzięki temu można go bardzo łatwo umieścić w samochodzie, również pod siedzeniem. Zgodnie z najnowszymi normami din 13164:2022: nasza apteczka pierwszej pomocy spełnia wszystkie wymagania najnowszej normy zgodnie z DIN 13164:2022 i przepisami prawa o ruchu drogowym § 35h.

Wysokość: ok. W nagłych przypadkach: apteczka pierwszej pomocy jest obowiązkowa zgodnie z niemieckim prawem o ruchu drogowym i służy do pierwszej pomocy w nagłych wypadkach, do samochodów, motocykli. Oczywiście wraz z wymaganymi maskami ochronnymi. 8 cm. 13, 5 cm // kolor: czerwony //zakres dostawy: 1 x apteczka pierwszej pomocy zgodna z najnowszą normą DIN 13164:2022 z ilustrowaną instrukcją obsługi w 7 językach.
MarkaBigDean #ad
ProducentThats Shopping GmbH #ad

10. HONYAO

#ad

Wędrówki, miejsca pracy na zewnątrz, 200-częściowy zestaw medyczny survivalowy kompaktowy zestaw z lekkim twardym pudełkiem do samochodu, motocykla, na kemping, domu, w sytuacjach awaryjnych, HONYAO Zestaw pierwszej pomocy

#ad
HONYAO #ad - Uniwersalny zestaw Łącznie 200 sztuk i 30 rodzajów artykułów medycznych i awaryjnych w oddzielnym opakowaniu, aktywności turystycznych, wspinaczkę skałkową, nadaje się na wszystkie okazje, wędrówki, miejsce pracy, szkoła, również przygotowany zestaw ratunkowy do taktyki przetrwania, takie jak dom rodzinny, np. Ulepszony i wyjątkowy zestaw pierwszej pomocynowość poprzez dodanie większej ilości artykułów pierwszej pomocy, elastyczne bandaże mocujące, kompresu natychmiastowego zimna, bandaża, maski CPR, koc ratunkowy, sterylne waciki do oczu, w tym wytrzymałej czerwonej torby nylonowej, opatrunek PBT, zestaw plastrów i wiele innych substancji medycznych i narzędzi survivalowych, opatrunek na oparzenia, patrz lista opakowań Szczegóły.

Kompaktowy i dobrze zorganizowanywszystkie ważne artykuły awaryjne z kieszeniami z siatki znajdują się wewnątrz torby, w etui znajduje się również wystarczająco dużo miejsca na specjalne medyczne materiały eksploatacyjne lub leki, dzięki czemu możesz dostosować ten zestaw pierwszej pomocy do swoich potrzeb. Gwarancja 100% satysfakcji wszystkie substancje medyczne honyao, koc awaryjny i maska na twarz cpr, w tym bandaże, posiadają certyfikat CE i FDA.

Na kemping, polowania, łodzie lub samochody, sport, przygotowanie do katastrofy. Jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony, waciki nasączone alkoholem, sterylne rękawiczki, waciki z waty, podkładki opatrunkowe z gazy, możesz go zwrócić w celu uzyskania pełnego zwrotu pieniędzy bez pytań!. Przenośne i wytrzymałe nylonowe twarde etui - małe i łatwe do przenoszenia, wodoodporne i odporne na uderzenia, 44 kg, wzornictwo przyjazne w podróży, plecaka lub szuflady kuchennej, mocne, waży tylko 0, łodzi, podróże, wysokiej jakości materiał nylonowy z całkowicie otwartym zamkiem błyskawicznym, idealnie pasuje do samochodu, dzięki czemu idealnie nadaje się na wycieczki drogowe, trwałe, sport i przygody na świeżym powietrzu.
MarkaHONYAO #ad
ProducentHONYAO #ad
Wysokość1.97
Długość7.87
Waga0.97
Szerokość5.12
Numer częściLX-HYXK-H190