Top 10 Aluminium Fliegengitter 110×130 – Siatki na drzwi

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Yotache

#ad

Idealna do salonu, 80 x 220 cm, Yotache Moskitiera na drzwi balkonowe, drzwi do piwnicy i drzwi tarasowych, drzwi balkonowych, czarna, otwieranie po prawej i lewej stronie

#ad
Yotache #ad - Ciężkie drzwi z kratką na muchy – magnetyczny parasol na drzwi jest wykonany z grubego włókna szklanego 18 x 16 cm o wysokiej gęstości, a szerokość oczek jest odpowiednia, ale także pozwala na wnikanie świeżego powietrza i światła słonecznego do Twojego domu, trwałości i dobrej przepuszczalności powietrza.

Atwy dostęp. Cały szew ma grubszą nitkę; 6 ściegów na cal, co jest węższe niż większość innych moskitiery i jest wyraźnie bardziej trwałe. Jesteśmy dumni z naszych drzwi z siatki magnetycznej i wierzymy, że spodoba Ci się jakość i komfort. 100% satysfakcji – moskitiera na drzwi balkonowe to sensowna inwestycja w komfort mieszkania. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami! Uwaga: ze względu na problemy procesowe jest normalne, że rozmiar moskitiery może się różnić o 1 cm. Atwy montaż – magnetyczna moskitiera na drzwi zawiera ekran magnetyczny z włókna szklanego, rolkę zapięcia na rzepy, aby kupujący nadmuchać taśmę klejącą suszarką do włosów, można je szybko i łatwo założyć lub zdjąć w ciągu kilku minut bez użycia narzędzi lub wiercenia.

Ponieważ zamocowane zapięcie na rzepy jest łatwe w montażu, a następnie przykleić. Wysokiej jakości materiał z włókna szklanego nie jest łatwy do ciągnięcia i rozdarcia, wytrzymuje słońce i wiatr oraz ma dłuższą żywotność niż zwykły materiał poliestrowy. Drzwi drewniane można również wzmocnić pinezkami.
MarkaYotache #ad
Producentyotache #ad
Wysokość86.61
Długość0
Waga1.57
Szerokość31.5

2. Apalus

#ad

Drzwi do piwnicy i drzwi tarasowe, dziecinnie łatwy montaż na klej bez wiercenia,, zasłona magnetyczna jest idealna na drzwi balkonowe, magnetyczna ochrona przed owadami, Apalus Moskitiera na drzwi

#ad
Apalus #ad - Montaż i demontaż w kilka minut, bardzo łatwo i szybko, bez użycia narzędzi i bez wiercenia dzięki dziecinnie łatwemu montażowi kleju za pomocą dołączonej taśmy na rzep. Dzięki drzwiom moskitiery niezawodnie ochronisz się przed nieproszonymi gośćmi.

Wytrzymała i trwała – moskitiera jest najlepszej jakości i pozwala na wieloletnie użytkowanie. Zamyka się bezgłośnie i automatycznie – w pasku magnetycznym moskitiery wszyte są silne magnesy. W zakres dostawy wchodzą dodatkowe pinezki do drewnianych ramek. Podczas przechodzenia magnesy rozsuwają się i zamykają szczelnie i bez przerw. Przezroczysta ochrona przed owadami przepuszcza powietrze i pozwala cieszyć się latem również na sofie.

Prawidłowy pomiar ramy drzwi i wybór pasującej moskitiery – zapoznaj się z przykładami pomiarów w filmie wideo produktu i poniżej w informacjach o produkcie. Boki moskitiery są obszyte, odporne na rozerwanie i wykonane z wytrzymałego materiału. Z instrukcją instalacji w języku niemieckim.
MarkaApalus #ad
ProducentApalus #ad
Wysokość82.68
Długość0.39
Waga1.21
Szerokość39.37
Numer częściBF003
ModelBF003

3. Cinkee

#ad

Pogrubiona moskitiera na drzwi balkonowe, bez wiercenia, łatwy montaż na klej, 100 x 220 cm, czarna, do piwnicy i tarasu

#ad
Cinkee #ad - Atwo je jednak rozciągnąć podczas przechodzenia. Wymiary: 100 x 220 cm. Może być używany przez długi czas i nie rozrywa się. Moskitiera poliestrowa jest najwyższej jakości i bardzo wytrzymała. Wysoka jakość i długa żywotnośćdelikatna siatka wykonana z wysokiej jakości poliestru umożliwia cyrkulację powietrza.

Gdy nadejdzie zima, można ją zdjąć i przechowywać na następny rok. Zamyka się stabilnie i automatycznie - wyposażony w 7 par pasków magnetycznych. Zachowaj świeże powietrzew gorące letnie dni ulepszona mocna siatka utrzymuje muchy, komary na zewnątrz i wpuszcza świeże powietrze, pszczoły, koty i psy. Atwa instalacjamoskitiera na drzwi jest bardzo łatwa w montażu. Grubsza wersja moskitiery drzwiowej moskitiera na drzwi balkonowe jest wyposażona w 7 par magnesów, a mocniejsze magnesy zapewniają "wolną ręce" i samouszczelniającą drogę do wchodzenia i wychodzenia.

Dzieci, gdy się otwierają i zamykają, które są wszyte w drzwi i zapewniają bardzo ciche i doskonałe zamykanie za każdym razem, koty i psy mogą bez problemu wjeżdżać i wychodzić. Jest zdejmowana, przenośna i nadająca się do prania. Szybki i łatwy montaż za pomocą rzepów wchodzi w zakres dostawy. Obie zasłony zamykają się automatycznie i bez przerw.
MarkaCinkee #ad
ProducentCinkee #ad
Wysokość1.97
Długość2.36
Waga2.12
Szerokość3.15
Numer częściCinkee
ModelCinkee

4. LZHBD

#ad

Magnetyczna moskitiera na drzwi, ulepszona ochrona przed owadami – 110 x 230 cm – zasłona magnetyczna jest idealna na drzwi balkonowe, montaż bez wiercenia, tarasowe, drzwi do piwnicy, kolor biały

#ad
LZHBD #ad - Atwe zakładanie i zdejmowanie: wystarczy bardzo łatwo zamocować osłonę przed owadami za pomocą mocnych zapięć na rzepy do ramy drzwi, dodatkowe pinezki wchodzą w zakres dostawy. Również dzieci i zwierzęta domowe mogą bez problemu przechodzić przez siatkę. Nadaje się do wszystkich rozmiarów drzwi: ta moskitiera nadaje się do drzwi przednich, do sypialni, tylnych drzwi, taras, wejście, werandy, szkło, garaż, wewnątrz lub na zewnątrz, a nawet drzwi przesuwne.

Różne rozmiary i dopasowanie: mamy setki rozmiarów do wyboru, oferowana jest indywidualna usługa, prosimy o kontakt w celu uzyskania porady w sprawie porady. W przypadku silnego wiatru moskitiera nie otwiera się samoczynnie. Szczelność i automatyczne zamykanie: moskitiera ma super siłę magnetyczną, zamyka się automatycznie w ciągu jednej sekundy bez dźwięku i zamyka się.

Moskitiera jest jednak łatwa do ręcznego otwierania i automatycznego zamykania. Ochrona przed komarami: ta moskitiera magnetyczna na drzwi balkonowe blokuje muchy pszczół, komarów itd. Lzhbd oferuje niedrogi i zdrowy sposób na usuwanie owadów i stworzeń, do kuchni, na balkon, drzwi balkonowe, we wnętrzu, takich jak komary i osy. W razie pytań prosimy o kontakt z nami. Przyjazny dla zwierząt i dzieci. Udoskonalone oczka o większej liczbie linii niż inne tanie sitka i w pełni wzmocnione krawędzie sprawdziły się.
MarkaLZHBD #ad
ProducentLZHBD #ad
Wysokość38.98
Długość38.98
Waga1.54
Szerokość38.98
Numer częściMagnetic Screen Door 20220404-825
ModelMagnetic Screen Door 20220404-825

5. TESO Elementetechnik

#ad

Przezroczysta tkanina z włókna szklanego, czarna, odporna na promieniowanie UV 100 x 200 cm, Gaza przeciw owadom TESO, ochrona przed komarami, moskitiera

#ad
TESO Elementetechnik #ad - Wszechstronne zastosowanie: nasza moskitiera ma wszechstronne zastosowanie. Ochrona przed owadami: pożegnaj się z denerwującymi owadami. Jeśli z jakiegoś powodu coś Ci się nie spodoba, otrzymasz zwrot pieniędzy. Gazę można przymocować do okien, okien dachowych, drzwi obrotowych oraz drzwi przesuwnych i balkonowych.

Dzięki naszej siatce przeciw owadom muchy i inne owady nie mają już możliwości dostania się do Twojego mieszkania/domu. Szczególnie ważne było dla nas, że gaza jest odporna na rozerwanie i nie musisz się obawiać, że szybko się rozerwie. Nasza ochrona przed owadami jest przezroczysta. Wysoka jakość: firma teso skupia się na moskitierze o wysokiej jakości wykończeniu. Materiał: szukasz siatki przeciw owadom, która jest wysokiej jakości wykonana? W takim razie mamy coś właśnie dla Ciebie! Tkanina chroniąca przed owadami została wykonana z wysokiej jakości włókna szklanego powlekanego PCW polichlorek winylu i zespawana w sposób odporny na zużycie.

Obietnica teso: abyśmy mogli ułatwić ci decyzję o zakupie, w całości bierzemy na siebie ryzyko i dajemy Ci obietnicę. Do 30 dni po zakupie! Ponadto nasza gaza jest odporna na działanie promieni UV i dzięki temu nadaje się do wieloletnich zastosowań.
MarkaTESO Elementetechnik #ad
ProducentTESO Elementetechnik #ad
Waga0.51
Numer częściT2000_9006_

6. Orumrud

#ad

Dziecinnie łatwy montaż na klej z taśmą na rzep, czarna, Orumrud Moskitiera okienna z włókna szklanego, moskitiera na okno, 60 x 80 cm, bez wiercenia, ochrona przed owadami

#ad
Orumrud #ad - Duże okna, pojedyncze okna, podwójne okna, okna otwierane na zewnątrz lub wewnątrz. Taśma klejąca nadaje się do gładkich i równych powierzchni, ściany szklane, nie obejmuje wybielania ścian. Szerokie zastosowanie- moskitiera okienna przesuwna jest przeznaczona do wielu rodzajów okien, np.

Kliknij teraz na wykres. Ramy okienne są owinięte pogrubionym materiałem, piękne i praktyczne. Bezpieczna i ekonomiczna ochrona przed komarami- moskitiera okienna może trzymać małe komary/chrząszcze/owady z daleka, wpuszczać świeże powietrze, fizyczna ochrona przed owadami jest lepsza niż chemiczna, dzięki czemu członkowie rodziny mogą cieszyć się zdrowszym i wygodniejszym latem. Materiał włókna szklanego– orumrud moskitiera okienna wykonana jest z gęstego włókna szklanego 18 x 16 mm, ekskluzywne szwy, ognioodpornego, odpornego na rozdarcia i stabilnego materiału zapewniającego długą żywotność.

Szerokość zapięcia na rzepy wynosi 2 cm. Rama drewniana, żelazna rama, bez wiercenia. Dotarcie do ciebie trwa około 7-15 dni roboczych. Wymiary moskitiery to szerokość krawędzi zapięcia na rzepy. Przed złożeniem zamówienia moskitiery należy zmierzyć zewnętrzny rozmiar okna w tym ramę, okna przesuwne, a następnie bezpośrednio wybrać rozmiar moskitiery. Oferujemy dożywotnią gwarancję wymiany lub zwrotu pieniędzy na okno moskitiery, bez ryzyka zakupu.
MarkaOrumrud #ad
ProducentOrumrud #ad
Wysokość31.5
Długość0.39
Waga0.77
Szerokość23.62

7. QWORK

#ad

Czarna, siatka 18, utrzymuje cyrkulację świeżego powietrza, QWORK Moskitiera okienna z włókna szklanego, 120 x 250 cm

#ad
QWORK #ad - Można dowolnie przycinać ostrzem lub nożyczkami, dużą odporność na uderzenia i dobrą obróbkę. Szerokie zastosowanie: mocna siatka nadaje się do zastąpienia różnych drzwi, okien i ekranów i może być stosowana do ram okiennych ze stopu aluminium, rolet, żelaznych kratek, okien skrzydłowych, okien przesuwnych, a nawet bram i balkonów.

Ma doskonałą wytrzymałość, aby można go było dopasować do różnych okien. Wysoka jakość: materiał tej osłony okiennej składa się z tkaniny z włókna szklanego o wysokiej gęstości, powłoki winylowej, odporności na rozerwanie, odporności na promieniowanie UV, odporności na pleśń i szybkiej ochrony przed płomieniem.

Regulowany rozmiar 120 cm x 250 cm: wystarczająco duży, aby dopasować je do rozmiaru okna. Lekka i oddychająca: ta czarna moskitiera jest lekka, oddychająca i dyskretna, pozwala na cyrkulację świeżego powietrza. Atwy do czyszczenia: kurz na włóknie szklanym, siatka szybko schnie po wytarciu lub praniu, nie odkształca się po praniu i może być używana przez długi czas. Niezawodna ochrona przed owadami do drzwi i okien.
MarkaQWORK #ad
ProducentQWORK #ad
Wysokość0.01
Długość98.43
Szerokość47.24
Numer częściWD6786
ModelWD6786

8. AMZBSGD

#ad

Drzwi aluminiowych i balkonu, biała, 190 x 190 cm, łatwa do montażu, Magnetyczna moskitiera na drzwi, żelaza, bez wiercenia, do drewna, regulowana

#ad
AMZBSGD #ad - Moskitiera amzbsgd chroni przed chorobą infekcyjną, pszczoły, kurczami itd. Boki moskitiery są obszyte, odporne na rozerwanie i wykonane z wytrzymałego materiału. Przy przechodzeniu magnesy oddzielają się i zamykają szczelnie zasłonę magnetyczną bez przerw. Przezroczysta ochrona przed owadami przepuszcza powietrze i pozwala cieszyć się latem również z sofy.

Drzwi drewniane można wzmocnić za pomocą pinezek. Na drzwiczkach ta zasłona przeciw owadom wygląda elegancko i wysokiej jakości. Ta moskitiera na drzwi balkonowe blokuje muchy, komary itd. Automatyczne otwieranie i zamykanie〗: magnetyczny system zamykania umożliwia wygodne wchodzenie i wychodzenie bez użycia rąk. Gwarancja idealnego rozmiaru〗: idealnie nadaje się do drzwi sypialni, do garażu, na podwórko, drzwi wejściowych, kuchni, że kupujesz zasłonę o odpowiednim rozmiarze, drzwi przesuwnych do salonu, do piwnicy i na taras.

Aktualizacje moskitiery〗: zasłona magnetyczna jest najwyższej jakości i pozwala na wieloletnie użytkowanie. Instrukcje dotyczące pomiaru znajdują się na przykład na zdjęciu produktu. Moskitierę można łatwo i szybko rozłożyć w kilka minut, bez użycia narzędzi lub wiercenia. Aby upewnić się, na drzwi balkonowe, należy zmierzyć ramę drzwi przed złożeniem zamówienia. Innowacyjne wzornictwo〗: ta magnetyczna moskitiera przepuszcza powietrze i jest przezroczysta do zamocowania na drzwiach.
MarkaAMZBSGD #ad
ProducentAMZBSGD #ad
Wysokość2.36
Długość12.6
Waga1.32
Szerokość9.84
Numer częściMesh Screen Doors 20220402-1120

9. LZHBD

#ad

110 x 215 cm, ochrona przed owadami, 110 x 215 cm, tarasowe, kolor szary, na drzwi balkonowe, automatyczne zamykanie, magnetyczna moskitiera na drzwi, LZHBD Magnetyczna moskitiera na drzwi

#ad
LZHBD #ad - Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami w każdej chwili. Atwy montaż i demontaż: przymocuj moskitierę do futryny drzwi za pomocą mocnych zapięć na rzepy, dodatkowe pinezki wchodzą w zakres dostawy. Na pewno odpowiemy i rozwiążemy. Przy silnym wietrze moskitiera nie otworzy się samoczynnie.

Różne rozmiary i dopasowania: mamy setki rozmiarów do wyboru, oferowana jest indywidualna obsługa, prosimy o kontakt w celu uzyskania porady. Również dzieci i zwierzęta domowe mogą bez problemu przejść przez siatkę. Przedłużony drążek obciążeniowy ułatwia i przyspiesza zamykanie zasłony. Trwała tkanina: 100% tkanina z włókna poliestrowego. Ochrona przed owadami: ta moskitiera na drzwi balkonowe blokuje muchy pszczoły, komary itd. Ulepszone oczka o większej liczbie linii niż inne niedrogie sita i w pełni wzmocnione krawędzie sprawdziły się dobrze.

Przyjazny dla zwierząt i dzieci. Szczelnie i automatycznie się zamyka: moskitiera ma super siłę magnetyczną, zamyka się automatycznie w ciągu jednej sekundy bez dźwięku i zamyka się mocno. Nadaje się do wszystkich rozmiarów drzwi: ta moskitiera nadaje się do drzwi wejściowych, kuchni, tarasu, drzwi balkonowych, drzwi wejściowych, balkonu, szkła, a nawet drzwi przesuwnych. Lzhbd oferuje niedrogi i zdrowy sposób na ukrycie owadów i stworzeń, werandy, sypialni, wewnętrznych lub zewnętrznych, dziedzińca, wejścia, tylnych, garażu, takich jak komary i osy.
MarkaLZHBD #ad
ProducentLZHBD #ad
Wysokość3.15
Długość13.39
Waga1.54
Szerokość10.63
Numer częściMagnetic Screen Door 20220425-1485
ModelMagnetic Screen Door 20220425-1485

10. Sekey

#ad

łatwy montaż, ochrona przed owadami, Sekey Magnetyczna moskitiera na drzwi balkonowe, zasłona na drzwi, bez wiercenia, 130 x 220 cm, zasłona na drzwi, czarna

#ad
Sekey #ad - Sekey to zorientowana na klienta firma, hamaki ogrodowe, leżaki plażowe i ogrodowe itp. Sekey – oznacza modę, której największym celem jest dostarczanie naszym klientom najbardziej modnych, takich jak parasole, stylowych, najwyższej jakości produktów outdoorowych, jakość i luksus.

Podwójne krawędzie szyte maszynowo, ciche otwieranie i zamykanie zapewnia wspaniałą wydajność i wiele radości z produktu. Zaszyfrowane materiały są bardziej efektywne w zapobieganiu komarom, a także umożliwiają cyrkulację powietrza klasy premium. Idealny do łatwego dostępu dla dzieci i zwierząt domowych. Zawartość opakowania moskitiery magnetycznej sekey x 1, zapięcie na rzepy, 1 rolka zapięcia na rzepy, 1 x instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Nasz dział obsługi klienta niezwłocznie zajmie się Państwa sprawami.

Nasza firma jest na rynku dopiero od 2016 roku i już teraz jest jedną z najbardziej popularnych marek produktów outdoorowych w Europie. 100% poliester, materiał na drzwi z rozszerzonymi paskami magnetycznymi i przeciwwagą, że zasłona jest szybsza i łatwa w użyciu. Nie pozostawia śladów na futrynie drzwi po usunięciu zasłony. Atwy montaż bez użycia narzędzi, muchom i roztoczom, nie wymaga wiercenia. Boki moskitiery są obszyte, odporne na rozerwanie i wykonane z wytrzymałego materiału. Proste wzornictwo, aby zapewnić dobre zamknięcie.
MarkaSekey #ad
ProducentSekey #ad
Wysokość0.39
Długość86.61
Waga0.99
Szerokość51.18
Numer części322139
Model322139